Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dukla překvapení nepřipustila

20.04.2022 | sk

Ligoví mladší žáci SK Roudnice nad Labem o víkendu na hřištích vedoucích celků tabulky neuspěli. Třináctka podlehla v Praze Dukle 10:0, na body nedosáhla ani dvanáctka. 

Liga U13

Na hřišti Dukly, která ještě neztratila ani bod, se roudnickým nadějím překvapit favorita nepodařilo. Sice neprohrály tak velkým rozdílem jako na podzim (18:1), ale body byly tentokrát nedostižně vzdálené.  

Dukla Praha - Roudnice 10:0 (Kozelský 2, Budnyk 2, Harrison, Holub, Král, Pancíř, Šnýdr, Štěrba).

Roudnice: Hála, Husák, Gruncl, Vyzisk, Krajník, Buk, Hrbáček, Král, Kühnel, Kostelník, Kýček, Shymon. 

Liga U12

Na trávník lídra tabulky, od kterého schytala na podzim debakl 28:1, neodjížděla roudnická dvanáctka v roli favorita. V první část ale dlouho držela výsledkově krok. V dalším průběhu už se ale domácí rozjeli a nakonec vyhráli přesvědčivě. 

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): Zápas jsme brali jako velkou prověrku, protože minule jsme viděli, jaký rozdíl mezi námi je a kolik práce máme před sebou. Nedostali jsme se totiž vůbec do hry. Tentokrát zápas začal v obrovském tempu, které se nám podařilo zachytit a troufám si říct, že jsme byli Dukle důstojným soupeřem. Půlku utkání se nám díky bojovnosti a obětavosti dařilo držet 0:1, vypracovali jsme si asi čtyři pěkné šance, dokonce dvakrát zvonila i tyč. I ve druhé části se vysoké tempo udrželo a Dukle se i přes vynikajícího výkon Pekyho podařilo dát pár gólů. Odměna pro nás přišla na konci, kdy jsme po dobrém napadání také skórovali. Ze zápasu mám skvělý pocit, kluci věděli, kdo proti nim stojí a 90 minut bojovali jako lvi a soupeři nedali nic zadarmo. Pokud toto tempo budeme schopni předvádět dále, tak ještě dokážeme hrát plno vyrovnaných ligových duelů.   

Dukla Praha - Roudnice 9:1 (Bock 3, Novoselov 2, Nassir, Hynek, Šebor, Glasnovič - M. Martan).

Roudnice: Pekař, Špiner, Hájek, J. Martan, M. Martan, Procházka, Dlouhý, Kalaš, Chramosta, Čmedla, Daňkovský, Matoušek, Henych, Gala, Kvída.

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS