Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pokratice dostaly šestku

13.02.2022 | sk

Ve čtvrtém přípravném duelu se fotbalisté SK Roudnice konečně dočkali výhry. A hned to stálo za to. Lídra I. B třídy z Pokratic, který má po podzimu v čele tabulky jedenáctibodový náskok před Děčínem, rozstříleli na domácí umělce 6:0.

Domácí od úvodu diktovali tempo. Skóre otevřel Holcman, na kterého navázal o chvíli později díky dobrému náběhu za obranu Horváth. A třetí branku připravil před poločasem pro Mrázka přesnou přihrávkou Hubený. Po změně stran si na centr Skokana naskočil Horváth a po jeho hlavičce pokratický gólman inkasoval počtvrté. Z kombinace Holcmana a D. Mrázka těžil Vacátko (5:0) a skóre uzavřel po individuální akci D. Mrázek. 

Ondřej Rohlíček (trenér Roudnice): Nastoupili jsme proti soupeři, který hraje o soutěž níž, takže výhra byla v uvozovkách povinná. Ale těší mě, že jsme to zvládli tak jasně. Hosty jsme vlastně ani do ničeho nepustili. Máme hodně zraněných, takže jsme ještě v týdnu zvažovali, jestli dáme mančaft dohromady. Kluci ale chtěli hrát, ve čtvrtek už na tréninku jezdili, jak se má, no a dnes to také odmakali slušně. Podporovali se, zastupovali, prostě dobrý. A musím ještě poděkovat klukům, kteří nám dnes vypomohli. Ať už jde o Škoďáka a Skokyho z vošky, nebo druhého Mráziče a Honzu Pokorného. Zvládli to bez problémů.             

Roudnice - Pokratice / Litoměřice 6:0 (3:0). Branky: Horváth 2, D. Mrázek, 2, Vacátko, Holcman.

Roudnice: Doležal - Šeba, Černý, Ryska, Matuszewski - Škoda, Skokan, Hubený, Holcman, Vacátko - Horváth (D. Mrázek, Pokorný, Kuchař, L. Mrázek, Dobiáš).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS