Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

25.05.2019, 19:21
Liga U13: Rce - Benešov 2:9 (Luc, Filous - Rataj 2, Kuchařík 2, Bust, Procházka, Klepl, Pařízek, Škvor). Liga U12: Rce - Benešov 12:2 (Hubený 6, Kočí, Bulíř, Šafr, Mikas, Plicka, Kubalík - Mrkvička, Kadlec).

 

25.05.2019, 19:18
I. A třída: Křešice - Roudnice 1:5 (Lepič - Neuman 2, Slavíček 2, Krása).

 

25.05.2019, 15:03
Divize U17: VOŠ a SOŠ Rce - Jablonec B 3:2 (Malý, Šebek, Dvořák - Linhart, Drda).

 

25.05.2019, 11:55
II. třída st. žáci: Rce B - Hoštka 13:2 (Černý 3, Plášek 2, Fidler 2, Vlček 2, Korda 2, Jehl, Tyl - B. Kafka, A. Kafka).

 

25.05.2019, 11:53
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Jablonec B 0:5 (Šilhavý 3, Coufal, Svrček).

 

19.05.2019, 18:54
I. A třída sk. A: Rce - Neštěmice 2:1 (0:0). Branky: Hubený, Neuman z pk. - Čermák z pk., r. Šefčík, 65.

 

19.05.2019, 16:08
II. třída st. žáci: Rce B - Rovné 12:0 (Pišl 4, Vavrný 3, Jehl 2, Mareš, Dvorský, Černý). 

 

19.05.2019, 15:35
Liga U13: Liberec - Rce 5:7 (Novák 2, Pavlík, Žitňan, Dostál - Filous 3, Fictum, Chromý, Šimkovič, Bartoš). Liga U12: Liberec - Rce 7:11 (Nagy 2, Netušil 2, Korpas, Dobeš, Smetana - Kubalík 2, L. Malina 2, Hubený, D. Malina, Mikas, Šafr, Procházka, Bulíř, vl). 

 

19.05.2019, 15:21
Divize U15: K. Vary - Rce 2:1 np (Čonka - Kafka). Divize U14: K. Vary - Rce 4:1 (Szalay, Čolič, Divotyan, Surma - Kafka).

 

19.05.2019, 15:19
Divize U19: Bohemians - VOŠ a SOŠ Rce 5:0 (Štěpánek 2, Peake, Novák, Mareš). Divize U17: Bohemians - VOŠ a SOŠ Rce 5:0 (Mareš, Bárta, Damašek, Kadlec, Sarkysian).  

 

12.05.2019, 15:24
Divize U14: Roudnice - Varnsdorf 1:5 (Tošner - Polhoš 2, Hradiský, Lank, Kubr).

 

12.05.2019, 12:49
Divize U15: Roudnice - Varnsdorf 3:0 (Skřivánek, Kokeš, Kafka).

 

11.05.2019, 20:58
Liga U13: Roudnice - Žižkov 2:5 (Tichota, Filous - Joska, Melichar, Vlašánek, Bartoš, vl.). Liga U12: Rce - Žižkov 16:5 (Bulíř 4, Kubalík 3, Plicka 2, L. Malina 2, Mikas 2, D. Malina, Kosorič, Kočí - Borka 2, Soběslav, Březina, Karas). 

 

11.05.2019, 19:18
I. A třída: Oldřichov - Roudnice 4:0 (1:0). Branky: Sedláček 2, Kočí, Vosátka. 

 

11.05.2019, 14:07
Divize U19: VOŠ a SOŠ Roudnice - Litvínov 0:2 (Vintr, Jansa). Divize U17: VOŠ a SOŠ Roudnice - Litvínov 2:0 (Černohlávek 2). 

 

09.05.2019, 19:41
Divize U14: Děčín - Roudnice 1:4 (Liščák - Kafka 3, vl.)

 

08.05.2019, 18:49
I. A třída: Roudnice - Děčín 1:2 (1:0). Branky: Neuman - Páša, Řezníček, r. Kloub, 140. 

 

08.05.2019, 12:08
Liga U13: Rce - Háje Jižní Město 0:9 (Slavík 2, Trnka 2, Černý 2, Pechanec, Zlatuška, Šveda). Liga U12: Rce - Háje Jižní Msto 8:4 (Mikas 2, Kubalík 2, Bulíř, Šafr, Jirásek, Hubený - Kuneš 2, Sita, Šesták).  

 

04.05.2019, 13:00
Divize U19: Liberec B - VOŠ a SOŠ Rce 9:2 (Elbel 2, Málek 2, Šorsák, Provazník, Špinka, Lochman, Jelínek - Halada, Brůža). Divize U17: Liberec B - VOŠ  a SOŠ Rce 10:0 (Müller 3, Zounek 2, Křeš 2, Stibor, Vyčítal, Winkler).

 

04.05.2019, 12:56
II. třída st. žáci: Rce B - Křešice 23:1 (Smejkal 5, Pišl 4, Fidler 4, Černý 3, Tuček 3, Tyl 2, Kysilka, Mareš - Hingar).  

 

04.05.2019, 12:53
Divize U15: Děčín - Roudnice 2:8 (Hollmann, Novotný - Skokan 2, Boušek 2, Rafaj, Kokeš, Poborský, Kliment). 

 

01.05.2019, 13:35
Liga U13: Dukla Praha - Rce 11:0 (Štefan 2, Ungerman 2, Strnad 2, Fritz, Šetka, Kyzlink, Srba, Mačkič). Liga U12: Dukla - Rce 6:3 (Kratochvíl, Kučera, Nedbal, Filip, Breburda, Korbel - L. Malina 2, Hubený).

 

28.04.2019, 14:28
Divize U14: Roudnice - Litvínov 3:0 (Tošner, Jirků, Rožec).

 

28.04.2019, 11:47
Divize U15: Roudnice - Litvínov 1:2 (Rafaj - Vošáhlík, Rjaska). 

 

28.04.2019, 03:05
I. A třída: Bohušovice - Rce 3:1 (0:0). Branky: Brůža, Drahoňovský, Ortbauer - Krása. 

 

28.04.2019, 02:58
Liga U13: Rce - Jablonec 3:9 (Chromý 2, Fictum - Koňák 2, Duštíra 2, Palán 2, Vopat, Jodas, vl.). Liga U12: Rce - Jablonec 8:3 (Kosorič 3, D. Malina, Mikas, Bulíř, Jirásek, Dlouhý - Vrabec, Rejnart, Kocourek).

 

27.04.2019, 14:03
Divize U17: VOŠ a SOŠ Rce - Varnsdorf 2:3 (Dvořák, Hubený - Kynl, Jetmar, vl.).

 

27.04.2019, 12:38
II. třída st. žáci: Podlusky - Rce B 2:3 (Špaček, Dunko - Mareš, Černý, Plášek).

 

27.04.2019, 11:53
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Varnsdorf 1:2 (Kuchař - Kim, Rybář).

 

21.04.2019, 19:56
II. třída st. žáci: Rce B - Peruc 10:0 (Pišl 3, Tyl 3, Černý 2, Kysilka, Dvorský). 

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS