Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvládli i poslední turnaj

01.07.2016 | sk

Mladší žáci SK Roudnice vyhráli turnaj O pohár Povodí Labe.

Roudnice n. L. Až penaltový rozstřel musel rozhodnout o vítězi 15. ročníku fotbalového turnaje mladších žáků O pohár Povodí Labe, který ve spolupráci s FK Slavoj Roudnice, městem Roudnice, FAČR pořádal místní SK. Více štěstí měli hráči pořádajícího SK, kteří den předtím ovládli i finále krajského přeboru.Na stadionu SK Pod lipou se nakonec představilo osm celků, i když jeden museli pořadatelé sestavit na poslední chvíli. „Pro kluky to byla zasloužená vítězná tečka za vydařenou sezónou,“ poznamenal jeden z koučů vítězného týmu Petr Týma.

„Bohužel se nám na poslední chvíli odhlásil tým FK Litoměřice, ale tak trochu se to dalo očekávat. Den předtím jsme se spolu utkali ve finále krajského přeboru a už v tu dobu měl soupeř velké problémy se sestavou. Někteří hráči už byli na dovolených, dva se bohužel těsně předtím zranili. Naštěstí se nám podařilo sestavit výběr, který většinou tvořili hráči, jenž prošli roudnickým klubem, i když teď nastupují třeba ve Spartě, Teplicích či Ústí nad Labem. Ale celkově se to snad všem líbilo.“

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. All stars, 3. FK Dobroměřice, 4. SK Štětí, 5. FK Litoměřicko B, 6. FK Slavoj Roudnice, 7. Sokol Pokratice, 8. FC Podřipsko.

Výsledky sk. A: SK Roudnice - FK Dobroměřice 3:2, FK Litoměřicko B 5:2, Sokol Pokratice 7:1, Dobroměřice - Litoměřicko B 1:0, Pokratice 3:0, Litoměřicko B - Pokratice 3:0. Skupina B: All stars - SK Štětí 7:1, Slavoj Roudnice 4:1, Podřipsko 16:0, Štětí - Slavoj 2:1, Podřipsko 5:0, Slavoj - Podřipsko 5:0.

Nadstavbová utkání: Litoměřicko B - Podřipsko 5:0, Pokratice - Slavoj Roudnice 1:2, SK Roudnice - Štětí 10:0, Dobroměřice - All stars 2:6. O pořadí: Podřipsko - Pokratice 0:8, FK Slavoj - Litoměřicko B 0:1, Štětí - Dobroměřice 0:3, SK Roudnice - All stars 3:2 pk.

Nejlepší střelec: Marek Beránek (All stars), nejlepší brankář: Tobiáš Sedláček (FK Litoměřicko B), nejlepší hráč: Vojtěch Pokorný (SK Roudnice).

 
Aktuální články
V semifinále vystavily stopku Teplice

Starší žáci SK Roudnice U15 podlehli v semifinále turnaje O pohár hejtmana Ústeckého kraje ligovému výběru Teplic na domácím hřišti...

 
Zlomili je na konci prvního poločasu

Fotbalisté SK Roudnice přidali do tabulky I. B třídy skupiny B další tři body, když v okresním derby porazili SK Lukavec 2:0. Obě branky...

 
Klaplo to i v Dubí, další tři body

Vyšlo to i na Teplicku. Výběr SK Roudnice rozhodl o výhře v Dubí už v prvním poločase, ve kterém si vytvořil tříbrankový náskok.

 
Memoriál Vladimíra Betky 2018
 
Španělský letní fotbalový kemp v ČR
 
Znovu to byla dřina, ale výhra se počítá
 
S Hrobem se nehrálo, dostal pokutu 8500 korun
 
Rozhodla proměněná penalta
 
Starší dorostenci brali dva body, mladší s prázdnou
 
Podřipské derby pro SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.05.2018, 17:00
SK Roudnice nad Labem - SK Lukavec
2:0 (2:0)
 
Muži A | Neděle 27.05.2018, 17:00
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS