Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka si poradila s H. Beřkovicemi

14.02.2022 | sk

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem kategorie U13 si v přípravném duelu zastříleli, na domácí umělce porazili Horní Beřkovice 16:3.

Dominik Majer (trenér Roudnice): Začali jsme se pomalu připravovat na přechod na velké hřiště, což nás čeká v létě. Začínáme sbírat zkušenosti a oslovujeme soupeře, kteří s tím již zkušenosti mají, navíc jsou o rok nebo dva starší. Po první zkušenosti s Juniorem Teplice z minulého týdne (výhra 7:2) jsme si pozvali Horní Beřkovice. A musím kluky pochválit, v některých případech byli soupeři dokonce i o tři roky starší a byť hrají nižší soutěž, tak nás velmi potrápili. Hostující hráči byli šikovní, důrazní a celkem slušně rychlostně vybaveni. My jsme však byli lepší ve výstavbě hry a v řešení jednotlivých herních situací. Při rozestavení 4-2-3-1 jsme skvěle pracovali v útočné i obranné části. Mohl bych tu opravdu dlouho vypisovat, co vše nám šlo, ale to dělat nebudu. Prostě a jednoduše jsem moc rád, že kluci dělají vše, co po nich chceme. Vše nám funguje a jsem šťastný, že tu mozaiku konečně skládáme a začíná se nám stabilizovat kádr. Budeme-li takto pokračovat dál, nemám sebemenší obavu o budoucnost tohoto ročníku.

Roudnice - H. Beřkovice 16:3 (7:1). Branky Rce: Gruncl 3, Král 3, Krása 2, Kühnel 2, Kostelník 2, Kýček, Krajník, Vondráček, Pačes.

Roudnice: Materna - Pačes, Vyzisk, Pichl, Husák - Vondráček, Buk, Kýček, Gruncl, Krása - Kostelník (Kühnel, Lasch, Krajník, Král, Hrbáček).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS