Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

10.11.2019, 20:03
Divize U19: K. Vary - VOŠ a SOŠ Rce 2:0 (Zedníček, Gabriel). Divize U17: K: Vary - VOŠ a SOŠ Rce 1:6 (Chyla - Alberovský 2, Kliment 2, Dobiáš, Škoda). KP dorostu: Lovosice - VOŠ a SOŠ Rce B 7:1 (Svoboda 2, Oncirk 2, Vlašič, Zuch, Pokorný - Skokan).

 

09.11.2019, 16:22
I. A třída: Roudnice - Proboštov 3:2 np (Slavíček, Šeba z pen. - Beran, Hlavačka).

 

03.11.2019, 15:59
I. A: Rce - Spořice 2:1 np (Šeba - Šmok).

 

03.11.2019, 15:49
Liga U13: Háje Jižní Město - Rce 5:8 (Hubený 3, Dvořák, Šafr, Mikas, L. Malina, Kubalík). Liga U12: Háje Jižní Město - Rce 5:12 (Rážek 3, Adelt 2, Hlaváček 2, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Vondráček).

 

02.11.2019, 13:51
Divize U15: K. Vary - Rce 6:0 (Šaláta 3, Šorič 2, Kanický). Divize U14: K. Vary - Rce 1:0 (Holub).

 

02.11.2019, 13:48
KP dorostu: VOŠ a SOŠ Rce B - Strupčice 2:3 (Kafka, Kliment - Uhlíř 3).

 

02.11.2019, 13:47
Divize U19: Teplice B - VOŠ a SOŠ Rce 2:0 (Vachoušek, Dolechek). Divize U17: Teplice B - VOŠ a SOŠ Rce 7:0 (Život 3, Skurovec 2, Kříž, Jungmann). 

 

27.10.2019, 16:19
IV. třída: Rce B - Vrbice/Vetlá 9:0 (Čada 5, Ouzký 2, Job, Hrebinka).

 

27.10.2019, 13:53
Divize U14: Rce - Neratovice/Byškovice 5:2 (Krahula, Horáček, Hubený, Macek, Luc - Mašanský, Kadlec). Divize U15: Rce - Neratovice/Byškovice 3:1 (Kafka, Strach, Náprstek - Kupka).

 

26.10.2019, 17:19
I. A třída: Liběšice - Rce 1:2 (Svoboda - Juraš, Halada).

 

26.10.2019, 17:16
Liga U13: Rce - Motorlet 9:4 (Hubený 4, L. Malina 2, Kosorič, D. Malina, Kubalík - Štěrba 2, Ducháček, Horálek). Liga U12: Rce - Motorlet 0:4 (Michněvič, Vosička, Pejšek, Tvrdý).

 

26.10.2019, 17:11
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Dukla Praha B 2:1 (Čada 2 - Šátek). Divize U17: VOŠ a SOŠ - Dukla B 4:3 np (Dobiáš, Škoda, vl. - Rek, Kulhavý, Havlíček). KP dorost: Vaňov/Libouchec - VOŠ a SOŠ B 2:1 (Stehlík, Vacata - Zezula).

 

20.10.2019, 17:58
I. A: Roudnice - Černovice 5:2 (Rusňák 2, Juraš, Pech, Hubený - Kubánek, Ignjatovič)

 

20.10.2019, 13:19
KP dorostu: VOŠ a SOŠ Rce B - Štětí 3:4 (Kokeš, Holub, Škoda - Daniluk 3, Vaszi). 

 

20.10.2019, 13:18
Divize U15: Roudnice - Ústí 0:2 (Kubín, Tomšík). Divize U14: Rce - Ústí 3:2 np (Repka, Adelt - Kulhánek, Keil). 

 

19.10.2019, 16:34
Divize U19: Liberec B - VOŠ a SOŠ Rce 8:0 (Flesner 4, Málek 2, Zvěřina, Valenta). Divize U17: Liberec B - VOŠ a SOŠ 12:0 (Rafaj 4, Gábor 3, Kočka 2, Bartoš 2, Reichl). 

 

19.10.2019, 16:32
IV. třída: Střížovice - Rce B 2:9 (Uřidil, Korbel - Púčala 3, Čada 2, J. Pokorný, Šmidrkal, Ouzký, Husák z pk.).

 

19.10.2019, 16:26
Liga U13: Roudnice - Braník 7:1 (Plicka 2, Kosorič 2, Šafr, Kubalík, vl. - Červenka). Liga U12: Rce - Braník 9:7 (Hlaváček 3, Vondráček 2, Král, Štefl, Rážek, Jurčík - Tretyakov 2, Albrecht 2, Beňo, Tůma, Procházka).   

 

14.10.2019, 09:35
IV. třída: Roudnice B - Přestavlky 9:1 (Škoda 3, Ouzký 2, Šmidrkal, J. Pokorný, Šafr, Hrebinka - Bečka). 

 

12.10.2019, 21:50
I. A: Libouchec - Roudnice 4:2 (Černohorský 2, Guth, Řezníček - Aubrecht, Rusňák).

 

12.10.2019, 13:11
Divize U15: V. Žižkov - Roudnice 5:2 (Vlček, Vančura, Tomek, Černý, Šerák - Kafka, Láska). Divize U14: Žižkov - Rce 3:1 (Bartoš, Melichar, Hnízdil - Dorant).

 

12.10.2019, 13:05
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Ervěnice/Jirkov 11:0 (Čada 2, Hyťha 2, Černohlávek 2, Pocner, Možný, Tsoka, Šebek, Dobiáš). Divize U17: VOŠ a SOŠ - Ervěnice/Jirkov 16:1 (Kliment 6, Škoda 3, Poborský 2, Novotný 2, Kafka, Skokan, Alberovský - Lev).

 

12.10.2019, 13:02
Liga U13: Střešovice - Roudnice 0:7 (Kosorič 2, Procházka 2, Hubený, Mikas, Malina). Liga U12: Střešovice - Rce 2:6 (Dušek, Synek - Rážek 4, Nepovím, Král).

 

06.10.2019, 20:43
IV. třída sk. B: Ctiněves - Roudnice B 2:6 (Kníže, Jetelina - Čada 3, Hádek 3). 

 

06.10.2019, 20:42
I. A třída: Roudnice - Chuderov 0:1 (Elmerich).

 

06.10.2019, 14:09
Divize U14: Roudnice - Sokolov 0:2 (Hradecký, Schimmer). 

 

06.10.2019, 12:41
KP dorostu: VOŠ a SOŠ Roudnice B - V. Březno 1:7 (Dvořák - Vachta 3, Židek, Pták, Štelzig, Říha).

 

06.10.2019, 12:39
Divize U15: Roudnice - Sokolov 1:10 (Náprstek -Schulz 4, Řezníček 2, Dolejš, Jelínek, Rmoutil, Horvát). 

 

05.10.2019, 13:13
Liga U13: Rce - Liberec 8:3 (Kosorič 2, Černý 2, Plicka, Šafr, Kubalík, Haudke - Nagy 2, Schovanec). Liga U12: Rce - Liberec 3:10 (Jurčík, Vondráček, Kýček - Palaščák 3, Martínek 2, Netušil, Bilko, Korpas, Lexa, vl.).

 

29.09.2019, 23:34
IV. třída: Roudnice B - Dušníky B 11:1 (Čada 4, Job 2, Púčala 2, Husák, Ouzký, Škoda - Štichauer). 

 
Aktuální články
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů....

 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Divizní žáci na sto procent
 
Zápasy
Muži A | Sobota 09.11.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - Proboštov
3:2 pk (1:1)
 
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS