Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhrou potěšila jen čtrnáctka

31.08.2020 | sk

Divizní žáci SK Roudnice hostili ve druhém kole Neratovice / Byškovice. Patnáctka sice vedla, ale po závěrečném hvizdu se ze tří bodů radoval soupeř. Čtrnáctka byla úspěšnější, když o výhře 5:1 rozhodla už v prvním poločase. 

Divize U15

Domácí po neúspěšném úvodním kole v Karlových Varech věřili, že by si první body mohli připsat v domácím prostředí pro týmu Fotbal Neratovice - Byškovice. To ale nevyšlo, soupeři podlehli 1:2, i když po dvanácti minutách vedli. 
"Zápas to nebyl nijak hezký, byla to spíše bojovnost z obou stran. Nám se podařilo skórovat ze standardní situace a mohli jsme přidat ještě jeden gól. Soupeř však po neuhlídaném náběhu vyrovnal a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Výsledek se pak mohl přelít na kteroukoliv stranu. Soupeř využil jedno naše zaváhání v obraně a my jsme bohužel své šance nevyužili. Zápasu by asi více slušela remíza, na druhou stranu jenom bojovností se moc bodů neuhraje, zvlášť když inkasujeme góly po zaváhání jedinců. Chybí nám nějaká výrazná osobnost, která by dokázala přejít protihráče, vytvořit nebezpečnou situaci apod. V zápase jsme si všechny šance vypracovali pouze standardkami, což je málo. Nezbývá než věřit, že ve středu v Mostě si již vše sedne a podaří se nám přivést nějaké body z venkovního hřiště," myslel na další utkání trenér SK Matěj Lačný.

SK Roudnice - Fotbal Neratovice - Byškovice 1:2 (1:1). Branky: Repka - Schütz, Jedlička. 

Roudnice: Macek - Melen (41. Bartoš),Cuper, Fictum - Horáček, Repka - Tichota, Dorant, Kubalík - Lojek, Němeček (41. Adelt).

Divize U14

Roudničtí vstoupili do zápasu parádně a vedli už od čtvrté minuty, kdy se trefil Kubalík. Do poločasu přidali ještě další čtyři branky, takže o vítězi bylo v předstihu rozhodnuto. 
"Klukům akce vycházely, dařilo se hlavně Hubenému, dali jsme do půle pět gólů, prostě pohoda. Mohli jsme prostřídat hodně hráčů a přidat ještě další branky, ale i tak jsme spokojeni. Zápas jsme si všichni užili. Neratovice chtěly hrát fotbal, oproti předchozím rokům udělaly docela velký posun. Pamatuji, jak jsme je v lize poráželi jednoznačně, teď už to bylo přece jen jiné. Rozhodla naše větší sehranost i kvalita, trestali jsme chyby a vyhráli zaslouženě," zhodnotil duel domácí trenér David Plicka.  

Roudnice - Neratovice / Byškovice 5:1 (5:0). Branky: Hubený 2, Kubalík, Bulíř, L. Malina - Sýkora. 

Roudnice: Soušek (41. Fric) - Haudke (41. Dlouhý), Procházka, D. Malina, A. Tříska (60. D. Tříska) - Hubený (41. Vondráček), Mikas, Kubalík (55. Černý), L. Malina, Kočí (41. Šafr) - Bulíř.

 
Aktuální články
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat

Fotbal sice máme stále zakázaný, ale s přípravami na někdy v budoucnu znovu nastartované soutěže nesmíme otálet. A to především v...

 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS