Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ligové výběry SK obraly Admiru

14.09.2020 | sk

V ligových duelech se tentokrát vedlo oběma výběrům mladších žáků SK Roudnice nad Labem. A to přitom oba musely otáčet nepříznivý stav. Třináctka porazila Admiru 5:2, dvanáctka zvítězila v Praze 9:6. 

Liga U13

"Utkání se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře, po dvou slepených gólech jsme prohrávali 2:0. Kluci ovšem nepanikařili, hráli stále stejně a výsledkem bylo otočení zápasu v náš prospěch. Tentokrát tam nebylo tolik fotbalovosti, ale bylo to spíše o bojovnosti a o osobních soubojích. Kluky musím pochválit za nasazení a za to, jak si šli za vítězstvím. V utkání nám naopak opět chyběla střelba ze střední vzdálenosti, zase jsme se snažili s tím chodit až do "kasy", stále jsme hledali před bránou někoho ještě lépe postaveného. Nyní nás čeká ve čtvrtek doma Ondrášovka a přátelák s Mladou Boleslaví a v neděli od 15 hodin přivítáme v dalším mistrovském utkání Duklu," prozradil jména dalších soupeřů trenér Roudnice Václav Srp. 

FK Admira Praha - SK Roudnice 2:5 (Kruliš 2 - Vrňák 2, Murdych, Adelt, Vondráček).

Roudnice: Osvald, Brabec, Poráč, Arazim, Nepovím, Vondráček, Adelt, Hlaváček, Murdych, Macháček, Motejl, Vrňák, Rážek, Štefl, Lahovský.

Liga U12

V přípravě Roudničtí Admiru zdolali, ale tentokrát soupeř nastoupil v obměněné sestavě a hosté v první třetině nestíhali. "Byli jsme všude pozdě, dělali jsme individuální hrubice, nezvládali jsme správně nabírat hráče a směrem dopředu to také nebylo nic moc. Proto jsme první část hry zasloužené prohráli 5:2. Do druhé třetiny jsme klukům promluvili do duše a to přineslo své ovoce. Začali jsme dominovat, nutno říct, že soupeř nás nepříjemně ohrožoval pouze z protiútoků a my měli štěstí, že je nedokázal využít. I tak jsme ale zaslouženě srovnali na 5:5. Třetí část už bylo maso. Soubojový fotbal, ve kterém zvítězila efektivita. Troufám si říct, že jsme dominovali i tu třetí třetinu, byli jsme rychlejší, skvěle jsme zavírali prostory, soupeř neměl moc možností. Ohrozil nás jen překopnutím naší obrany. My jsme vepředu dokázali konstruktivně tvořit šance, dostávali jsme se do zakončení a zaslouženě dotáhli zápas do vítězného konce v poměru 9:6," dodal roudnický kouč Dominik Majer, kterého potěšil týmový výkon. "Po mdlé první třetině se kluci neuvěřitelně zvedli a zaslouženě utkání otočili. Na hřišti bylo vidět opravdové nadšení ze hry a chuť vyhrát. Jsem tím velmi potěšený."

Admira - Roudnice 6:9 (Holý 2, Hromádko 2, Plašil, Pátek - Král 3, Kňourek 2, M. Trávníček 2, Váňa, Lasch).

Roudnice: Dlouhý, Husák, Buk, Aubrecht, Novotný, Trávníček J., Trávníček M., Kýček, Váňa, Hrbáček, Král, Kňourek, Lasch.

 
Aktuální články
Fotbalistkám zpestřil trénink videohovor

Díky postupnému rozvolňování vládních opatření v souvislosti s pandemií covid-19 už se do tréninkového procesu zapojily také mladé...

 
Představujeme: Tomáš Vacátko

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Dominik Pešek

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Dominik Holouš
 
U Křížku je nový povrch
 
Představujeme: Tomáš Tajč
 
Žáci SK vyzpovídali Karabce
 
Představujeme: Jan Aubrecht
 
Představujeme: Jan Hyťha
 
Nové sítě za brankami
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS