Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Duklu starší žáci nestačili

02.05.2022 | sk

Starší žáci vyšli v dalším kole divize naprázdno, když v domácím prostředí nestačili na pražskou Duklu. Patnáctka podlehla 3:11, čtrnáctka 0:5.

Divize U15

Karel Mikas (trenér Roudnice): Věděl jsem, že pokud chceme zopakovat výhru z podzimu, musí se sejít všechno a kluci podat nadstandardní výkon. A čtvrthodinku to vypadalo docela dobře, ale pak to někteří kluci nezvládli především v hlavě. Dělali chyby, podléhali tomu, s kým hrají, no a zbytek těch, kteří třeba i mají formu, to proti takovému soupeři nemohli zvládnout. Dostávali jsme laciné góly, kluci si nevěřili, proto dnes takový výsledek. Přitom za stavu 2:2 jsme získali střed hřiště a chvíli to vypadalo, že by to mohl být super vyrovnaný zápas, jenže pak jsme šli výkonem dolů a zahráli pod možnosti. 

Roudnice - Dukla Praha 3:11 (2:5). Branky: Mikas, Ulbrich, Černý - Korbel 3, Kejmar 2, Štěrba 2, Leidl, Nedbal, Suda, Lorenc.

Roudnice: Fric - Haudke (24. Černý), D. Malina, Soušek (65. Pačes), Skokan - Ulbrich (49. Murdych), L. Malina, Procházka, Kočí, Hubený - Mikas. 

Divize U14

Dominik Majer (trenér Roudnice): Věděli jsme, že zápas s Duklou nebude nic lehkého. Klukům jsem v šatně připomněl, co umí a co dokážou, když chtějí a jsou dobře nastaveni. Když jsem viděl prvních 20 minut, neměl jsem o nás žádné obavy. Duklu jsme přehrávali, tvořili jsme si šance a drželi míč. Dukla si nic nevypracovala a my byli na koni - chyběl tomu jen gól. Jenže po 20. minutě a obdrženém gólu po malé chybce se vše změnilo. My se najednou zbavovali míčů a přestali ve hře dominovat. Do poločasu jsme dostali ještě jednu branku a o poločasové přestávce jsme si za stavu 2:0 řekli, že když navážeme na těch prvních 20 minut, určitě můžeme vyrovnat. Jenže my už nenavázali. Posledních 15 minut jsme to už otevřeli a chtěli se hnát dopředu a za každou cenu vstřelit branku. Možná až zbytečně moc. Dukla pak dala tři góly během deseti minut, kdy skvěle vyřešila rychlé protiútoky. Výsledek nás netrápí, chceme a budeme stavět na prvních 20 minutách zápasu. Před kluky smekám klobouk, utkání bylo nesmírně náročné a oni se s tím skvěle popasovali.

Roudnice - Dukla Praha 0:5 (0:1). Branky: Nový 3, Čurda 2.

Roudnice: Osvald - Pačes, Motejl, Arazim, Hlaváček - Nepovím, Štefl - Svoboda (50. Macháček), Adelt (64. Vondráček), Kunc - Murdych (69. Tyller).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS