Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvládli i poslední turnaj

01.07.2016 | sk

Mladší žáci SK Roudnice vyhráli turnaj O pohár Povodí Labe.

Roudnice n. L. Až penaltový rozstřel musel rozhodnout o vítězi 15. ročníku fotbalového turnaje mladších žáků O pohár Povodí Labe, který ve spolupráci s FK Slavoj Roudnice, městem Roudnice, FAČR pořádal místní SK. Více štěstí měli hráči pořádajícího SK, kteří den předtím ovládli i finále krajského přeboru.Na stadionu SK Pod lipou se nakonec představilo osm celků, i když jeden museli pořadatelé sestavit na poslední chvíli. „Pro kluky to byla zasloužená vítězná tečka za vydařenou sezónou,“ poznamenal jeden z koučů vítězného týmu Petr Týma.

„Bohužel se nám na poslední chvíli odhlásil tým FK Litoměřice, ale tak trochu se to dalo očekávat. Den předtím jsme se spolu utkali ve finále krajského přeboru a už v tu dobu měl soupeř velké problémy se sestavou. Někteří hráči už byli na dovolených, dva se bohužel těsně předtím zranili. Naštěstí se nám podařilo sestavit výběr, který většinou tvořili hráči, jenž prošli roudnickým klubem, i když teď nastupují třeba ve Spartě, Teplicích či Ústí nad Labem. Ale celkově se to snad všem líbilo.“

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. All stars, 3. FK Dobroměřice, 4. SK Štětí, 5. FK Litoměřicko B, 6. FK Slavoj Roudnice, 7. Sokol Pokratice, 8. FC Podřipsko.

Výsledky sk. A: SK Roudnice - FK Dobroměřice 3:2, FK Litoměřicko B 5:2, Sokol Pokratice 7:1, Dobroměřice - Litoměřicko B 1:0, Pokratice 3:0, Litoměřicko B - Pokratice 3:0. Skupina B: All stars - SK Štětí 7:1, Slavoj Roudnice 4:1, Podřipsko 16:0, Štětí - Slavoj 2:1, Podřipsko 5:0, Slavoj - Podřipsko 5:0.

Nadstavbová utkání: Litoměřicko B - Podřipsko 5:0, Pokratice - Slavoj Roudnice 1:2, SK Roudnice - Štětí 10:0, Dobroměřice - All stars 2:6. O pořadí: Podřipsko - Pokratice 0:8, FK Slavoj - Litoměřicko B 0:1, Štětí - Dobroměřice 0:3, SK Roudnice - All stars 3:2 pk.

Nejlepší střelec: Marek Beránek (All stars), nejlepší brankář: Tobiáš Sedláček (FK Litoměřicko B), nejlepší hráč: Vojtěch Pokorný (SK Roudnice).

 
Aktuální články
Roudnice zahájila přípravu znovu remízou

Stejně jako před rokem. První přípravný duel fotbalistů SK Roudnice s německým týmem Rot Weis Alsleben skončil nerozhodně 4:4. Domácí...

 
Testovali jsme mladé fotbalisty

Sportovní klub Roudnice nad Labem ve středu 17. ledna testoval fotbalisty ročníků 2007 – 2001. Patronem projektů ProFútbolAnalytics...

 
Sportovní ples 2018

Předprodej lístků: David Lisec731 476 756david.lisec@seznam.cz

 
PF 2018
 
Konec podzimní části dorosteneckým výběrům SK Roudnice nevyšel
 
Dorostenci si to rozdají o krále Roudnice
 
Derby nenudilo, nabídlo osm branek
 
Vyrovaný šlágr kola rozhodl až rozstřel
 
Jednou penalty pomohly, podruhé ne
 
Výměna nevadila, Duchcov dostal sedmičku
 
Zápasy
Muži A | Pátek 17.11.2017, 13:30
SK Bezděkov - SK Roudnice nad Labem
4:5 pk (1:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS