Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci jsou krajskými přeborníky

29.06.2016 | sk

V Souši porazili Mostecký FK 5:0 a ve finále zdolali i FK Litoměřice.

 Úspěšnou mistrovskou sezónu zakončili skvěle. Mladší žáci Sportovního klubu Roudnice nad Labem (r. 2003 a ml.) se stali krajským přeborníky, když v Souši, kde se konalo finále, porazili Mostecký FK a poté i FK Litoměřice.

Roudničtí v průběhu ročníku 2015 – 2016 našli přemožitele pouze dvakrát. Ve skupině A zaváhali na hřišti Krupky (7:3) a v semifinále O pohár hejtmana Ústeckého kraje nestačili na ligové Teplice (0:3), které pak v boji o celkový triumf zdolaly Baník Most 5:0.

Do Souše se na Den fotbalu ÚKFS sjely čtyři nejlepší celky ze dvou skupin KP. Roudnice nejprve porazila Mostecký FK (druhý tým sk. B) 5:0. „Kluci byli jasně lepší, mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem,“ zhodnotil duel jeden z koučů Petr Týma. Ve finále pak na výběr SK čekaly litoměřické naděje, které si poradily s Litvínovem B (vítěz sk. B). „Je dobré, že do finále postoupily dva celky z okresu, ukázalo se, že naše skupina byla asi o něco těžší. I v derby jsme ale byli aktivnější. Soupeř i z toho důvodu, že měl pár zraněných a nebyl kompletní, se soustředil jen na obranu. Když už bylo naše vedení dostatečné, začali jsme se pomalu přizpůsobovat a už to nemělo takovou kvalitu. Přesto jsme to s přehledem zvládli 3:1. Všem hráčům, kteří nastupovali za ten mančaft, patří opravdu velký dík. I za to, jakou měli morálku a jak v podstatě všichni chodili pravidelně na tréninky. A ty byly leckdy i čtyřikrát týdně,“ dodal Petr Týma.

 
Aktuální články
Roudnice zahájila přípravu znovu remízou

Stejně jako před rokem. První přípravný duel fotbalistů SK Roudnice s německým týmem Rot Weis Alsleben skončil nerozhodně 4:4. Domácí...

 
Testovali jsme mladé fotbalisty

Sportovní klub Roudnice nad Labem ve středu 17. ledna testoval fotbalisty ročníků 2007 – 2001. Patronem projektů ProFútbolAnalytics...

 
Sportovní ples 2018

Předprodej lístků: David Lisec731 476 756david.lisec@seznam.cz

 
PF 2018
 
Konec podzimní části dorosteneckým výběrům SK Roudnice nevyšel
 
Dorostenci si to rozdají o krále Roudnice
 
Derby nenudilo, nabídlo osm branek
 
Vyrovaný šlágr kola rozhodl až rozstřel
 
Jednou penalty pomohly, podruhé ne
 
Výměna nevadila, Duchcov dostal sedmičku
 
Zápasy
Muži A | Pátek 17.11.2017, 13:30
SK Bezděkov - SK Roudnice nad Labem
4:5 pk (1:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS