Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvládli i poslední turnaj

01.07.2016 | sk

Mladší žáci SK Roudnice vyhráli turnaj O pohár Povodí Labe.

Roudnice n. L. Až penaltový rozstřel musel rozhodnout o vítězi 15. ročníku fotbalového turnaje mladších žáků O pohár Povodí Labe, který ve spolupráci s FK Slavoj Roudnice, městem Roudnice, FAČR pořádal místní SK. Více štěstí měli hráči pořádajícího SK, kteří den předtím ovládli i finále krajského přeboru.Na stadionu SK Pod lipou se nakonec představilo osm celků, i když jeden museli pořadatelé sestavit na poslední chvíli. „Pro kluky to byla zasloužená vítězná tečka za vydařenou sezónou,“ poznamenal jeden z koučů vítězného týmu Petr Týma.

„Bohužel se nám na poslední chvíli odhlásil tým FK Litoměřice, ale tak trochu se to dalo očekávat. Den předtím jsme se spolu utkali ve finále krajského přeboru a už v tu dobu měl soupeř velké problémy se sestavou. Někteří hráči už byli na dovolených, dva se bohužel těsně předtím zranili. Naštěstí se nám podařilo sestavit výběr, který většinou tvořili hráči, jenž prošli roudnickým klubem, i když teď nastupují třeba ve Spartě, Teplicích či Ústí nad Labem. Ale celkově se to snad všem líbilo.“

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. All stars, 3. FK Dobroměřice, 4. SK Štětí, 5. FK Litoměřicko B, 6. FK Slavoj Roudnice, 7. Sokol Pokratice, 8. FC Podřipsko.

Výsledky sk. A: SK Roudnice - FK Dobroměřice 3:2, FK Litoměřicko B 5:2, Sokol Pokratice 7:1, Dobroměřice - Litoměřicko B 1:0, Pokratice 3:0, Litoměřicko B - Pokratice 3:0. Skupina B: All stars - SK Štětí 7:1, Slavoj Roudnice 4:1, Podřipsko 16:0, Štětí - Slavoj 2:1, Podřipsko 5:0, Slavoj - Podřipsko 5:0.

Nadstavbová utkání: Litoměřicko B - Podřipsko 5:0, Pokratice - Slavoj Roudnice 1:2, SK Roudnice - Štětí 10:0, Dobroměřice - All stars 2:6. O pořadí: Podřipsko - Pokratice 0:8, FK Slavoj - Litoměřicko B 0:1, Štětí - Dobroměřice 0:3, SK Roudnice - All stars 3:2 pk.

Nejlepší střelec: Marek Beránek (All stars), nejlepší brankář: Tobiáš Sedláček (FK Litoměřicko B), nejlepší hráč: Vojtěch Pokorný (SK Roudnice).

 
Fotogalerie
Aktuální články
V sobotu Pod Lipou oslavy

 
Dynamo si odvezlo jedenáctibrankový příděl

V předposledním kole okresního přeboru rozstřílela Roudnice na domácím trávníku Dynamo Podlusky 11:0. Osmi brankami se na vysoké výhře...

 
Doma tentokrát uspěl jen starší dorost SK

Body do tabulky krajského přeboru si o víkendu připsali pouze starší dorostenci SK Roudnice, kteří porazili Litvínov 3:2. Mladší...

 
Mladší žáci C jsou přeborníky okresu
 
Pohár získala zaslouženě Roudnice
 
Povinná výhra v tempu starých pánů
 
Na takový výkon je lepší zapomenout
 
Rozstříleli se po změně stran
 
Roudnice vyřadila v semifinále Liběšice
 
Po Žitenicích je rozhodnuto
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.06.2017, 17:00
FK Litoměřicko "D" - SK Roudnice nad Labem
0:4 (0:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS