Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko zahájilo vítězstvím

05.09.2020 | sk

Ve svém prvním utkání okresního přeboru porazil B tým mladších žáků a žaček SK Roudnice Libotenice na jejich hřišti 5:2. Dvakrát se trefili Aubrecht a Mynaříková, jednou skórovala Cuperová.

Hostující tým vedl po dvou brankách Aubrechta, ale domácí těsně před poločasem snížili. Pak roudnický celek, ve kterém se na příští ročník (už jen v dívčí soutěži) připravuje řada fotbalistek, díky dvěma trefám Mynaříkové odskočil na 1:4. Z penalty pak skórovala Cuperová a Liboteničtí už stačili jen tři minuty před koncem upravit na konečných 2:5.

"Zahrály si všechny holky, dávaly i góly, nahrávaly si, já jsem spokojená. Když navíc vezmeme, že to byl pro některé první zápas, tak paráda. Samozřejmě musíme zapracovat na hodně věcech, hlavně na fyzičce, ale věřím, že to bude dobré. Dnes jsme měli na výpomoc čtyři kluky do pole a gólmana, za což jim děkujeme, ale věřím, že postupně jich budeme potřebovat méně a méně," dodala trenérka roudnického výběru Zuzana Bednářová.     

Libotenice - Roudnice B 2:5 (1:2). Branky: Hála, Schoř - Mynaříková 2, Aubrecht 2, Cuperová. 

Roudnice B: Brabec - Panešová, Hubalová, Krajčová, Mynaříková, Cuperová, Kristová, Jonášová, Motejl, Aubrecht, J. Trávníček, M. Trávníček.

 
Aktuální články
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat

Fotbal sice máme stále zakázaný, ale s přípravami na někdy v budoucnu znovu nastartované soutěže nesmíme otálet. A to především v...

 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS