Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice si poradila s Lukavcem

11.02.2017 | sk

Fotbalisté SK Roudnice porazili v dalším přípravném duelu I. B třídní Lukavec 4:1. Góly si rozdělili do obou poločasů.

Roudnice - Lukavec 4:1 (2:1). Branky: Krása, Trejbal, Jansa, vlastní - Šenfeldr.

Roudnice: Šrettr - Klepáč, Stejskal, Husák, Matuszewski - Novotný, Hubený, Trejbal, Krása - Lebduška, Púčala (Job, Jansa, Neuman, Hlaváček).

Lukavec:Brožík - Zabák, Engl, Quaiser, Cajtman - Kořínek, Šenfeldr, Hamsa, Kubík - Richtr, Blížil (Stejskal).

Domácí byli v prvním poločase aktivnější, vytvořili si i více příležitostí. Hosté hrozili pouze střelami z větší vzdálenosti. Roudnice vedla po dorážce Krásy, který pak přistavil míč do vápna Trejbalovi a bylo to 2:0. Lukavec snížil po rohovém kopu neobsazeným Šenfeldrem. Skóre se pak měnilo ve druhém poločase po vlastní brance hostujícího výběru a na konečných 4:1 upravil po přihrávce Matuszewského Jansa.

"Jsme spokojeni s výsledkem a docela i výkonem. Na to, že se teď při trénincích spíše běhá, tak to nebylo špatné. Nevyvarovali jsme se samozřejmě chyb, hlavně ve druhé půli jsme zbytečně ztráceli míče, ovšem celkově to ušlo.  Znovu příjemně překvapili dorostenci, kteří za nás nastoupili,"  dodal jeden z koučů SK Roudnice Jiří Šmidrkal.

Fotogalerie
Aktuální články
V sobotu Pod Lipou oslavy

Dynamo si odvezlo jedenáctibrankový příděl

V předposledním kole okresního přeboru rozstřílela Roudnice na domácím trávníku Dynamo Podlusky 11:0. Osmi brankami se na vysoké výhře...

Doma tentokrát uspěl jen starší dorost SK

Body do tabulky krajského přeboru si o víkendu připsali pouze starší dorostenci SK Roudnice, kteří porazili Litvínov 3:2. Mladší...