Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnici povede Pavel Hoznédl

03.05.2022 | sk

Dnes došlo u A týmu dospělých SK Roudnice nad Labem ke změně na postu trenéra, když Ondřeje Rohlíčka, který na vlastní žádost odstoupil, nahradil Pavel Hoznédl.  

"Ondra skončil na konci dubna z důvodů, které docela chápeme. Přebíral tým někdy v polovině podzimu a přezimoval s ním na čtvrtém místě. Chtěl skončit už dříve, nakonec trénoval ještě část jara a definitivně se rozhodl před víkendem. Děkujeme mu za práci, kterou tady odvedl a přejeme mu úspěchy v osobním i sportovním životě," dodal předseda SK Roudnice Petr Týma, který prozradil změny ve vedení týmu. "Mužstvo nově povede Pavel Hoznédl společně s René Andresem, který mu bude dělat asistenta. Věříme, že se výkony týmu začnou ještě zlepšovat a posouvat tak, abychom byli spokojeni my, ale hlavně fanoušci a nakonec i hráči."

Nyní už bývalý kouč skončil po duelu v Černovicích, kde Roudnice prohrála 5:1. "To byla už asi poslední kapka, i když už předtím jsem avizoval, že vydržím do konce dubna. Zpětně mě mrzí, že jsem se nechal v zimě umluvit k pokračování. Na tréninky chodili stále stejní kluci, ostatní se pořád omlouvali, to se nic pořádného nedalo nacvičit. Už to prostě bylo ubíjející. Necítil jsem z jejich strany potřebný zájem. Třeba ta výměna bude impulsem, ale pokud se nezmění jejich nastavení v hlavách, nebudou je trápit prohry, tak to bude stále stejné. Někteří si vůbec neváží toho, že můžou za Roudnici hrát," dodal Ondřej Rohlíček. 
  
Nový trenér Pavel Hoznédl (r. 1980) hrál (a hraje) fotbal aktivně za několik týmů. "Začínal jsem ve Štětí, působil jsem i v Předoníně, Polepech, hrál jsem Hanspaulku a tréninkově v několik týmech v Praze. Jako trenér jsem pak prošel ve Štětí všemi mládežnickými celky, byl jsem i u áčka a také na fotbalové farmě VOŠ a SOŠ Roudnice u kategorií U19 i U17." Nad nabídkou trénovat SK prý dlouho neuvažoval. "Neváhal jsem, pobavili jsme se o tom jen krátce a dává nám to smysl ve všech směrech. Těším se. Ať je to jak je, je to pořád Roudnice."

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS