Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Háje vyzrála jen čtrnáctka

21.09.2020 | sk

V divizi měly tentokrát týmy starších žáků SK Roudnice nad Labem výhodu domácího prostředí. K bodům to však pomohlo pouze čtrnáctce, která porazila FC Háje Jižní Město vysoko 7:0. Patnáctka podlehla o čtyři branky. 

Divize U15

"Od zápasu jsme hodně očekávali. Přeci jenom se celý podzim připravujeme na to, že teď nás čekají čtyři utkání, které potřebujeme zvládnout, abychom se vyhnuli sestupovým starostem. Většina kluků však k zápasu přistoupila s pro mě nepochopitelnou malou motivací a s neplněním toho, co jsme si řekli. Neběhali jsme, neprali jsme se v osobních soubojích, takže nemohlo následovat nic jiného než prohra. Soupeř byl efektivní a trestal nás z protiútoků. Vyhrál zaslouženě, s tímto přístupem nemáme šanci bodovat proti nikomu. Musí se pár věcí změnit, tento týden si vyhodnotíme, co se změní a podle toho začneme jednat. Máme teď tři zápasy pravdy a uvidíme, jak k tomu hráči přistoupí," byl zklamaný především z výkonu trenér domácích Matěj Lačný. 

Roudnice - Háje Jižní Město 0:4 (0:2). Branky: Slavík 2, Štancel, Stříbrský.

Roudnice: Štrupl - Fictum, Cuper, Melen (Bartoš) - Repka, Němeček - Tichota (Nodl), Dorant, Horáček - Tumpach (Macek), Lojek.

Divize U14

"Chtěli jsme napravit tu ostudu z Dukly, což se nám alespoň výsledkově podařilo," vzpomněl si trenér SK Roudnice David Plicka na týden starou porážku 8:0. Jeho svěřenci měli od úvodních minut hru pod kontrolou, ale o vysoké výhře rozhodli až ve druhém poločase. "Kluci z Hájů už byli zatažení, špatně se nám tam pak dostávalo, chyběl pohyb. Pomohli nám dnes kluci z ročníku 2008, kteří měli chuť a v závěru naši hru ještě rozhýbali. Podíleli se na útočných i gólových akcích."   

Roudnice - Háje Jižní Město 7:0 (2:0). Branky: Kubalík 2, Mikas 2, Nepovím 2, Bulíř.

Roudnice: Soušek - Dlouhý, Procházka, Kočí, A. Třiska - D. Tříska (49. Murdych) - Kubalík, Bulíř, Mikas, Hubený (58. Nepovím) - Kosorič.

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS