Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenecké derby zvládl jen starší výběr

25.10.2017 | sk

Dorostenecké divizní derby kategorie U19 sice vyšlo lépe domácímu týmu SK Roudnice nad Labem, který porazil Litoměřicko 3:1, ale v mladší kategorii byli úspěšnější fotbalisté hostujícího FK.

Divize U19

SK Roudnice – Litoměřicko 3:1

Branky: Řehák 2, Pivoňka – Trekoval.

Starší dorostenci SK museli dohánět poločasové manko, když inkasovali po ojedinělém brejku. Pak sice tlačili, ale dlouho se nemohli prosadit. To se jim podařilo až po změně stran, kdy brankami Řeháka a Pivoňky otočili zápas.

Divize U17

SK Roudnice – Litoměřicko 0:5

Branky: Marič 2, Skála 2, Grus.

Méně spokojenosti bylo po skončení zápasu na lavičce SK U17. Litoměřicko totiž vyhrálo jednoznačně 5:0. „Soupeř byl oproti nám disciplinovaný a plnil si úkoly, jak měl. Dostali jsme po našich chybách ke konci poločasu rychle tři branky. Ve druhé půli se to sice zlepšilo, ale to už nebylo v podstatě o co hrát. Soupeř přitom nebyl lepší individuálně, ale pracoval jako tým, což se dnes o nás říct nedá. Je před námi spousta práce,“ poznamenal trenér Roudnice Tomáš Vecko.

Aktuální články
Už v neděli na derby

Poslední zápas sezony je tady. Roudnice se rozloučí na domácím hřišti, kde přivítá městského rivala z Bezděkova. Půjde o souboj...

Po přestřelce Roudnice padla v Č. Kopistech

Pro druhou porážku v řadě si výběr SK Roudnice zajel do Českých Kopist, kde sice zaznamenal Horváth hattrick, ale domácí střelci byli...

Velké zklamání v Duchcově

Roudnice podruhé v sezoně vyšla naprázdno. V září prohrála po devadesáti minutách v Dušníkách, v červnu v Duchcově.