Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Kolodějích mladší žáci nebodovali

12.10.2020 | sk

V ligových zápasech nebyli mladší žáci SK Roudnice nad Labem úspěšní. V Kolodějích, kde je přivítala Viktorka Žižkov, nestačili na oba domácí výběry. Třináctka prohrála 6:2, dvanáctka jen těsně 5:4.

Liga U13

Domácí se mohli spolehnout na střelecky disponovaného Davida Batlíka, jeho pět branek pomohlo Viktorce k výhře. "Utkání bylo plné soubojů a moc fotbalovosti nepřineslo. O výsledku rozhodl především důraz v pokutovém území, ve kterém měli navrch domácí. Chyběla nám přesnost v zakončení a větší hlad po gólech. Naopak Žižkov měl ve svém středu pětigólového střelce, který toto splňoval a byl rozdílovým hráčem. Scházela nám i větší přímočarost k brance soupeře, často jsme hru zpomalovali. Nyní si bohužel od zápasů budeme muset na chvíli odpočinout, tak doufám, že nynější situaci všichni ve zdraví zvládneme a už se těším, až se to zase rozjede," zůstal i přes prohru pozitivní trenér hostujícího týmu Václav Srp. 

Viktorka Žižkov - SK Roudnice 6:2 (Batlík 5, Klouda - Murdych, Hlaváček).

Roudnice: Osvald, Brabec, Pačes, Motejl, Nepovím, Poráč, Rážek, Arazim, Hlaváček, Adelt, Štefl, Macháček, Vrňák, Murdych.

Liga U12

Roudničtí nezačali dobře, po dvaceti minutách prohrávali 3:0. "Prvních třicet minut se nám moc nepovedlo, i když herně jsme se soupeřem drželi krok. Bohužel jsme doplatili na standardky, při kterých nás domácí přehrávali a dali nám tři góly. Do druhé třicetiminutovky jsme vstupovali s touto ztrátou, kluky to ale nepoložilo, ba naopak, soupeře přehrávali ve všech směrech. Hráli jsme vysoko, vyvarovali se chyb a druhou část dohráli za stavu 4:4. Ve třetí části jsme měli smůlu, když jsme si hned dali takový vlastní gól. Kluky ani to nezlomilo. Dali pak dva góly, které však nebyly uznány, prohráli jsme tedy těsně 5:4. I když jsme si nepřivezli tři body, tak kluky chválím za bojovnost a touhu po vítězství," dodal po duelu roudnický trenér David Husák. 

Viktorka Žižkov - SK Roudnice 5:4 (Fojtek 2, Jeníček, Joska, Moravec - Vyzisk, Král, Procházka, Kühnel).

Roudnice: Dlouhý, Husák, Vyzisk, Král, Procházka, Buk, Hrbáček, Nepovím, Kühnel, Váňa, Kňourek, Kýček, Novotný. 

 
Aktuální články
Představujeme: Jan Hyťha

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Nové sítě za brankami

V areálu SK Roudnice nad Labem se i v době, kdy se z důvodu posledních vládních nařízení nesmí trénovat ve skupinách, stále něco děje....

 
Představujeme: Filip Podhorský

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
V Polsku dvanáctka nezklamala
 
Nejlepším hráčem se stal Horáček
 
Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Satelit starších přípravek v Roudnici
 
Z Varnsdorfu s plným ziskem
 
Třináctka si ještě dala triangl
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Sobota 31.10.2020, 14:00
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS