Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pohár zůstal v Roudnici

07.02.2022 | sk

Halový Memoriál Stanislava Svobody a Pavla Blažka, který byl určen kategorii U10, ovládli fotbalisté pořádajícího SK Roudnice, kteří za sebou nechali sedm konkurentů. Druhý skončil jediný zahraniční účastník z německých Drážďan, třetí místo bral Bezděkov. 

Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách systémem každý s každým na 1x15 minut. Následovala dvě semifinále a boje o konečné pořadí. Do finále postoupily týmy Drážďan a Roudnice, které se ve skupině rozešly smírně. Německý výběr v závěrečném duelu před bouřlivým publikem, které rozdělilo svou přízeň na obě strany, vedl už 2:0, ale domácí z penalty snížili a několik vteřin před klaksonem dokázali potrestat chybnou rozehrávku. V penaltách pak otřeseného soupeře dorazili. 

"Jsme spokojení s hrou a samozřejmě i s umístěním. Minule se nám na turnaji OFS přes semifinále přejít nepodařilo, teď ano. Ve skupině to byl s Drážďany asi lepší zápas, ale i finále se mohlo líbit. Ke konci už klukům trochu docházelo, přece jen nás trápí nějaké absence z důvodu nemoci či zranění. Ovšem prokázali jsme kvalitu hlavně v té útočné fázi, kde Králík zakončoval přesně a stal se i nejlepším střelcem turnaje. Kluci nehráli na náhodu, chtěli kombinovat. Myslím, že to byla docela povedená akce," dodal jeden z trenérů vítězného týmu Roman Vilánek, který pak společně s týmem mohl převzít pohár od místostarosty Roudnice nad Labem Jiřího Řezníčka, který předával ceny nejlepším.  

Výsledky sk. A: Děčín - Bezděkov 2:2, FA Praha 5:0, Podlusky 2:0, Bezděkov - FA Praha 5:1, Podlusky 1:1, FA Praha - Podlusky 2:0. Skupina B: Dresden - Roudnice 2:2, US Praha 7:0, Lovosice 8:0, Roudnice - US Praha 2:0, Lovosice 10:1, US Praha - Lovosice 5:0. Semifinále: Děčín - Roudnice 0:2, Bezděkov - Dresden 0:3. Utkání o pořadí: Podlusky - Lovosice 3:2, FA Praha - US Praha 2:2 (2:0 na pen.), Bezděkov - Děčín 2:1, Roudnice - Dresden 2:2 (na pen. 2:1).  

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. Soccer for Kids Dresden, 3. SK Bezděkov, 4. Junior Děčín, 5. FA Praha, 6. US Praha, 7. Dynamo Podlusky, 8. FK Lovosice. 

Nejlepší brankář: David Arazim (Bezděkov), nejlepší střelec: Sebastian Králík (Roudnice), nejlepší hráč: Tim Auerbach (Drážďany). 

SK Roudnice: Vilánek, Plecitý, Fidler, Klír, Bulíř, Králík, Fiala.

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS