Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci jsou krajskými přeborníky

29.06.2016 | sk

V Souši porazili Mostecký FK 5:0 a ve finále zdolali i FK Litoměřice.

 Úspěšnou mistrovskou sezónu zakončili skvěle. Mladší žáci Sportovního klubu Roudnice nad Labem (r. 2003 a ml.) se stali krajským přeborníky, když v Souši, kde se konalo finále, porazili Mostecký FK a poté i FK Litoměřice.

Roudničtí v průběhu ročníku 2015 – 2016 našli přemožitele pouze dvakrát. Ve skupině A zaváhali na hřišti Krupky (7:3) a v semifinále O pohár hejtmana Ústeckého kraje nestačili na ligové Teplice (0:3), které pak v boji o celkový triumf zdolaly Baník Most 5:0.

Do Souše se na Den fotbalu ÚKFS sjely čtyři nejlepší celky ze dvou skupin KP. Roudnice nejprve porazila Mostecký FK (druhý tým sk. B) 5:0. „Kluci byli jasně lepší, mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem,“ zhodnotil duel jeden z koučů Petr Týma. Ve finále pak na výběr SK čekaly litoměřické naděje, které si poradily s Litvínovem B (vítěz sk. B). „Je dobré, že do finále postoupily dva celky z okresu, ukázalo se, že naše skupina byla asi o něco těžší. I v derby jsme ale byli aktivnější. Soupeř i z toho důvodu, že měl pár zraněných a nebyl kompletní, se soustředil jen na obranu. Když už bylo naše vedení dostatečné, začali jsme se pomalu přizpůsobovat a už to nemělo takovou kvalitu. Přesto jsme to s přehledem zvládli 3:1. Všem hráčům, kteří nastupovali za ten mančaft, patří opravdu velký dík. I za to, jakou měli morálku a jak v podstatě všichni chodili pravidelně na tréninky. A ty byly leckdy i čtyřikrát týdně,“ dodal Petr Týma.

 
Aktuální články
Z Lukavce jen s jedním bodem

V dalším kole I. třídy sice Roudnice v Lukavci neprohrála, ale s jedním bodem úplně spokojena být nemůže.  

 
Dubí? Šest branek, šest střelců

Začátek byl skvělý, pak to ale malou chvilku drhlo. Roudnice porazila na domácím hřišti 1 FC Dubí 6:0, když se na šesti brankách...

 
Byla to dřina, ale přinesla další tři body

Na první příčce tabulky I. B třídy skupiny B se fotbalisté SK Roudnice udrželi i po duelu sedmého kola, ve kterém hostili okresního rivala...

 
Dorost U19 rozhodl v závěru, U17 nadějný start v body neproměnil
 
Vyšlo to i v Hrobu, pátá výhra pro SK
 
Byl to den Lukášů, trefili se Kalous a Hrebinka
 
Recept na Sokolov našel jen starší dorost
 
Krása špatně začal, ale dobře skončil
 
Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť
 
S Chomutovem to klaplo na sto procent
 
Zápasy
Muži A | Sobota 21.10.2017, 10:30
SK Lukavec - SK Roudnice nad Labem
1:0 pk (0:0)
 
Muži A | Neděle 29.10.2017, 14:30
SK Roudnice nad Labem - SK Liběšice
 
 
RSS