Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ligové týmy diváky lákaly

10.07.2016 | sk

Pod lipou přišlo na přípravu Teplic s Bohemians přesně 297 platících příznivců. Výtěžek ze vstupného bude použitý na zkvalitnění materiálního vybavení mládežnických týmů SK. Tímto vedení SK ještě jednou všem příznivcům fotbalu děkuje. 

V duelu Teplic s Bohemians sice branka nepadla, ale šancí si oba celky několik vytvořily. Tu asi největší teplickou nevyužil Táborský, na druhé straně byl paličem Čížek.

Teplice - Bohemians 1905 0:0. Rozhodčí: Franěk - Vlček, Šafránková.
Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Tsiskaridze, Krob – Ljevakovič – Hora, Hrubý, Vachoušek, Nivaldo – Červenka. II. poločas: Grigar – Dressler, Lüftner, Jeřábek, Urma - Soungole– Fillo, Kodeš, Hrubý (70. Vondrášek), Kukec – Červenka (60. Táborský).
Bohemians: I. poločas: Zlámal - Křapka, Krch, Gajič, Dostál – Švec – Berger, Hubínek, Hašek, Havel – Mikuš. II. poločas: Zlámal – Jindřišek, Krch, Šmíd, Dostál – Švec – Čížek, Hašek (64. Hradecký), Jirásek, Bartek – Djordjevič.

Odpoledne se pak na trávníku SK představili nováčkové soutěží, druholigová Viktorka Žižkov a třetiligový FK Litoměřicko. "Proti Litoměřicku jsme chtěli vidět nové hráče, kteří k nám eventuálně přijdou. Už dopoledne jsme si totiž otestovali základní sestavu proti Mladé Boleslavi (0:2). Mohu konstatovat, že i tento zápas splnil naše očekávání, stejně tak jako soupeř. Je to podle mého názoru tým, který má svou kvalitu, neboť v jeho základu jsou zkušení fotbalisté. Myslím si, že FK by měl v ČFL hrát důstojnou roli,“ poznamenal trenér Viktorie Zdeněk Hašek. „Pro mě to bylo střetnutí, v němž jsem sledoval některé hráče poprvé. Mohu říct, že kvalita v mužstvu je. Navíc duel s Viktorkou ukázal, že máme na čem stavět, zejména směrem dozadu, protože pro Pražany byl problém dostat se na dostřel branky. Za předvedený výkon v obou poločasech musím mančaft pochválit, obzvlášť za ten úvodní, ve kterém jsme byli podle mého soudu lepší. Škoda, že jsme v druhém poločase inkasovali po standardce. Zápas nám velmi dobře posloužil jako herně-taktická a kondiční příprava,“ dodal jeden z trenérů FK Litoměřicko Karel Zuna.
Litoměřicko - Žižkov 1:2 (1:1). Branky: Šraga - Klán, Opluštil, r. Vlašič, Bartoš, Nedorost, 110.
●Žižkov: Štěpanovský (46. Hrubeš) – Procházka, Kodr, Opluštil, Těžký (46. Matoušek) – Hájek (46. Hurka, 70. Engelmann), Podrazký, Novák – Svatonský (46. Madej), M. Klán (46. Baratynskyy), Engelmann (46. Hynek).
Foto: Deník/František Bílek

 
Aktuální články
Roudnice zahájila přípravu znovu remízou

Stejně jako před rokem. První přípravný duel fotbalistů SK Roudnice s německým týmem Rot Weis Alsleben skončil nerozhodně 4:4. Domácí...

 
Testovali jsme mladé fotbalisty

Sportovní klub Roudnice nad Labem ve středu 17. ledna testoval fotbalisty ročníků 2007 – 2001. Patronem projektů ProFútbolAnalytics...

 
Sportovní ples 2018

Předprodej lístků: David Lisec731 476 756david.lisec@seznam.cz

 
PF 2018
 
Konec podzimní části dorosteneckým výběrům SK Roudnice nevyšel
 
Dorostenci si to rozdají o krále Roudnice
 
Derby nenudilo, nabídlo osm branek
 
Vyrovaný šlágr kola rozhodl až rozstřel
 
Jednou penalty pomohly, podruhé ne
 
Výměna nevadila, Duchcov dostal sedmičku
 
Zápasy
Muži A | Pátek 17.11.2017, 13:30
SK Bezděkov - SK Roudnice nad Labem
4:5 pk (1:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS