Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Hájích bodovala jen čtrnáctka

10.05.2022 | sk

V hlavním městě se tentokrát roudnickým starším žákům příliš nedařilo. Bod si přivezla jen čtrnáctka, patnáctka na Háje Jižní Město nestačila a podlehla 2:0.

Divize U15

Patnáctka zatím nenavázala na výkony z podzimu, což je dáno i tím, že někteří hráči tým opustili. "Nepopíráme, že určitá kvalita samozřejmě odešla, ale zůstalo tady jádro, které by mělo o ty výsledky víc zabojovat. Zatím mi ale chybí u některých víc chuti porvat se o výsledek. Když se třeba tolik nedaří fotbalově, tak je třeba to zlomit bojovností, vůlí, jenže my tam zatím nepřidáme nic navíc. Vyrovnané zápasy, které jsme na podzim byli schopni otočit ve svůj prospěch, teď zkrátka zlomit nedokážeme. V Hájích jsme hráli na malém hřišti, bylo to hodně soubojové, no a to nám právě moc nesedlo. Nebyli jsme odvážní, nestříleli. Hra se trochu zvedla, když jsme vysunuli D. Malinu výš, ale ke gólu to stejně nevedlo," dodal roudnický trenér David Plicka. Jeho svěřencům tak nyní patří čtvrtá příčka tabulky.  

FC Háje Jižní Město - SK Roudnice 2:0 (2:0). Branky: Sádek, Brož.

Roudnice: Fric - Skokan (Nepovím), Soušek, D, Malina, Haudke - Koří, Ulbrich (70. Murdych), Procházka (70. Kunc), Mikas, Kočí, Hubený  - Černý.

Divize U14

Čtrnáctka si přivezla bod, i když myslela na tři. "Na větším a rovnějším hřišti bychom asi měli výhodu, ale tu remízu musíme brát. Soupeř měl výškovou převahu a to našim drobnějším hráčům dělalo problémy. Skončilo to 0:0, ale šance jsme nějaké měli, třeba v první půli Svoboda, pak tam byly tři střely nad. Prvních deset minut druhého poločasu jsme soupeře zmáčkli, bohužel z toho nic nebylo. V závěrečné dvacetiminutovce už se hrálo nahoru - dolů, ale ani jeden tým gól dát nedokázal," popsal duel trenér aktuálně sedmého týmu soutěže Václav Srp.    

Háje Jižní Město - Roudnice 0:0

Roudnice: Osvald - Pačes, Motejl, Arazim, Hlaváček - Macháček (54. Poráč), Svoboda (75. Tyller), Nepovím, Adelt (54. Štefl), Kunc - Murdych.

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS