Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Po třiceti minutách výpadek

11.08.2020 | sk

Uff. Vedro, dálka, prohra. V neděli se A tým představil v dalším přípravném duelu v Unhošti, kde byl hostem kladenského béčka (I. B). Alespoň, že byli vstřícní lidé, sympatický personál a tak. Autor předchozích a budoucích řádků se z toho vzpamatovává doteď.   

"Roudnice v prvním poločase předváděla sympatický výkon, kdy se po rychlé rozehrávce dostala do vedení 0:1. My jsme bohužel velmi špatně řešili gólové šance, kterých jsme v prvním poločase měli až pět. V druhém poločase jsme absolutně dominovali a soupeře jsme přehráli jak fotbalově, tak fyzicky. I přes velké množství neproměněných šancí se nám alespoň tři podařilo proměnit, čímž jsme v teplém počasí potvrdili dobrý výkon celého týmu," zhodnotil duel pro kladenský web trenér domácích Tomáš Abrhám.

"Do takové 30. minuty jsme měli zápas pod kontrolou, hráli jsme docela slušně. Ale pak přišel pro mě nepochopitelný výpadek. A to nás ještě párkrát podržel skvělý Čížek, po změně stran i Doležal. Ta naše prohra je absolutně zasloužená. Jsem hodně zklamaný," dodal roudnický kouč Jakub Pekař. 

SK Kladno B - SK Roudnice 3:1 (0:1). Branka Rce: Slavíček.

Kladno B: Tesař (46. Vokoun) – Kejha, Abrhám, Janda, Kalina – Čermák, Donát, Korda, Čapek – Kraus, Neuberger (Kraus, Čapek, Šimáček).

Roudnice: Čížek (Doležal) - Šeba, Husák, Kuchař, Matuszewski - Tajč, Hyťha, Možný - Slavíček, Aubrecht - Rusňák (Vacátko, Mrázek, Černý).

 
Aktuální články
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS