Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci jsou krajskými přeborníky

29.06.2016 | sk

V Souši porazili Mostecký FK 5:0 a ve finále zdolali i FK Litoměřice.

 Úspěšnou mistrovskou sezónu zakončili skvěle. Mladší žáci Sportovního klubu Roudnice nad Labem (r. 2003 a ml.) se stali krajským přeborníky, když v Souši, kde se konalo finále, porazili Mostecký FK a poté i FK Litoměřice.

Roudničtí v průběhu ročníku 2015 – 2016 našli přemožitele pouze dvakrát. Ve skupině A zaváhali na hřišti Krupky (7:3) a v semifinále O pohár hejtmana Ústeckého kraje nestačili na ligové Teplice (0:3), které pak v boji o celkový triumf zdolaly Baník Most 5:0.

Do Souše se na Den fotbalu ÚKFS sjely čtyři nejlepší celky ze dvou skupin KP. Roudnice nejprve porazila Mostecký FK (druhý tým sk. B) 5:0. „Kluci byli jasně lepší, mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem,“ zhodnotil duel jeden z koučů Petr Týma. Ve finále pak na výběr SK čekaly litoměřické naděje, které si poradily s Litvínovem B (vítěz sk. B). „Je dobré, že do finále postoupily dva celky z okresu, ukázalo se, že naše skupina byla asi o něco těžší. I v derby jsme ale byli aktivnější. Soupeř i z toho důvodu, že měl pár zraněných a nebyl kompletní, se soustředil jen na obranu. Když už bylo naše vedení dostatečné, začali jsme se pomalu přizpůsobovat a už to nemělo takovou kvalitu. Přesto jsme to s přehledem zvládli 3:1. Všem hráčům, kteří nastupovali za ten mančaft, patří opravdu velký dík. I za to, jakou měli morálku a jak v podstatě všichni chodili pravidelně na tréninky. A ty byly leckdy i čtyřikrát týdně,“ dodal Petr Týma.

 
Aktuální články
V semifinále vystavily stopku Teplice

Starší žáci SK Roudnice U15 podlehli v semifinále turnaje O pohár hejtmana Ústeckého kraje ligovému výběru Teplic na domácím hřišti...

 
Zlomili je na konci prvního poločasu

Fotbalisté SK Roudnice přidali do tabulky I. B třídy skupiny B další tři body, když v okresním derby porazili SK Lukavec 2:0. Obě branky...

 
Klaplo to i v Dubí, další tři body

Vyšlo to i na Teplicku. Výběr SK Roudnice rozhodl o výhře v Dubí už v prvním poločase, ve kterém si vytvořil tříbrankový náskok.

 
Memoriál Vladimíra Betky 2018
 
Španělský letní fotbalový kemp v ČR
 
Znovu to byla dřina, ale výhra se počítá
 
S Hrobem se nehrálo, dostal pokutu 8500 korun
 
Rozhodla proměněná penalta
 
Starší dorostenci brali dva body, mladší s prázdnou
 
Podřipské derby pro SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.05.2018, 17:00
SK Roudnice nad Labem - SK Lukavec
2:0 (2:0)
 
Muži A | Neděle 27.05.2018, 17:00
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS