Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Ondrášovce jde dál i třináctka

01.10.2020 | sk

Po dvanáctce uspěla ve druhém předkole Ondrášovka Cupu také třináctka SK. Ta prošla domácím turnajem bez porážky a zvítězila před Neratovicemi - Byškovicemi a Kladnem. Všechny tři týmy získaly v Roudnici nad Labem právo postupu do další části turnaje. 

"Do začátku turnaje, ve kterém jsme se v prvním utkání postavili proti týmu z Neratovic / Byškovic, jsme vstoupili nervózně a dělali jsme mnoho inviduálních chyb. Do dalších zápasů jsme již vstoupili v plné koncentraci, ale opět nám chyběla konečná část, která by zlomila skóre. Na hráčích byla vidět chuť zvítězit. Nakonec nás tato chuť dovedla do další části turnaje, kam postupujeme již podruhé z prvního místa. Celkový výkon hodnotím velmi pozitivně, protože si myslím, že jsme předvedli pěkný fotbal. Ve hře máme několik nedostatků, na které se budeme muset zaměřit. Postupujeme ale zaslouženě a těšíme se společně s hráči a Vaškem Srpem na další kolo turnaje. Velké pozitivum vidím v tom, že nám ani jeden z týmů nebyl schopný vstřelit branku," uzavřel hodnocení turnaje jeden z trenérů SK Roudnice Patrik Pospíšil. 

Výsledky SK Roudnice: Neratovice - Byškovice 0:0, Junior Teplice 4:0 (Štefl, Hlaváček, Poráč, Adelt), Braník 0:0, Kladno 0:0, Mimoň 2:0 (Poráč 2).

Pořadí: 1. SK Roudnice (9 bodů, skóre 6:0), 2. Fotbal Neratovice - Byškovice (9, 4:0), 3. SK Kladno (9, 6:3), 4. ABC Braník (6, 5:4), 5. TJ Jiskra Mimoň (5, 5:6), 6. SK Junior Teplice (0, 3:16).

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS