Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Matoušek: Chceme chytit začátek

10.03.2022 | sk

Před startem jarních odvet jsou fotbalisté SK Roudnice B na 12. místě I. B třídy sk. A se 17 body (skóre 38:43). V průběhu první poloviny soutěže zvítězili za tři body pětkrát, jednou remizovali a devětkrát odešli poraženi. Jejich cílem v odvetách je posunout se do klidného středu, což potvrdil také trenér Bedřich Matoušek.   

Jak jsi spokojený s přípravou na jaro?
Začali jsme trénovat počátkem ledna, kdy jsme absolvovali kondiční blok. V průběhu února jsme potom začali chodit na hřiště. S účastí to bylo jako na houpačce, upřímně jsem doufal, že se do toho zakousneme o trochu víc. Ale kdo nestíhal tréninky, tak si přidával individuálně, takže doufám, že jsme po fyzické stránce připravení. Sehráli jsme tři přípravné zápasy, většinou s účastníky okresního přeboru. S předváděnou hrou to bylo stejné jako v tréninku, některé pasáže hry byly dobré, chvílemi to byla bída. Asi až soutěž ukáže, jak na tom ve skutečnosti jsme. Pravdou je, že nám trochu drhne souhra mezi jednotlivými řadami, ale věřím, že kluci mají dostatek zkušeností, aby se s tím poprali.  
     
Došlo v týmu oproti podzimu ke změnám?
Odešel Dan Lisec do Rovného a přišel Honza Grepl z Polep, který do týmu rychle zapadnul. Trápí nás stále docela rozsáhlá marodka, takže máme poměrně úzký kádr. 

S jakými cíli jdete do jara?
Chceme jednoznačně chytit začátek soutěže a posunout se do středu tabulky, abychom neměli problémy se záchranou.

Začínáte v sobotu s Bohušovicemi, které jste na podzim vysoko porazili. Čekáte i teď snadný zápas?
V Bohušovicích to určitě snadné nebude, jsou v tabulce o bod před námi, takže čekám tvrdý boj od první do poslední minuty.

Přípravné zápasy: SK Roudnice B - Černiv 2:7 (Šeba 2), Rovné 3:2 (Bartůněk, M. Hlavsa, Grepl), Vraný 4:1 (Valina, Šeba, Hrebinka, Grepl).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS