Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

18.07.2019, 20:49
Příprava: Roudnice - Krupka 3:7 (3:3). Branky: Tajč, Halada, Krása - Černý 2, Kolář 2,Christov 2, Suchý. 

 

11.06.2019, 16:22
Ve středu 12. 6. se od 18 hodin na hřišti SK uskuteční krajské finále poháru dospělých: Srbice - Žatec.

 

09.06.2019, 18:48
I. A třída: Roudnice - Benešov 5:0 (3:0). Branky: Blažek, Krása, Hála, Aubrecht, Dobiáš, 100.

 

09.06.2019, 12:48
II. třída st. žáci: Rce B - Liběšice / Polepy 9:4 (Mareš 4, Fidler 2, Tuček, Pišl, Plášek - Poljakov 2, Korba 2). 

 

08.06.2019, 13:39
Divize U19: Mostecký FK B - VOŠ a SOŠ Rce 3:2 (Kerner 2, Bican - Zezula, Šebek). Divize U17: Mostecký FK B - VOŠ a SOŠ Rce 2:1 (Klíč 2 - Černohlávek). 

 

08.06.2019, 13:35
Divize U15: Rce - Sokolov 0:3 (Jesipčuk, Šustr, Richter). Divize U14: Rce - Sokolov 2:6 (Láska, Melichar - Schulz 4, Horvát, Paluska).

 

03.06.2019, 12:48
II. třída st. žáci: Mšené-lázně - Rce B 0:6 (Černý 2, Hrbáček, Mareš, Kysilka, Dvorský).

 

03.06.2019, 12:45
Divize U19: Ervěnice/Jirkov - VOS a SOŠ Rce 3:2 (Polívka 2, Pěnkava - Halada, Holouš). Divize U17: Ervěnice/Jirkov - VOŠ a SOŠ Rce 0:8 (Krčmář 2, Fraňous 2, Janouš 2, Šebek, vl.)

 

03.06.2019, 12:42
Liga U13: Braník - Rce 3:2 (Munitič 2, Pavlík - Tichota 2). Liga U12: Braník - Rce 6:6 (Červenka 2, Sýkora, Vinš, Miláček, Sup - Bulíř 2, Hubený 2, Šafr, Kubalík).

 

03.06.2019, 12:40
Divize U15: Chomutov - Rce 4:5 np (Vymyslický 3, Luxa - Skřivánek, Rafaj, Kliment, Kafka). Divize U14: Chomutov - Rce 1:0 (Ďurnek).

 

02.06.2019, 18:54
I. A třída sk. A: Roudnice - Libouchec 2:0.

 

26.05.2019, 14:30
Divize U15: Rce - Žižkov 6:0 (Kliment 3, Rafaj 2, Zezula). Divize U14: Rce - Žižkov 2:5 (Rožec 2 - Kop 2, Rakušan, Rulf, vl.).

 

25.05.2019, 19:21
Liga U13: Rce - Benešov 2:9 (Luc, Filous - Rataj 2, Kuchařík 2, Bust, Procházka, Klepl, Pařízek, Škvor). Liga U12: Rce - Benešov 12:2 (Hubený 6, Kočí, Bulíř, Šafr, Mikas, Plicka, Kubalík - Mrkvička, Kadlec).

 

25.05.2019, 19:18
I. A třída: Křešice - Roudnice 1:5 (Lepič - Neuman 2, Slavíček 2, Krása).

 

25.05.2019, 15:03
Divize U17: VOŠ a SOŠ Rce - Jablonec B 3:2 (Malý, Šebek, Dvořák - Linhart, Drda).

 

25.05.2019, 11:55
II. třída st. žáci: Rce B - Hoštka 13:2 (Černý 3, Plášek 2, Fidler 2, Vlček 2, Korda 2, Jehl, Tyl - B. Kafka, A. Kafka).

 

25.05.2019, 11:53
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Jablonec B 0:5 (Šilhavý 3, Coufal, Svrček).

 

19.05.2019, 18:54
I. A třída sk. A: Rce - Neštěmice 2:1 (0:0). Branky: Hubený, Neuman z pk. - Čermák z pk., r. Šefčík, 65.

 

19.05.2019, 16:08
II. třída st. žáci: Rce B - Rovné 12:0 (Pišl 4, Vavrný 3, Jehl 2, Mareš, Dvorský, Černý). 

 

19.05.2019, 15:35
Liga U13: Liberec - Rce 5:7 (Novák 2, Pavlík, Žitňan, Dostál - Filous 3, Fictum, Chromý, Šimkovič, Bartoš). Liga U12: Liberec - Rce 7:11 (Nagy 2, Netušil 2, Korpas, Dobeš, Smetana - Kubalík 2, L. Malina 2, Hubený, D. Malina, Mikas, Šafr, Procházka, Bulíř, vl). 

 

19.05.2019, 15:21
Divize U15: K. Vary - Rce 2:1 np (Čonka - Kafka). Divize U14: K. Vary - Rce 4:1 (Szalay, Čolič, Divotyan, Surma - Kafka).

 

19.05.2019, 15:19
Divize U19: Bohemians - VOŠ a SOŠ Rce 5:0 (Štěpánek 2, Peake, Novák, Mareš). Divize U17: Bohemians - VOŠ a SOŠ Rce 5:0 (Mareš, Bárta, Damašek, Kadlec, Sarkysian).  

 

12.05.2019, 15:24
Divize U14: Roudnice - Varnsdorf 1:5 (Tošner - Polhoš 2, Hradiský, Lank, Kubr).

 

12.05.2019, 12:49
Divize U15: Roudnice - Varnsdorf 3:0 (Skřivánek, Kokeš, Kafka).

 

11.05.2019, 20:58
Liga U13: Roudnice - Žižkov 2:5 (Tichota, Filous - Joska, Melichar, Vlašánek, Bartoš, vl.). Liga U12: Rce - Žižkov 16:5 (Bulíř 4, Kubalík 3, Plicka 2, L. Malina 2, Mikas 2, D. Malina, Kosorič, Kočí - Borka 2, Soběslav, Březina, Karas). 

 

11.05.2019, 19:18
I. A třída: Oldřichov - Roudnice 4:0 (1:0). Branky: Sedláček 2, Kočí, Vosátka. 

 

11.05.2019, 14:07
Divize U19: VOŠ a SOŠ Roudnice - Litvínov 0:2 (Vintr, Jansa). Divize U17: VOŠ a SOŠ Roudnice - Litvínov 2:0 (Černohlávek 2). 

 

09.05.2019, 19:41
Divize U14: Děčín - Roudnice 1:4 (Liščák - Kafka 3, vl.)

 

08.05.2019, 18:49
I. A třída: Roudnice - Děčín 1:2 (1:0). Branky: Neuman - Páša, Řezníček, r. Kloub, 140. 

 

08.05.2019, 12:08
Liga U13: Rce - Háje Jižní Město 0:9 (Slavík 2, Trnka 2, Černý 2, Pechanec, Zlatuška, Šveda). Liga U12: Rce - Háje Jižní Msto 8:4 (Mikas 2, Kubalík 2, Bulíř, Šafr, Jirásek, Hubený - Kuneš 2, Sita, Šesták).  

 
Aktuální články
Roudnice se trefovala jen v první půli

V prvním přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Krupky 3:7. Zatímco v prvním poločase...

 
V přípravě čekají přáteláky i turnaj

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím...

 
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě
 
Bezstarostný fotbal bez bodů
 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS