Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Memoriál pro Příbram, Roudnice osmá

22.09.2020 | sk

Celkem 32 týmů ze všech koutů České republiky se sjelo v polovině září do Roudnice nad Labem, kde se uskutečnil fotbalový turnaj přípravek kategorie U9 (ročník 2012 a mladší), který se na hřištích SK Pod lipou hrál zároveň jako 3. ročník Memoriálu Vladimíra Betky. Z prvenství se radovaly naděje z Příbrami, které ve finále porazily Mladou Boleslav 7:2. Třetí skončila po výhře nad Bohemians pražská Sparta. 

Domácí fotbalisté si nevedli špatně, když se probojovali mezi osmičku nejlepších. "My jsme spokojeni, potkali jsme se v některých zápasech opravdu s kvalitou. Kluci odehráli asi nejlepší zápasy se Spartou, i když podlehli 1:4, no a pak s Českými Budějovicemi, které porazili 2:0. Potom už přece jen trochu jejich soustředěnost na fotbal opadla. Ale osmé místo bereme," přiznal trenér SK Roudnice Roman Vilánek. A v turnaji nezklamal ani Bezděkov, který v silné konkurenci obsadil 18. příčku. 

"Týmy byly rozděleny do osmi základních skupin po čtyřech. Ze skupin se pak podle výsledků postupovalo do dalších fází turnaje. Díky tomuto pavouku tedy všechny celky na turnaji odehrály 9 zápasů po 20 minutách. Turnaje se jako host a patron zúčastnil i mistr světa ve Footbag Freestyle Honza Weber, který všem hráčům a divákům předvedl svoji show. Ta se podle ohlasů nezklamala," dodal hlavní pořadatel z DoMa turnaje Matěj Lačný. Toho potěšila i kladná odezva ze strany zúčastněných mužstev. "Při takovém počtu družstev se nějaká chybička asi vždycky musí objevit, ale co jsme slyšeli, tak se v roudnickém areálu všem líbilo. Přálo nám i počasí, takže to klaplo i z tohoto pohledu a doufejme, že nám současná epidemiologická situace povolí uspořádat další podobný turnaj v říjnu." 

Výsledky SK Roudnice: Louny 8:1, Klatovy 13:0, Mladá Boleslav 1:4, FK Teplice 1:2, Sparta Praha 1:4, Dynamo Č. Budějovice 2:0, Bohemians 1905 0:3, FA Bohemians Praha-Velvary 1:6, Junior Teplice 3:4. 

Pořadí nejlepších 16 týmů: 1. 1. FK Příbram, 2. FK Mladá Boleslav, 3. AC Sparta Praha, 4. Bohemians Praha 1905, 5. SK Slavia Praha, 6. FA Bohemians 1905 Velvary, 7. SK Junior Teplice, 8. SK Roudnice n. L., 9. FC MAS Táborsko, 10. FC Slovan Liberec, 11. SK Benešov, 12. FK Jablonec, 13. FK Teplice, 14. SK Dynamo České Budějovice, 15. SK Petřín Plzeň, 16. SK Polaban Nymburk. 

Nejlepší střelec: Patrik Brosch (1. FK Příbram), nejlepší hráč: Dominik Červený (Mladá Boleslav), nejlepší gólman: Šimon Slabý (Sparta Praha).

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS