Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko zahájilo vítězstvím

05.09.2020 | sk

Ve svém prvním utkání okresního přeboru porazil B tým mladších žáků a žaček SK Roudnice Libotenice na jejich hřišti 5:2. Dvakrát se trefili Aubrecht a Mynaříková, jednou skórovala Cuperová.

Hostující tým vedl po dvou brankách Aubrechta, ale domácí těsně před poločasem snížili. Pak roudnický celek, ve kterém se na příští ročník (už jen v dívčí soutěži) připravuje řada fotbalistek, díky dvěma trefám Mynaříkové odskočil na 1:4. Z penalty pak skórovala Cuperová a Liboteničtí už stačili jen tři minuty před koncem upravit na konečných 2:5.

"Zahrály si všechny holky, dávaly i góly, nahrávaly si, já jsem spokojená. Když navíc vezmeme, že to byl pro některé první zápas, tak paráda. Samozřejmě musíme zapracovat na hodně věcech, hlavně na fyzičce, ale věřím, že to bude dobré. Dnes jsme měli na výpomoc čtyři kluky do pole a gólmana, za což jim děkujeme, ale věřím, že postupně jich budeme potřebovat méně a méně," dodala trenérka roudnického výběru Zuzana Bednářová.     

Libotenice - Roudnice B 2:5 (1:2). Branky: Hála, Schoř - Mynaříková 2, Aubrecht 2, Cuperová. 

Roudnice B: Brabec - Panešová, Hubalová, Krajčová, Mynaříková, Cuperová, Kristová, Jonášová, Motejl, Aubrecht, J. Trávníček, M. Trávníček.

 
Aktuální články
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem

Na tradiční přípravu musíme také v SK Roudnice ještě nějaký čas zapomenout, ale i tak se vedoucí týmů s trenéry snaží udržet zájem...

 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Třináctka remizovala s Viktorkou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS