Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ligové výběry s přehledem

26.04.2022 | sk

Ligoví mladší žáci SK Roudnice domácí duely proti Vlašimi zvládli na jedničku. V nevlídném počasí porazili soupeře vysokým rozdílem, třináctka vyhrála 11:2, dvanáctka 12:1.  

Liga U13

Dominik Majer (trenér Roudnice): V nepříjemném dešti jsme vyzvali Vlašim, které jsme chtěli vrátit porážku z podzimu. Do zápasu jsme vstoupili skvěle, byli jsme aktivní, hnali se dopředu a v šesté minutě jsme otevřeli gólový účet. V první třetině jsme soupeři na delší čas půjčili míč až v posledních osmi minutách. O přestávce jsme si vysvětlili, že je třeba držet koncentraci celých 30 minut. Ve druhé třetině jsme pokračovali v tempu a ovládali hru. Dařilo se nám vše, směrem dozadu jsme byli zodpovědní, skvěle jsme řešili přechody do útočné fáze a po druhé třetině jsme zaslouženě vedli 7:2. Do třetí části jsme šli s tím, že budeme pokračovat v naší dobré práci. Chtěli jsme, aby se kluci dostali více do klidu, aby nehledali za každou cenu rychlou přihrávkou hráče vpředu, ale drželi míč a postupným útokem si vypracovali příležitosti. To se vedlo celkem dobře a přidali jsme další čtyři branky. Mám radost z několika individuálních výkonů, ale hlavně jsem rád, že jsme ze sebe konečně shodili tu deku a pevně věřím, že jsme odstartovali vítěznou šňůru. Jsem také rád, že skvěle zapadají naše posily ze zimy - Vašek Krása vstřelil svoje první modrobílé góly. Teď nás čeká těžký souboj ve Varnsdorfu, kde musíme znovu vyhrát.

Roudnice - Vlašim 11:2 (Kühnel 2, Gruncl 2, Krása 2, Vyzisk 2, Hrbáček, Lasch, Král - Pokorný, Musil). 

Roudnice: Hála, Buk, Gruncl, Husák, Hrbáček, Krajník, Krása, Kühnel, Kýček, Lasch, Materna, Pichl, Váňa, Vyzisk, Král. 

Liga U12

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): Zápas s Vlašimí jsme odehráli v podmínkách, v kterých jsme ještě nehráli. Celých 90 minut pršelo jako blázen. Do zápasu jsme vstoupili výborně, hned v první minutě jsme vstřelili branku, což nám dodalo klid, dařilo se nám držet míč a tlačit soupeře. V polovině jsme vedli asi o šest branek. Ve druhé, velmi promrzlé, polovině utkání už se mi ale zdálo, že kluci hrají tak, že každý si chce dát gól. Přestali kombinovat a každý hrál dost na sebe, takže jsme měli plno ztrát, z čehož vyplynula i obdržená branka na konci zápasu. Většinu utkání jsme ale byli lepší a doufám, že naše výkony se budou zlepšovat i nadále. 
 
Roudnice - Vlašim 12:1 (Špiner 3, Daňkovský 3, Kalaš 2, J. Martan, Chramosta, Kořínek, Čmedla - Matyáš).

Roudnice: Pekař, Špiner, J. Martan, M. Martan, Dlouhý, Kalaš, Chramosta, Daňkovský, Matoušek, Henych, Šámal, Šeba, Kořínek, Moravec, Čmedla. 

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS