Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V K. Varech bodovala jen čtrnáctka

24.08.2020 | sk

Do divizní soutěže nevstoupili fotbalisté roudnické patnáctky vůbec dobře, v Karlových Varech inkasovali osmkrát. Lépe si vedla čtrnáctka, která si odvezla dva body za výhru 4:3 po penaltovém rozstřelu. 

Divize U15

Po celkem vydařené generálce s Aritmou jela roudnická patnáctka do K. Varů v mírném očekávání, že by se mohlo podařit si nějaký ten bod odvézt domů. Den před utkáním ale přišla zpráva, že důležitý hráč Lojek nemůže z administrativních důvodů nastoupit, a tak se musela pozměnit sestava. "Bohužel jsem se úplně do sestavy netrefil a díky tomu někteří hráči kupili velké individuální chyby, které si v mistrovském utkání, a ještě k tomu proti silnému soupeři, prostě nemůžeme dovolit. Prvních deset minut se zdálo, že bychom mohli být rovnocenným soupeřem, bohužel poté jsme začali dělat ty zmíněné chyby a soupeř se dostal snadno do vedení o tři góly. I přes snížení jsme dál pokračovali v nepovedeném výkonu. Po změnách v poločase jsme se již herně zlepšili a vypracovali si místy i územní převahu. Soupeř však byl i nadále lepší a zcela zaslouženě přidal několik dalších gólů," zhodnotil duel trenér Roudnice Matěj Lačný. "Do příštího domácího zápasu musíme zlepšit spoustu věcí. Snad si někteří hráči uvědomí, že se již nejedná o přípravná utkání a že jsou to nyní oni, kdo mají zodpovědnost za celou roudnickou mládež," dodal Lačný. 

FC Slavia Karlovy Vary - Roudnice 8:2 (5:1). Branky: Kočev 2, Kožíšek 2, Polyvianyi, Hlavatý, Dvořák, Zeronik - Fictum, Adelt.

Roudnice: Macek - Melen (41. Bartoš), Cuper, Repka - Adelt, Horáček - Tichota, Dorant, Kubalík (41. Luc) - Tumpach (41. Štrupl), Fictum.

Divize U14

Na umělce za stálého deště se dostali po chybě Roudnických do vedení domácí už v páté minutě, když využili pokutový kop. "Ten sice Pavel Soušek vyrazil, ale nedobíhali jsme a zbytečně inkasovali z dorážky. Podařilo se nám pak skóre otočit, jenže domácí srovnali a odpověděli i na náš třetí gól. Po vyrovnání nás v posledních deseti minutách hodně zmáčkli, vytvořili si šance, ale podržel nás gólman. Karlovy Vary měly asi ve svém středu víc individualit, ale nám přinesl body týmový výkon podpořený kvalitním gólmanem," zhodnotil duel roudnický kouč David Plicka.  

K. Vary - Roudnice 3:4 np (2:2). Branky: Štípek 2, Šuba - Kubalík 2, Procházka, rozh. pen. Kočí.

Roudnice: Soušek - Procházka, Haudke (58. D. Tříska), Kočí, D. Malina - Dlouhý (43. Šafr) - Vondráček, L. Malina, Kubalík, Mikas (33. A. Tříska) - Bulíř.

 
Aktuální články
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem

Na tradiční přípravu musíme také v SK Roudnice ještě nějaký čas zapomenout, ale i tak se vedoucí týmů s trenéry snaží udržet zájem...

 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Třináctka remizovala s Viktorkou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS