Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Předehrávka v Liberci nevyšla

03.06.2022 | sk

V předehrávce 20. kola I. ligy se mladším žákům SK Roudnice nad Labem uspět nepodařilo. Třináctka prohrála v Liberci 6:4, dvanáctka podlehla Slovanu také o dvě branky 5:3.

Liga U13

Dominik Majer (trenér Roudnice): Zápas s Libercem nám opět ukázal, že pokud nebudeme soustředěni celých 90 minut, tak vyhrávat nebudeme. Poprvé proti nám hrál soupeř se třemi útočníky a my se s tím úplně nepoprali. Jsem ale nadmíru spokojený s výkonem gólmanů i všech hráčů. Jedeme dál, teď o víkendu nás čeká skvěle obsazený turnaj, kde se chceme zase prezentovat skvělou hru. Víc toho k hodnocení nemám, jsem na nás pyšný, body ani výsledek neřeším. To je až na třetím místě.

FC Slovan Liberec - SK Roudnice 6:4. Branky: Čutta 2, Cicvárek, Franc, Velichkov, Grygo - Buk 2, Lasch, Vyzisk.

Roudnice: Materna, Hála, Pichl, Husák, Gruncl, Lasch, Vyzisk, Krása, Krajník, Buk, Hrbáček, Král, Kühnel, Kostelník, Váňa, Kýček. 

Liga U12

Patrik Pospíšil (vedoucí týmu Roudnice): Soupeř byl dobře připravený, v úvodu dominoval a nám chvíli trvalo, než jsme se s tím srovnali. Dostali jsme dva rychlé góly, ale podařilo se nám snížit. Na hráčích bylo vidět, že dostali ještě větší chuť a chtěli vyrovnat. Bohužel po brejku dostali domácí šanci kopat penaltu, kterou proměnili. O minutu později jsme ztratili míč po rozehrávce, přišel další faul a další proměněná penalta. Pak se nám podařilo snížit na 4:3 a do poslední třicetiminutovky jsme šli s tím, že si chceme zahrát dobrý fotbal a minimálně srovnat. Kluci vysoko napadali, byli většinu času na polovině soupeře, měli více střel, ale srovnat se jim nepodařilo. Naopak domácí z brejku v závěru uzavřeli na 5:3. Celkově se nám ale zápas povedl. Musíme kluky pochválit za to, jak k tomu přistoupili. Každý měl velkou chuť. Bohužel, stejně jako po celou sezónu, nás trápí finální fáze. Snad to už příště zlomíme. 

FC Slovan Liberec - SK Roudnice 5:3. Branky: Klapka 2, Žižka, Černohorský, Polák - Jindřich, Kalaš, Daňkovský.

Roudnice: Pekař, Špiner, Gala, Henych, Jindřich, J. Martan, M. Martan, Šámal, Kořínek, Dlouhý, Kalaš, Kvída, Šeba, Daňkovský, Matoušek.  

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS