Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvládli i poslední turnaj

01.07.2016 | sk

Mladší žáci SK Roudnice vyhráli turnaj O pohár Povodí Labe.

Roudnice n. L. Až penaltový rozstřel musel rozhodnout o vítězi 15. ročníku fotbalového turnaje mladších žáků O pohár Povodí Labe, který ve spolupráci s FK Slavoj Roudnice, městem Roudnice, FAČR pořádal místní SK. Více štěstí měli hráči pořádajícího SK, kteří den předtím ovládli i finále krajského přeboru.Na stadionu SK Pod lipou se nakonec představilo osm celků, i když jeden museli pořadatelé sestavit na poslední chvíli. „Pro kluky to byla zasloužená vítězná tečka za vydařenou sezónou,“ poznamenal jeden z koučů vítězného týmu Petr Týma.

„Bohužel se nám na poslední chvíli odhlásil tým FK Litoměřice, ale tak trochu se to dalo očekávat. Den předtím jsme se spolu utkali ve finále krajského přeboru a už v tu dobu měl soupeř velké problémy se sestavou. Někteří hráči už byli na dovolených, dva se bohužel těsně předtím zranili. Naštěstí se nám podařilo sestavit výběr, který většinou tvořili hráči, jenž prošli roudnickým klubem, i když teď nastupují třeba ve Spartě, Teplicích či Ústí nad Labem. Ale celkově se to snad všem líbilo.“

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. All stars, 3. FK Dobroměřice, 4. SK Štětí, 5. FK Litoměřicko B, 6. FK Slavoj Roudnice, 7. Sokol Pokratice, 8. FC Podřipsko.

Výsledky sk. A: SK Roudnice - FK Dobroměřice 3:2, FK Litoměřicko B 5:2, Sokol Pokratice 7:1, Dobroměřice - Litoměřicko B 1:0, Pokratice 3:0, Litoměřicko B - Pokratice 3:0. Skupina B: All stars - SK Štětí 7:1, Slavoj Roudnice 4:1, Podřipsko 16:0, Štětí - Slavoj 2:1, Podřipsko 5:0, Slavoj - Podřipsko 5:0.

Nadstavbová utkání: Litoměřicko B - Podřipsko 5:0, Pokratice - Slavoj Roudnice 1:2, SK Roudnice - Štětí 10:0, Dobroměřice - All stars 2:6. O pořadí: Podřipsko - Pokratice 0:8, FK Slavoj - Litoměřicko B 0:1, Štětí - Dobroměřice 0:3, SK Roudnice - All stars 3:2 pk.

Nejlepší střelec: Marek Beránek (All stars), nejlepší brankář: Tobiáš Sedláček (FK Litoměřicko B), nejlepší hráč: Vojtěch Pokorný (SK Roudnice).

 
Fotogalerie
Aktuální články
SK Roudnice smutní, zemřel Vladimír Betka

Po dlouhé těžké nemoci zemřel ve čtvrtek 10. srpna ve věku 71 let dlouholetý trenér a funkcionář SK Roudnice nad Labem Vladimír Betka....

 
Roudnice vyhrála další turnaj

Fotbalisté SK Roudnice si po týdnu znovu vychutnali turnajový triumf. Po vítězství v Libochovicích dokázali vyhrát také na stadionu Sokola...

 
Roudnice ovládla memoriál v Libochovicích

Trochu překvapivým, ale zaslouženým vítězem 19. ročníku Memoriálu Jana Pišla v Libochovicích se stali fotbalisté SK Roudnice (nováček...

 
Vítězství a remíza pro dorost SK
 
Roudnice první duel zvládla, výkonem neoslnila
 
Áčko odstartovalo, v týmu Doležal a Kalous
 
Roudnice zahajuje, kádr se příliš nezměnil
 
Soutěžní ročník 2017/2018 ŘKČ
 
Hledáme nové TRENÉRY mládeže
 
Pod lipou jsme zase slavili. A bylo co, 110 let SK Roudnice za to stálo
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.06.2017, 17:00
FK Litoměřicko "D" - SK Roudnice nad Labem
0:4 (0:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS