Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Varnsdorf vyzrála dvanáctka

31.08.2020 | sk

V nedělním deštivém odpoledni napršely ligové body jen fotbalistům roudnické dvanáctky. Ti totiž porazili doma Varnsdorf 6:2. Třináctka tak úspěšná nebyla, když soupeři z nejsevernější části Česka podlehla 2:4.  

Liga U13

Třináctka výsledkově nenavázala na úspěch ve Vlašimi a přenechala všechny body soupeři z Varnsdorfu. "Po většinu utkání jsme drželi balon a hráli na polovině soupeře. Bohužel nás opět trápilo to, co v předchozích přípravných zápasech, tedy špatné řešení v předfinální a finální části. Dost se nadřeme na vstřelení branky, chodíme v malém počtu do zakončení, stále někoho hledáme a celkově bychom měli mít více střel, být přímočařejší a důraznější v zakončení. Jinak jsme se po celý zápas snažili o konstruktivní rozehrávku od brankáře a od obránců, což se nám dařilo. Je potřeba zapracovat a zkvalitnit hru v poslední třetině hřiště a věřím, že to příště bude lepší. A také doufám, že se k nám přikloní i trošku toho fotbalového štěstíčka," dodal s úsměvem trenér Roudnice Václav Srp. 

Roudnice - Varnsdorf 2:4. Branky: Poráč, Motejl - Eder 2, Švihlík, Skála.

Roudnice: Osvald, Pačes, Motejl, Nepovím, Arazim, Adelt, Hlaváček, Vondráček, Rážek, Poráč, Vrňák, Štefl, Murdych, Macháček.

Liga U12

Domácí čekalo těžké utkání, soupeř totiž dokázal porazit v posledním zápase Viktorii Žižkov, naproti tomu Roudničtí chtěli napravit prohru s Vlašimí. A to se jim povedlo na jedničku. Přitom výběr SK se musel vyrovnat s absencí jednoho z klíčových útočníků (zdravotní problémy), zastoupila ho však nová posila z Litoměřicka. 
"Vstup do první třetiny nám úplně nevyšel, na hráčích byla vidět nervozita. Chtěli jsme skóre otevřít, což se nám povedlo. Skvělý Tomáš Kňourek se nemýlil a s přehledem nás poslal do vedení. První třetina se dohrála za stavu 1:0, nehrál se úplně nádherný fotbal, což jsme chtěli napravit v druhé třetině. Do té jsme vstoupili aktivněji a Kňourek po třech minutách zvýšil. Hostům jsme dali čuchnout a nechali je snížit na 2:1, ale naštěstí nádherným přímým kopem zvýšil naše vedení zpět o dvě branky Král. Od té doby jsme dominovali, soupeře jsme k ničemu nepustili, řešili jsme skvěle útočné i obranné situace. Díky tomu nás soupeř dokázal ohrozit vlastně jen z rohových kopů. Rozhodlo se ve třetí třetině, kdy napadala spousta branek, tři jsme přidali my, jednu soupeř. Kňourek dokončil svůj hattrick a mohli jsme oslavovat zasloužený plný bodový zisk. Ale nutno říct, že klidně mohlo padnout o pár branek více, jen ta naše koncovka... Kluky bych chtěl pochválit. Nasazení, se kterým hráli, z nás udělalo pro dnešek neporazitelný tým. Ochota bojovat za druhého nám dodala sebevědomí a klid. Potvrdila se naše dosavadní práce a já jen doufám, že tak budeme pokračovat i v dalších zápasech. Příští víkend jedeme do Benešova, kde nás čeká další těžká práce," dodal roudnický kouč Dominik Majer. 

Roudnice - Varnsdorf 6:2. Branky: Kňourek 3, Král, Hrbáček, Kühnel - Liška, Štěpán.

Roudnice: Dlouhý, Buk, Husák, Vyzisk, Aubrecht, Novotný, Kýček, Váňa, Král, Kühnel, Hrbáček, Kňourek, Kalaš.

 
Aktuální články
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat

Fotbal sice máme stále zakázaný, ale s přípravami na někdy v budoucnu znovu nastartované soutěže nesmíme otálet. A to především v...

 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS