Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ligové výběry SK obraly Admiru

14.09.2020 | sk

V ligových duelech se tentokrát vedlo oběma výběrům mladších žáků SK Roudnice nad Labem. A to přitom oba musely otáčet nepříznivý stav. Třináctka porazila Admiru 5:2, dvanáctka zvítězila v Praze 9:6. 

Liga U13

"Utkání se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře, po dvou slepených gólech jsme prohrávali 2:0. Kluci ovšem nepanikařili, hráli stále stejně a výsledkem bylo otočení zápasu v náš prospěch. Tentokrát tam nebylo tolik fotbalovosti, ale bylo to spíše o bojovnosti a o osobních soubojích. Kluky musím pochválit za nasazení a za to, jak si šli za vítězstvím. V utkání nám naopak opět chyběla střelba ze střední vzdálenosti, zase jsme se snažili s tím chodit až do "kasy", stále jsme hledali před bránou někoho ještě lépe postaveného. Nyní nás čeká ve čtvrtek doma Ondrášovka a přátelák s Mladou Boleslaví a v neděli od 15 hodin přivítáme v dalším mistrovském utkání Duklu," prozradil jména dalších soupeřů trenér Roudnice Václav Srp. 

FK Admira Praha - SK Roudnice 2:5 (Kruliš 2 - Vrňák 2, Murdych, Adelt, Vondráček).

Roudnice: Osvald, Brabec, Poráč, Arazim, Nepovím, Vondráček, Adelt, Hlaváček, Murdych, Macháček, Motejl, Vrňák, Rážek, Štefl, Lahovský.

Liga U12

V přípravě Roudničtí Admiru zdolali, ale tentokrát soupeř nastoupil v obměněné sestavě a hosté v první třetině nestíhali. "Byli jsme všude pozdě, dělali jsme individuální hrubice, nezvládali jsme správně nabírat hráče a směrem dopředu to také nebylo nic moc. Proto jsme první část hry zasloužené prohráli 5:2. Do druhé třetiny jsme klukům promluvili do duše a to přineslo své ovoce. Začali jsme dominovat, nutno říct, že soupeř nás nepříjemně ohrožoval pouze z protiútoků a my měli štěstí, že je nedokázal využít. I tak jsme ale zaslouženě srovnali na 5:5. Třetí část už bylo maso. Soubojový fotbal, ve kterém zvítězila efektivita. Troufám si říct, že jsme dominovali i tu třetí třetinu, byli jsme rychlejší, skvěle jsme zavírali prostory, soupeř neměl moc možností. Ohrozil nás jen překopnutím naší obrany. My jsme vepředu dokázali konstruktivně tvořit šance, dostávali jsme se do zakončení a zaslouženě dotáhli zápas do vítězného konce v poměru 9:6," dodal roudnický kouč Dominik Majer, kterého potěšil týmový výkon. "Po mdlé první třetině se kluci neuvěřitelně zvedli a zaslouženě utkání otočili. Na hřišti bylo vidět opravdové nadšení ze hry a chuť vyhrát. Jsem tím velmi potěšený."

Admira - Roudnice 6:9 (Holý 2, Hromádko 2, Plašil, Pátek - Král 3, Kňourek 2, M. Trávníček 2, Váňa, Lasch).

Roudnice: Dlouhý, Husák, Buk, Aubrecht, Novotný, Trávníček J., Trávníček M., Kýček, Váňa, Hrbáček, Král, Kňourek, Lasch.

 
Aktuální články
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM

V ne úplně šťastné době alespoň jedna dobrá zpráva. Sportovní klub Roudnice nad Labem získal na začátku února znovu statut Sportovního...

 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS