Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka nešťastná nebyla

13.11.2016 | sk

Roudnický výběr zvládl také třináctý mistrovský zápas sezony. V Podluskách vyhrál 3:0, když se trefili Hubený mladší, Lebduška a Vaněk. S devítibodovým náskokem přezimuje na první příčce.

Aktuální články
Podřipské derby pro SK Roudnice

V pondělní dohrávce 18. kola padly všechny branky v prvním poločase, ve kterém SK Rce vedl už 2:0, ale domácí v poslední minutě...

Baník Ohníč si odvezl šestku

S takovým pohodovým vítězstvím svěřenci trenérského dua Jiří Šmidrkal - Roman Potočný ani nepočítali. Fotbalisté SK Roudnice...

Tentokrát se lépe vedlo mladšímu dorostu

Do tabulky divize B si po domácím duelu s Českou Lípou připsali body pouze mladší dorostenci z ktg. U17, starší U19 těsně podlehli.