Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhra nad silným soupeřem se cení

25.02.2017 | sk

Vítězství SK sice mohlo být v další přípravě vyšší, ale skalp druhého celku I. B třídy se cení.

Do vedení dostal domácí tým Stejskal, druhou branku přidal po prodloužení Hubeného Lebduška. Další příležitosti SK zůstaly nevyužity (Krása, Stejskal, Lebduška, Hubený), a tak hosté trestali. V poslední minutě první půle neměl Lukeš nárok na parádní střelu z dvacítky. Ve druhém poločase už padla pouze jedna branka. V zakončení zachoval chladnou hlavu Lebduška - 3:1.

"Byl to zatím náš nejkvalitnější soupeř v přípravě a těší nás, že jsme se mu vyrovnali v rychlosti a nasazení. Měli jsme proměnit víc šancí, hlavně v prvním poločase. S výkonem i výhrou jsme ale celkově spokojeni," přiznal jeden z koučů SK Jiří Šmidrkal.

Roudnice - Litoměřicko C 3:1 (2:1)

Branky Rce: Lebduška 2, Stejskal

Roudnice: Lukeš - Klepáč, Skokan, Job, Krása - Novotný, Trejbal, Hubený, Matuszewski - Lebduška, Stejskal (Neuman, Púčala, Hlaváček).

Aktuální články
Letní příprava A týmu

A tým SK Roudnice zahájil přípravu na nadcházející ročník 2018/2019 v I.A třídě.

Šmidrkal věřil, že to mančaft dotáhne

Fotbalisté Roudnice si vybojovali postup do I. A třídy s pohodovým náskokem. Do nového ročníku ve vyšší soutěži se chce SK ještě...

Káčku pomohli k prvenství

I když mají fotbalisté v současné době prázdniny, na svůj oblíbený sport nezapomínají a objevují se na řadě turnajů. Několik...