Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Jablonec mladší žáci recept nenašli

05.10.2020 | sk

Shodným výsledkem 2:7 podlehly ligové výběry SK Roudnice nad Labem svým soupeřům z Jablonce nad Nisou. Mladí fotbalisté U13 a U12 si tedy tentokrát body do tabulky skupiny C nepřipíšou. 

Liga U13

Václav Srp (trenér SK Roudnice): "V první třetině nám chyběl pohyb, hráli jsme pomalu, prohrávali většinu soubojů před brankou, přesto jsme si vytvářeli šance a byli na míči. Bohužel jsme vstřelili pouze jeden gól. Ve druhé třetině jsme na soupeře vletěli, vysoko napadali, po dvou minutách hned dali branku, hráli na půlce Jablonce, drželi balon, ale bohužel jsme už další gól nepřidali. Naopak soupeř hrozil z brejků a z dlouhých nákopů. Ve třetí třetině se situace opakovala, opět jsme nedávali šance a potvrdilo se pravidlo nedáš - dostaneš, kdy nás hráči Jablonce potrestali. V utkání jsme bohužel prohráli dost osobních soubojů a opět se ukázalo, že nás sráží neproměňování šancí. Tím se připravujeme o lepší výsledek a o body. Jinak co se týče hry, tak především ve druhé třetině tam byly slušné momenty. Máme nějakou cestu, ze které nechceme uhýbat. V nejbližší době nás v sobotu čeká Pod lipou přátelák se Slavií U12 a v neděli mistrák na Žižkově."

Roudnice - Jablonec 2:7 (Murdych 2 - Křemen 2, Velechovský, Červinka, Hudec, Jirků, Šimon).

Roudnice: Osvald, Vrňák, Pačes, Motejl, Nepovím, Arazim, Vondráček, Poráč, Macháček, Hlaváček, Adelt, Štefl, Murdych, Rážek, Lahovský. 

Liga U12

Dominik Majer (trenér Roudnice): "Začátek zápasu patřil nám. Rychlá branka, ovládání hry, dobré souboje, zkrátka nás bylo plné hřiště. Ale jen do osmé minuty. Pak nastal nějaký zvrat, vypadli jsme z tempa a trvalo nám dlouho se do něj zase dostat. Toho soupeř využil. Začali jsme propadat v mnoha faktorech - nedostupovali jsme hráče a nenabírali jejich náběhy. Nedali jsme asi tři gólovky, soupeř byl efektivnější. Úplně si nemyslím, že nás celkově přehrával, jen měl asi více štěstí. My jsme pracovali dobře, plnili jsme rychlý přechod do útoku, hráli jsme fotbal, jaký jsme chtěli. Na můj vkus se nám nedařil represink a na soupeře jsme vyvíjeli malý tlak a on tak překonával polovinu bez problémů. Ale i tak jsem spokojený. Kdybychom bývali byli efektivnější v koncovce, je to asi 7:7."

Roudnice - Jablonec 2:7 (Buk, Kňourek - Markalous 3, Smetánka, Toman, Štěpař, Šrytr).

Roudnice: Dlouhý, Buk, Husák, Vyzisk, Novotný, Kühnel, Kýček, Váňa, Král, Nepovím, Procházka, Kňourek, Hrbáček.

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS