Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctka naložila Hájům

12.04.2022 | sk

Odvetnou část ligy mladších žáků zahájily výběry SK Roudnice v domácím prostředí, kde hostily FC Háje Jižní Město. Pražané v úvodu soutěže naše naděje jasně přehráli (16:2, resp. 10:6), tentokrát to ale bylo jiné. Třináctka byla blízko bodům, dvanáctka jasně vyhrála.   

Liga U13

Dominik Majer (trenér Roudnice): V létě jsme v Praze od Hájů dostali naloženo a teď jsme jim to chtěli vrátit. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, během pěti minut jsme měli celkem dost šancí, ale žádnou jsme neproměnili. Ve 23. minutě jsme udělali změnu, posunuli Pichla výš a vyplatilo se, o minutu později totiž otevřel skóre. Do té doby jsme byli dobří, teď po gólu jsme byli ale ještě lepší! To nás odměnilo druhým gólem - první třetina tedy 2:0. O přestávce jsme klukům vysvětlili, že je potřeba navázat na první třetinu a dál určovat obraz hry. Bohužel jsme ale absolutně nezvládli začátek a během šesti minut dokázal soupeř otočit na 2:3. My byli logicky opařeni, najednou se nám nedařilo nic. Nedokázali jsme se dostat přes první třetinu hřiště, Háje nás dobře presovaly a my nebyli schopni nic změnit. Vyrovnat jsme dokázali až deset minut před koncem, kdy se převaha otočila opět na naši stranu. Bohužel jsme ještě v posledních vteřinách inkasovali. Třetí třetinu jsme soupeře doslova mačkali, jenže z protiútoku nám v 76. minutě zatloukl hřebíček do rakve. My se ale nevzdali, do konce zbývalo 14 minut - to je dost času. V téže minutě jsme se dokázali prosadit i my a najednou nám chyběl zas jen jeden gól. Soupeř se poslední minuty nedostal ani na naši polovinu, byl v hlubokém hustém bloku a odkopával míče. My se dostali zhruba do třech gólovek, ale provázela nás smůla. Jednou dokonce jel míč od tyčky po brankové čáře a prostě nic. Z celkového hlediska si troufám říct, že jsme byli opravdu lepší, měli jsme více ze hry. Opět nám fungovaly všechny prvky, které jsme trénovali. I přes výsledkově nepovedený vstup do jarní části, hodnotím zápas velmi pozitivně - pro mě kluci vyhráli, body neřeším. Děkuji také za podporu všem rodičům.

SK Roudnice - FC Háje Jižní Město 5:6 (Gruncl 2, Pichl, Vyzisk, Kostelník - Jelínek 2, Adamec, Valo, Jiskra, J. Juráček).

Roudnice: Materna, Pich, Gruncl, Vyzisk, Krása, Krajník, Buk, Král, Kühnel, Kostelník, Kýček, Hála, Váňa). 

Liga U12

Domácí měli skvělý start, po brankách Procházky vedli ve čtvrté minutě už 2:0. Brzy přidal třetí branku Daňkovský a ještě do konce první třetiny udeřili Roudničtí dvakrát. V dalším průběhu pak už jen navyšovali svůj náskok.   

Roudnice - Háje Jižní Město 13:0 (Daňkovský 4, Špiner 2, Procházka 2, J. Martan, Šámal, Kalaš, Chramosta, Matoušek).

Roudnice: Pekař, Špiner, Moravec, Hájek, J. Martan, M. Martan, Šámal,  Procházka, Dlouhý, Kalaš, Chramosta, Čmedla, Daňkovský, Matoušek, Henych).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS