Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhrou potěšila jen čtrnáctka

31.08.2020 | sk

Divizní žáci SK Roudnice hostili ve druhém kole Neratovice / Byškovice. Patnáctka sice vedla, ale po závěrečném hvizdu se ze tří bodů radoval soupeř. Čtrnáctka byla úspěšnější, když o výhře 5:1 rozhodla už v prvním poločase. 

Divize U15

Domácí po neúspěšném úvodním kole v Karlových Varech věřili, že by si první body mohli připsat v domácím prostředí pro týmu Fotbal Neratovice - Byškovice. To ale nevyšlo, soupeři podlehli 1:2, i když po dvanácti minutách vedli. 
"Zápas to nebyl nijak hezký, byla to spíše bojovnost z obou stran. Nám se podařilo skórovat ze standardní situace a mohli jsme přidat ještě jeden gól. Soupeř však po neuhlídaném náběhu vyrovnal a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Výsledek se pak mohl přelít na kteroukoliv stranu. Soupeř využil jedno naše zaváhání v obraně a my jsme bohužel své šance nevyužili. Zápasu by asi více slušela remíza, na druhou stranu jenom bojovností se moc bodů neuhraje, zvlášť když inkasujeme góly po zaváhání jedinců. Chybí nám nějaká výrazná osobnost, která by dokázala přejít protihráče, vytvořit nebezpečnou situaci apod. V zápase jsme si všechny šance vypracovali pouze standardkami, což je málo. Nezbývá než věřit, že ve středu v Mostě si již vše sedne a podaří se nám přivést nějaké body z venkovního hřiště," myslel na další utkání trenér SK Matěj Lačný.

SK Roudnice - Fotbal Neratovice - Byškovice 1:2 (1:1). Branky: Repka - Schütz, Jedlička. 

Roudnice: Macek - Melen (41. Bartoš),Cuper, Fictum - Horáček, Repka - Tichota, Dorant, Kubalík - Lojek, Němeček (41. Adelt).

Divize U14

Roudničtí vstoupili do zápasu parádně a vedli už od čtvrté minuty, kdy se trefil Kubalík. Do poločasu přidali ještě další čtyři branky, takže o vítězi bylo v předstihu rozhodnuto. 
"Klukům akce vycházely, dařilo se hlavně Hubenému, dali jsme do půle pět gólů, prostě pohoda. Mohli jsme prostřídat hodně hráčů a přidat ještě další branky, ale i tak jsme spokojeni. Zápas jsme si všichni užili. Neratovice chtěly hrát fotbal, oproti předchozím rokům udělaly docela velký posun. Pamatuji, jak jsme je v lize poráželi jednoznačně, teď už to bylo přece jen jiné. Rozhodla naše větší sehranost i kvalita, trestali jsme chyby a vyhráli zaslouženě," zhodnotil duel domácí trenér David Plicka.  

Roudnice - Neratovice / Byškovice 5:1 (5:0). Branky: Hubený 2, Kubalík, Bulíř, L. Malina - Sýkora. 

Roudnice: Soušek (41. Fric) - Haudke (41. Dlouhý), Procházka, D. Malina, A. Tříska (60. D. Tříska) - Hubený (41. Vondráček), Mikas, Kubalík (55. Černý), L. Malina, Kočí (41. Šafr) - Bulíř.

 
Aktuální články
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem

Na tradiční přípravu musíme také v SK Roudnice ještě nějaký čas zapomenout, ale i tak se vedoucí týmů s trenéry snaží udržet zájem...

 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Třináctka remizovala s Viktorkou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS