Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvládli i poslední turnaj

01.07.2016 | sk

Mladší žáci SK Roudnice vyhráli turnaj O pohár Povodí Labe.

Roudnice n. L. Až penaltový rozstřel musel rozhodnout o vítězi 15. ročníku fotbalového turnaje mladších žáků O pohár Povodí Labe, který ve spolupráci s FK Slavoj Roudnice, městem Roudnice, FAČR pořádal místní SK. Více štěstí měli hráči pořádajícího SK, kteří den předtím ovládli i finále krajského přeboru.Na stadionu SK Pod lipou se nakonec představilo osm celků, i když jeden museli pořadatelé sestavit na poslední chvíli. „Pro kluky to byla zasloužená vítězná tečka za vydařenou sezónou,“ poznamenal jeden z koučů vítězného týmu Petr Týma.

„Bohužel se nám na poslední chvíli odhlásil tým FK Litoměřice, ale tak trochu se to dalo očekávat. Den předtím jsme se spolu utkali ve finále krajského přeboru a už v tu dobu měl soupeř velké problémy se sestavou. Někteří hráči už byli na dovolených, dva se bohužel těsně předtím zranili. Naštěstí se nám podařilo sestavit výběr, který většinou tvořili hráči, jenž prošli roudnickým klubem, i když teď nastupují třeba ve Spartě, Teplicích či Ústí nad Labem. Ale celkově se to snad všem líbilo.“

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. All stars, 3. FK Dobroměřice, 4. SK Štětí, 5. FK Litoměřicko B, 6. FK Slavoj Roudnice, 7. Sokol Pokratice, 8. FC Podřipsko.

Výsledky sk. A: SK Roudnice - FK Dobroměřice 3:2, FK Litoměřicko B 5:2, Sokol Pokratice 7:1, Dobroměřice - Litoměřicko B 1:0, Pokratice 3:0, Litoměřicko B - Pokratice 3:0. Skupina B: All stars - SK Štětí 7:1, Slavoj Roudnice 4:1, Podřipsko 16:0, Štětí - Slavoj 2:1, Podřipsko 5:0, Slavoj - Podřipsko 5:0.

Nadstavbová utkání: Litoměřicko B - Podřipsko 5:0, Pokratice - Slavoj Roudnice 1:2, SK Roudnice - Štětí 10:0, Dobroměřice - All stars 2:6. O pořadí: Podřipsko - Pokratice 0:8, FK Slavoj - Litoměřicko B 0:1, Štětí - Dobroměřice 0:3, SK Roudnice - All stars 3:2 pk.

Nejlepší střelec: Marek Beránek (All stars), nejlepší brankář: Tobiáš Sedláček (FK Litoměřicko B), nejlepší hráč: Vojtěch Pokorný (SK Roudnice).

 
Fotogalerie
Aktuální články
Z Lukavce jen s jedním bodem

V dalším kole I. třídy sice Roudnice v Lukavci neprohrála, ale s jedním bodem úplně spokojena být nemůže.  

 
Dubí? Šest branek, šest střelců

Začátek byl skvělý, pak to ale malou chvilku drhlo. Roudnice porazila na domácím hřišti 1 FC Dubí 6:0, když se na šesti brankách...

 
Byla to dřina, ale přinesla další tři body

Na první příčce tabulky I. B třídy skupiny B se fotbalisté SK Roudnice udrželi i po duelu sedmého kola, ve kterém hostili okresního rivala...

 
Dorost U19 rozhodl v závěru, U17 nadějný start v body neproměnil
 
Vyšlo to i v Hrobu, pátá výhra pro SK
 
Byl to den Lukášů, trefili se Kalous a Hrebinka
 
Recept na Sokolov našel jen starší dorost
 
Krása špatně začal, ale dobře skončil
 
Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť
 
S Chomutovem to klaplo na sto procent
 
Zápasy
Muži A | Sobota 21.10.2017, 10:30
SK Lukavec - SK Roudnice nad Labem
1:0 pk (0:0)
 
Muži A | Neděle 29.10.2017, 14:30
SK Roudnice nad Labem - SK Liběšice
 
 
RSS