Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čest zachraňovala dvanáctka

29.09.2020 | sk

Z důvodu nezpůsobilého hřiště ve Štěchovicích se další ligové duely mladších žáků SK přesunuly do Roudnice nad Labem, kde na domácí umělce přivítala třináctka a dvanáctka Povltavskou FA. Tři body si do tabulky připsala tentokrát jen dvanáctka.

Liga U13

Úvod zápasu domácím nevyšel. "Byli jsme všude druzí, hráli jsme pomalu, chyběla nám odvaha a stav 0:0 byl jen díky vynikajícím zákrokům Filipa Osvalda. Soupeř byl na tom o dost lépe fyzicky a vyhrával většinu osobních soubojů. První třetina skončila 1:3. V dalším průběhu bohužel zlepšení nenastalo, stále jsme měli špatný pohyb, chybělo nasazení, nedělali jsme si velké hřiště, byli málo nebezpeční, nezakončovali a hráli pouze po vápno soupeře. V posledních zápasech se bohužel objevují stejné nedostatky. Na druhou stranu aspoň trošku pozitivní bylo u některých hráčů individuální řešení herních situací. Nyní nás čeká ve čtvrtek doma Ondrášovka a v sobotu přivítáme Jablonec," myslel na další soupeře trenér SK Václav Srp. 

Roudnice - Povltavská FA 1:10 (Štefl - Andronikov 6, Fojtů, Müller, Fafejta, Stehlík).

Roudnice: Osvald, Brabec, Arazim, Poráč, Nepovím, Vondráček, Adelt, Hlaváček, Bulíř, Motejl, Pačes, Štefl, Murdych, Rážek, Macháček, Lahovský, Vrňák.

Liga U12

Domácí vstoupili do utkání velmi dobře a po dvaceti minutách vedli o tři branky. Pak sice skóroval i soupeř, ale roudničtí hráči drželi taktovku pevně. Dovedli bez problémů zápas do vítězného konce. "V týdnu nám tři hráči odešli, takže jsem čekal, jak se s tím vypořádáme. Ale bylo to v pohodě. Posunuli se k nám někteří kluci z mladšího ročníku a zvládli jsme to skvěle. Od začátku tam bylo z naší strany příkladné nasazení, napadání, dobré kombinace, zkrátka naše vítězství bylo zasloužené. Soupeř to zkoušel dlouhými míči, ale s těmi jsme si poradili. Dobře zahráli z těch mladších hlavně Procházka a Nepovím, ovšem spokojený jsem s výkonem celého týmu," přiznal trenér domácího celku David Husák. 

Roudnice - Povltavská FA 6:3 (Procházka 4, Král, Vyzisk - Petschl 2, Záhora).

Roudnice: Dlouhý, Kořínek, Husák, Lasch, Vyzisk, Král, Procházka, Buk, Nepovím, Kühnel, Váňa, Kňourek.

 
Aktuální články
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM

V ne úplně šťastné době alespoň jedna dobrá zpráva. Sportovní klub Roudnice nad Labem získal na začátku února znovu statut Sportovního...

 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS