Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice ovládla memoriál v Libochovicích

01.08.2017 | sk

Trochu překvapivým, ale zaslouženým vítězem 19. ročníku Memoriálu Jana Pišla v Libochovicích se stali fotbalisté SK Roudnice (nováček I. B třídy), kteří za sebou nechali domácí I. A třídní FK, I. B třídní Černiv i nováčka okresního přeboru z Milešova.

„Z vítězství máme radost, ale nevím, jestli ho někdy zopakujeme. Dát v době dovolených dva dny po sobě mančaft dohromady, to je na této úrovni těžké. S tím se asi potýkají všechna mužstva,“ myslí si trenér Roudnice Jiří Šmidrkal.
Tomu se víc zamlouvalo finále. „To už byla dobrá příprava. Přece jen kvalitnější než s Milešovem, kterému ve druhé půli rychle docházelo. My jsme naštěstí mohli využít dorostence, kteří byli platnými hráči našeho týmu.“

Roudnice – Milešov 7:2 (Lebduška 3, Kalous 3, Aubrecht – Petrik, Hajný). Roudnice byla sice favoritem, ale musela dohánět dvoubrankové manko. To se jí podařilo ještě do poločasu. ve druhém už na trávníku dominovala.

Libochovice – Černiv 4:2 (Oliva, Šturm, Rážek, M. Hudik – Lubas, Udatný). V důrazném derby byli podle očekávání úspěšnější favorizovaní domácí.

Č
erniv – Milešov 6:0 (Lubas 4, Horák, Gajdoš). Černivští si po nevydařené sobotě spravili chuť a Milešov rozstříleli 6:0 i díky čtyřem trefám Lubase.

Finále: Libochovice – Roudnice 2:5 (M. Hudik, Šturm – Kalous 2, Krása z pk., Jansa, Novotný). Finále sice lépe začal pořádající tým, vytvořil si dvě velké šance, ale z gólu se jako první radoval soupeř díky lobu Novotného. Pak využil uličku Krásy Kalous a před přestávkou přidal třetí gól hostujícího týmu Jansa.
Domácí sice krátce po změně stran technickou střelou Hudika snížili, ovšem v 62. se trefil k tyči Kalous a o chvíli později využil pokutový kop Krása. Libochovičtí už jen korigovali Šturmem.

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. FK Libochovice, 3. Sokol Černiv, 4. Sokol Milešov.

Nejlepší střelec: Lukáš Kalous (Roudnice), nejlepší hráč: Oldřich Wiesner (Libochovice), nejlepší brankář: Tomáš Chodura (Černiv).

Fotogalerie
Aktuální články
Krása špatně začal, ale dobře skončil

Fotbalisté SK Roudnice uspěli v Ohníči. Dvakrát se trefil Krása, jednou Trejbal, jeden gól byl vlastní, když si obránci srazili míč do...

Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť

Také druhý domácí mistrovský duel Roudnice zvládla. Porazila Malé Žernoseky jednoznačně 6:0 a to ještě řadu velkých šancí nevyužila.

S Chomutovem to klaplo na sto procent

Roudnické dorostenecké výběry U19 a U17 byly tentokrát na domácím trávníku stoprocentní, porazily FC Chomutov 7:3 a 4:3.