Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

03.08.2020 | sk

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a čtvrtý Horní Jiřetín. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jan Hyťha z výběru SK. 

V prvním utkání se Roudničtí utkali s domácím výběrem - účastníkem I. B třídy. "Docela slušně jsme kombinovali, i když jsme většinou prováhali ideální okamžik k zakončení. Po změně stran jsme se přece jen dokázali prosadit, když se trefili Rusňák a po něm levačkou Slavíček. Domácí jen v závěru snížili. Vítězství bylo zasloužené, ale také soupeř se do pár možností dostal. Největší problémy nám dělal podle očekávání Faust, ovšem kluci ho většinou dokázali uhlídat," dodal trenér Roudnice Jakub Pekař.
   
Roudnice - Křešice 2:1 (0:0). Branky Rce: Slavíček, Rusňák.

Roudnice: Čížek (Doležal) - Mrázek, Husák, Kuchař, Barcal - Tajč - Slavíček, Hyťha, Možný, Aubrecht - Horváth (Matuszewski, Vacátko, Rusňák).

Ve finále narazil výběr SK na Dobroměřice (I. A), které v úvodním duelu rozstřílely nekompletní Horní Jiřetín (KP) 8:0. "Sice jsme se i tady snažili o kombinaci, ovšem soupeř hrál zkušeně v bloku, měl smrtící výpady a nedal nám moc šancí. První gól jsme mu sice nabídli, stejně jako třetí a čtvrtý, ale to nic nemění na tom, že si Dobroměřice výhru určitě zasloužily. Byly v turnaji opravdu nejlepší. Měly dobře poskládaný mančaft," pochválil přemožitele roudnický kouč.    

Roudnice - Dobroměřice 0:4 (0:1).

Roudnice: Doležal (Čížek) - Šeba, Kuchař, Husák, Matuszewski - Tajč - Slavíček, Hyťha, Možný, Mrázek - Aubrecht (Barcal, Vacátko, Rusňák).

 
Aktuální články
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS