Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou

03.08.2020 | sk

Mladí fotbalisté SK Roudnice odehráli o víkendu miniturnaj, na který si pozvali Bohemians, Meteor a Teplice. Domácí odehráli první tři zápasy hrané na 2x20 minut s ligovými soupeři. 

"Pro některé kluky to byl po měsíci první kontakt s míčem, takže jsme výkony brali s rezervou. První zápas s Teplicemi nám ukázal, že jsme skutečně konkurence schopni. Stále nehrajeme na výsledek, ale výsledek 0:2 beru velmi pozitivně. Zápas se nám celkem povedl, první polovinu jsme toho soupeři moc nedovolili, stejně jako soupeř nám. Vstup do druhého poločasu se nám nevyvedl, inkasovali jsme dvě branky a soupeř přebral otěže zápasu. Kdybychom proměňovali šance a zvýšili efektivitu, byli bychom na tom líp," zhodnotil úvodní duel trenér SK Dominik Majer.


Utkání proti Bohemians začali domácí lépe, ale opět doplatili na koncovku. "První polovinu úvodního poločasu jsme byli možná i lepší, ale zhruba od 12. minuty nám Bohemka nepůjčila míč a začali jsme inkasovat. Druhý poločas jsme se stali spíše kužely, opadlo nasazení, opadla chuť a bez toho bohužel hrát nemůžeme. Bohemka tedy zaslouženě vyhrála 7:0."

Fotbalovou neděli zakončili Roudničtí zápasem s Meteorem. "S naším oblíbeným soupeřem jsme setkali už potřetí, stav série do té doby byl 1:1 a předpokládal jsem, že navážeme na náš poslední vzájemný zápas. Což se nám dařilo zhruba prvních deset minut. Dali jsme rychlý gól a poměrně hru kontrolovali. Bohužel jsme fyzicky odpadli. Bylo vidět, že spousta kluků si užívala prázdniny a na fyzičku nemyslela, takže máme co dohánět. I přes fyzickou indispozici je výsledek 7:2 až příliš krutý. Celkově turnájek hodnotím pozitivně, ukázal nám naše slabiny, ale i přednosti. Dobře se nám adaptovali naše dvě nové posily a hlavně se nám podařilo najít alternativu na stopera, kterou jsme dlouho hledali. Děkujeme rodičům za podporu a soupeřům za účast," dodal Dominik Majer.

 
Aktuální články
Domácí satelit bez prohry

V předehrávce sedmého kola krajského přeboru starších přípravek U11 (r. 2010) hostili mladí fotbalisté společného týmu SK Roudnice /...

 
Jedenáctka skončila ve 2. předkole

Do další části Ondrášovka Cupu se fotbalisté SK Roudnice/Bezděkov ktg. U11 neprobojovali. Na domácí umělce se jim příliš nevedlo a ve...

 
Čest zachraňovala dvanáctka

Z důvodu nezpůsobilého hřiště ve Štěchovicích se další ligové duely mladších žáků SK přesunuly do Roudnice nad Labem, kde na...

 
Patnáctka s přídělem, čtrnáctka s výhrou
 
Na konci neproměnili penaltu
 
Nejlepším hráčem se stal Bulíř
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Poprvé nastoupily bez kluků
 
I přes absence turnaj odehráli se ctí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 26.09.2020, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
3:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 04.10.2020, 16:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
 
RSS