Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Mostě bodovaly oba žákovské týmy

03.09.2020 | sk

V předehrávce třetího kola divize se starší žáci SK Roudnice nad Labem představili v Mostě, kde nastoupili proti týmu FK Baník Most - Souš mládež. Domů si všechny body odvezla čtrnáctka, která vyhrála 5:2. Patnáctka se za nepříznivého stavu nevzdala a vydřela alespoň jeden bod i díky hattricku Lojka. 

Divize U15

Roudničtí jeli do Mostu s nulou na kontě, ale s vědomím, že poslední zápas proti Neratovicím odjezdili a byli blízko bodovému zisku. Chtěli tak dosavadní nepříznivou bilanci změnit a získat nějaký ten bod. "Do zápasu jsme nevstoupili špatně, v prvním poločase jsme měli dost šancí, bohužel však byl stav 1:0 pro domácí, protože jsme špatně vyhodnotili ofsajdovou situaci a soupeř tak neměl problém jít do vedení. Do druhého poločasu bylo potřeba přidat hlavně na bojovnosti a ochotě se o výsledek porvat. Šance na naší straně přibývaly, ale nedařilo se nám vyrovnat. Most v jedné z mála svých příležitostí druhého poločasu nezaváhal a odskočil o dva góly. Nám se konečně podařilo snížit Lojkem, ale hned o minutu později už to zase bylo 3:1. V závěru jsme už hráli vabank a přineslo nám to ovoce. Pět minut před koncem jsme opět Lojkem snížili a v závěru nám opět Lojek vystřelil bod. V penaltovém rozstřelu byl už opět úspěšnější soupeř, takže si z Mostu odvážíme pouze jeden bod. Mohly být tři i dva, ale s ohledem na vývoj zápasu můžeme být rádi, že máme alespoň ten letošní premiérový," přiznal roudnický trenér Matěj Lačný.  

Most / Souš - Roudnice 4:3 np (1:0). Branky: Žáček 2, Benda - Lojek 3.

Roudnice: Macek - Melen (62. Nodl), Cuper, Fictum - Adelt, Repka - Tichota, Němeček, Kubalík (54. Dorant) - Horáček, Lojek.

Divize U14

Na začátku jednou zaváhali, pak měli ve druhé půli i chvilkový výpadek, ale o výhru v dalším mistrovském duelu nepřišli. Fotbalisté roudnické čtrnáctky vyhráli v Mostě 5:2. "Hned v první minutě jsme tam jednou zaspali a pustili domácí do šance. Pak jsme se ale rychle probudili a do poločasu se trefili třikrát. Jenže na začátku druhé půle přišel výpadek, kluci si asi mysleli, že se to nějak dohraje samo, ale tak to samozřejmě nebývá. Výpadek koncentrace, k tomu přičtěme, že se přestalo běhat a udělaly se nějaké individuální chyby, no a najednou to bylo 2:3. Naštěstí jsme brzy dali další branku a pak už jsme to měli zase pod kontrolou. Hrálo se na perfektně připravném hřišti, kluci chvílemi předváděli opravdu pěkný fotbal, takže jsme spokojeni," dodal trenér SK Roudnice David Plicka.  

Most / Souš - Roudnice 2:5 (0:3). Branky: Konopík, Záruba - Bulíř 2, L. Malina, Kubalík, Černý. 

Roudnice: Fric - Haudke (75. Dlouhý), Procházka, D. Malina, A. Tříska (41. Černý) - Kočí - Kubalík (41. Vondráček), Mikas (73. Šafr), L. Malina, Hubený - Bulíř (75. D. Tříska).

 
Aktuální články
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat

Fotbal sice máme stále zakázaný, ale s přípravami na někdy v budoucnu znovu nastartované soutěže nesmíme otálet. A to především v...

 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS