Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: David Mrázek

09.12.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před podzimní části sezony 2020 - 2021 začali nově (či staronově) oblékat modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor David Mrázek, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.

Sportovní kariéra: Začínal jsem někdy v pěti letech v Předoníně, asi po dvou letech jsem pak přešel na Bezděkov, kde jsem byl až do 14. No a pak jsem šel do FC Mělník, kde jsem byl až do příchodu do Roudnice.    

Číslo dresu: 19.

Post: Ze začátku jsem hrál útočníka, pak jsem se objevoval v záloze i na podhrotu. Teď v Roudnici jsem hrál na krajní záloze nebo na kraji obrany.

Věk: 20. 

Oblíbený klub: Slavia Praha, Paris Saint-Germain.

Oblíbený hráč: Neymar.

Oblíbené jídlo : Pizza, smažený sýr s tatarkou a hranolky.  

Oblíbené pití: Coca cola a pivo.

Oblíbená hudba: Poslouchám toho hodně, všechny styly, líbí se mi toho dost.  

Koníčky: Přes léto třeba tenis, s klukama nohejbal, ale sportuju všeobecně rád.   

Kdo byl zatím ze soupeřů v I. A nejsilnější: Neštěmice, měly to dobře poskládané.

Kde jsou největší slabiny i přednosti současného roudnického týmu: To je jednoduché, máme opravdu mladý kádr, ale chybí nám pořád zkušenosti.

Tvůj největší sportovní zážitek: Zatím je to asi moje příprava s třetiligovými Brozany před rokem.   

Fotbalové cíle: Chtěl bych se posunout co nejdál a být se sebou spokojený.  

Jak ses připravoval, když nebyly ještě společné tréninky: Chodil jsem běhat, vždycky tak kolem devíti kilometrů. A pokud to šlo, tak jsme si s klukama chodili zahrát občas někam i fotbálek.    

Očima trenéra Jakuba Pekaře: O Davida jsme měli zájem už v zimě, ale přestup jsme nakonec dotáhli až těsně před začátkem letní přípravy. David má za sebou velmi dobrou průpravu v divizním dorostu FC Mělník, a tak jsme věděli, že by pro nás měl být velkou posilou. Od začátku v tréninku dokazoval, že je velmi rychlým, technicky nadstandardním hráčem, na kterého se velmi dobře dívá. V úvodu soutěže jsme museli Davida využívat na pravém kraji obrany, přestože jsme věděli, že to není úplně jeho pozice. Jeho samotného to táhne mnohem víc nahoru, ale v danou chvíli jsme ho potřebovali jinde. Jak šel čas, posouval se výš a výš a v některých utkáních nastoupil i na pozici hrotového útočníka. Nutno říct, že si tam nevedl vůbec špatně a vstřelil i několik velmi důležitých branek. Na hodnocení přínosu Mráziče je ještě brzy. Myslím, že se zatím ještě v dospělém fotbale plně neaklimatizoval. Jeho styl hry je velmi atraktivní, ale potřebuje získávat zkušenosti. Někdy působí v zápase lehkovážně. Je to dáno jeho stylem hry, kdy nerozlišuje, v jakém prostoru na hřišti se právě nachází. Podle mě zatím ještě neukázal ani padesát procent svého potenciálu. Pokud ho dokáže plně využít, stane se naším klíčovým mužem do ofenzívy a může se dostat ve fotbale hodně vysoko.

 
Aktuální články
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat

Fotbal sice máme stále zakázaný, ale s přípravami na někdy v budoucnu znovu nastartované soutěže nesmíme otálet. A to především v...

 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS