Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SK pořádá otevřený trénink

04.01.2022 | sk

Šanci zahrát si žákovské republikové soutěže, ale také se připravit na přechod do kvalitních soutěží dorosteneckých. To nabízí otevřený trénink, který připravuje na středu 19. ledna od 18 hodin SK Roudnice (statut SpSM) ve spolupráci s FF VOŠ a SOŠ Roudnice.

"Dáme šanci všem zájemcům z okolních klubů, aby si přišli vyzkoušet, jak trénují naše ročníky 2007 a 2008. Připravíme pro ně dovednostní cvičení, nebude chybět samozřejmě střelba, hra, na měření rychlosti budou k dispozici fotobuňky. Kdo bude mít zájem, může se začlenit do týmu a případně už na jaře nastupovat v našem dresu třeba proti Dukle, Žižkovu, Ústí a dalším mančaftům. O naše hráče je zájem z mnohem větších klubů, někteří kluci také v posledních letech odešli kopat ještě výš. Jsou zkrátka u nás víc na očích, na zápasy jezdí pravidelně skauti, kteří sledují, jak si vedou," prozrazuje trenér SK Roudnice U15 David Plicka. 

Spolu s ním a dalšími kouči SK nebude na tréninku chybět ani šéftrenér spolupracující Fotbalové farmy VOŠ a SOŠ Roudnice Jakub Pekař, který chce mít přehled o případných nováčcích v divizních dorosteneckých výběrech. "I pro nás by bylo výhodné, aby se nejlepší hráči soustředili do týmu, který hraje v regionu nejvyšší soutěž. Kluci by byli vedeni kvalitními trenéry, pohybovali by se v konkurenčním prostředí a my je viděli v těžkých zápasech. Udělali bychom si tak už v předstihu představu o tom, zda na vyšší úroveň mají a urychlili bychom tak minimálně o půl roku adaptaci kluků na naše podmínky a náročnější dorostenecký fotbal. Jako bonus je potom samozřejmě přechod do Fotbalové farmy bez nutnosti absolvovat testy fotbalových dovedností, protože hráči jsou již dostatečně prověření."
 

Starší žáci SK Roudnice U15 jsou po polovině soutěže divize B na třetím místě tabulky s 26 body, když podlehli pouze jednou. Doma v oslabené sestavě nestačili na Ústí, které tak poskočilo na první příčku (28), druhá je Dukla Praha (27). K nejlepším střelcům soutěže patří také roudnický Jiří Procházka (11). 
V dorostenecké divizi patří po podzimu FF VOŠ a SOŠ U19 první příčka se sedmibodovým náskokem před Teplicemi B, už 10 bodů ztrácí třetí Dukla Praha B. Roudnická sedmnáctka je v klidném středu šestnáctičlenné tabulky osmá. Navíc ještě pod hlavičkou fotbalové farmy funguje B tým, kterému patří 4. místo v krajském přeboru.   

 
Aktuální články
Pojďte hrát za SK Roudnice

Sportovní klub Roudnice nad Labem, účastník republikových soutěží, hledá do svých řad další mladé zájemce o fotbal. Kluci z ročníku...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle...

 
S posledním si snadno poradili

Proti posledním celkům divizní tabulky výběry starších žáků SK Roudnice nad Labem nezaváhaly. Patnáctka porazila v domácím prostředí...

 
Trápili se v zakončení
 
Body už byly na odjezdu
 
Udělali si to těžké sami
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
V Blšanech byla lepší desítka
 
Nejlepším hráčem se stal Nepovím
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.05.2022, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
3:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 22.05.2022, 17:00
1. FC Spořice - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 15.05.2022, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Unčín
2:1 pk (0:1)
 
Muži B | Neděle 22.05.2022, 15:30
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS