Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spojili se s Filipem Součkem

10.01.2021 | sk

Na tradiční přípravu musíme také v SK Roudnice ještě nějaký čas zapomenout, ale i tak se vedoucí týmů s trenéry snaží udržet zájem svých svěřenců o fotbal jinými způsoby. Jedním z nich jsou online tréninky, další absolvoval např. výběr mladších žáků U12.

Dominik Majer (trenér): "Stejně jako v minulém uzavření a omezení sportu kluci poctivě plní individuální plány a navazujeme opět i na trénink on-line. Hned ten první se mi podařilo klukům zpříjemnit, když pozvání přijal sparťanský Filip Souček, za což mu patří veliké díky. Kluci měli možnost Filipovi pokládat různé dotazy, i když diskuse byla především o fotbale. Dozvěděli jsme se, že s fotbalem začínal v 5 letech v Kravařích mezi Opavou a Ostravou, kde jeho taťka chytal divizi. Fotbal v mládí ještě prokládal tenisem, ale protože fotbal byl doma číslo 1, zůstal právě u něj. Také nám prozradil, že nikdy nelenil a vše dělal na 100%, po tréninku si dokonce přidával. Chodil i na individuální tréninky k atletickému kouči, protože věděl, že jeho slabinou byla rychlost a chtěl se v ní zdokonalit. V žákovských kategoriích byl jeho nejsilnějším zážitkem zahraniční turnaj s Hlučínem v Dánsku, kde se probojovali až do finále, ve kterém si to rozdali s CSKA Moskva. Prozradil, že ve volném čase rád hraje šipky nebo FIFU na playstationu. Nejvíce nás ale překvapilo, že jeho cílem je hrát v Premier League za Crystal Palace. Taky nám dal nahlédnut do přípravy na utkání. Ptali jsme se, jaký je například rozdíl v přípravě na utkání s Teplicemi a Celticem. Říkal, že téměř žádný, jen se liší příprava u videa a má raději přípravu na domácí tým, protože ho víc zná. Filip byl velmi ochotný a přátelský, klukům poradil, že pokud se chtějí dostat na vrchol, musí dřít na 100%, protože bez toho to prostě nejde. Jsem rád, že se nám podařilo již druhé zpestření a po Adamu Karabcovi kluci mohli vyzpovídat další talent českého fotbalu. Doufám, že to pro kluky byla patřičná motivace a hlavně jsem rád, že se nám alespoň trochu podařilo tuto těžkou dobu zpříjemnit. Celkově nás bylo 15 a bylo to fajn. Ještě jednou moc děkuji Filipovi, že si na nás našel čas."

 
Aktuální články
Fotbalové jaro v kraji nezačne

Fotbalové soutěže v kraji se dohrávat nebudou. Rozhodl o tom na svém pondělním zasedání Výkonný výbor Ústeckého KFS.  

 
Ozdravná kúra pro hlavní hřiště

V areálu Pod lipou se stále něco děje. Nezbytnou ozdravnou kúru už za sebou mají hřiště B, C a D (louka) a nyní se dočkal zasloužené...

 
Roudnice a Bezděkov spolu

Už je to jisté. Fotbalisté Roudnice a Bezděkova se v mužské kategorii spojí. Na základě vzájemné dohody obou klubů to potvrdilo dubnové...

 
Můžeme konečně trénovat
 
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat
 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl
 
Odešel Vlastimil Kocourek
 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS