Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jo, právě dnes! Týmy zahájily přípravu

12.07.2022 | sk

Více než tři desítky fotbalistů dnes zahájily v areálu Pod lipou přípravu na nový ročník fotbalových soutěží dospělých. Společně trénoval A a B tým, tedy účastníci I. A, resp. I. B třídy. 

"První týdny budeme trénovat společně. Jsme jeden tým, jeden klub, takže proč ne? A jsme určitě rádi, že je tady takový počet. Popravdě jsem ještě nezažil, aby na začátku přípravy bylo na hřišti nějakých 34 kluků. A to jich ještě pár chybí, buď jsou na dovolených, zranění, nebo různě na zkouškách - třeba v Teplicích, Slaném, Libiši, Štětí," prozradil trenér Pavel Hoznédl, který první prázdninový trénink vedl společně s novým asistentem Danielem Slezákem. 

"Dnes jsme měli tři stanoviště a jsem rád, že nám na jednom z nich pomáhal i Jaromír Hubený, se kterým ale jinak počítáme samozřejmě i na hřišti. Tu velkou konkurenci vítáme. Teď je to na jednotlivých hráčích, jak se v tom přípravném období ukážou. Konkurence je potřeba. Zatím budeme trénovat dvakrát, někdy i třikrát týdně a čeká nás také pár přáteláků," dodal roudnický kouč.

Roudničtí v neděli odehrají modelový zápas A tým - B tým, v neděli 24. července nastoupí doma proti Velkému Borku (10), 30. července se utkají se Starou Boleslaví (17) a v sobotu 6. srpna přivítají Nelahozeves (17). V sobotu 13. srpna se pak v generálce představí v Litoměřicích (17).

Mistrovská soutěž I. A třídy pak začíná o víkendu 20. - 21. srpna, kdy Roudnice zahájí doma s TJ Mojžíř. B celek o týden později hostí Chlumec.

 
Aktuální články
Sokolov byl nad síly mladších žáků

Mladší žáci SK Roudnice nad Labem přivítali v dalších ligových duelech FK Baník Sokolov. A ten se v obou kategoriích ukázal jako...

 
Parádně si zastříleli

Roudnická rezerva zajížděla k dalšímu duelu I. B třídy s mírnými obavami, protože řada hráčů na poslední chvíli ze sestavy z důvodu...

 
V České Lípě uspěla jen čtrnáctka

V dalších divizních duelech starší žáci SK Roudnice nad Labem hostovali v České Lípě. Patnáctka těsně prohrála 2:1, čtrnáctka byla...

 
Derby pro Roudnici
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nejlepší hráčkou byla Drtilová
 
Doma vyhrála jen patnáctka
 
Z Chuderova s prázdnou
 
Bída v Děčíně
 
První domácí duely nevyšly
 
Zápasy
Muži A | Neděle 02.10.2022, 16:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Pokratice-Litoměřice
3:1 (2:0)
 
Muži A | Sobota 08.10.2022, 16:00
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 02.10.2022, 16:00
TJ Svádov-Olšinky - SK Roudnice nad Labem B
1:7 (0:4)
 
Muži B | Neděle 09.10.2022, 16:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Jiskra Velké Březno
 
 
RSS