Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice si poradila s Lukavcem

11.02.2017 | sk

Fotbalisté SK Roudnice porazili v dalším přípravném duelu I. B třídní Lukavec 4:1. Góly si rozdělili do obou poločasů.

Roudnice - Lukavec 4:1 (2:1). Branky: Krása, Trejbal, Jansa, vlastní - Šenfeldr.

Roudnice: Šrettr - Klepáč, Stejskal, Husák, Matuszewski - Novotný, Hubený, Trejbal, Krása - Lebduška, Púčala (Job, Jansa, Neuman, Hlaváček).

Lukavec:Brožík - Zabák, Engl, Quaiser, Cajtman - Kořínek, Šenfeldr, Hamsa, Kubík - Richtr, Blížil (Stejskal).

Domácí byli v prvním poločase aktivnější, vytvořili si i více příležitostí. Hosté hrozili pouze střelami z větší vzdálenosti. Roudnice vedla po dorážce Krásy, který pak přistavil míč do vápna Trejbalovi a bylo to 2:0. Lukavec snížil po rohovém kopu neobsazeným Šenfeldrem. Skóre se pak měnilo ve druhém poločase po vlastní brance hostujícího výběru a na konečných 4:1 upravil po přihrávce Matuszewského Jansa.

"Jsme spokojeni s výsledkem a docela i výkonem. Na to, že se teď při trénincích spíše běhá, tak to nebylo špatné. Nevyvarovali jsme se samozřejmě chyb, hlavně ve druhé půli jsme zbytečně ztráceli míče, ovšem celkově to ušlo.  Znovu příjemně překvapili dorostenci, kteří za nás nastoupili,"  dodal jeden z koučů SK Roudnice Jiří Šmidrkal.

Aktuální články
Trenér U11 Srp: Těší mě radost kluků ze hry

Fotbalový výběr SK Roudnice r. 2008 (U11) se představil při satelitu v Ústí nad Labem, kde narazil na domácí naděje, FAPV Děčín a FK...

Další body, ale po další dřině

Střekov měl Roudnici "na lopatě",ale dvougólový náskok v zisk bodů neproměnil. Roudnický nováček I. A třídy zvládl i čtvrtý zápas v...

Žákovská rezerva si poradila s Dynamem

Starší žáci SK Roudnice B si upevnili vedení v okresním přeboru, když na domácím hřišti porazili v městském derby Dynamo Podlusky 8:3.