Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Desítka v pohodovém tempu

12.08.2018 | sk

Nastříleli soupeři deset branek. A to se nehrálo ani předepsaných 90 minut. Fotbalisté SK Roudnice porazili v dalším přípravném duelu Litoměřicko C na jeho hřišti 10:1.

Litoměřicko C - Roudnice 1:10 (0:6). Branky Rce: Kala 2, Hrebinka 2, Hádek 2, M. Slavíček, P. Slavíček, Hála, Aubrecht.

"No, jak to slušně zhodnotit? Byl to pro nás spíš takový lepší trénink. Soupeř nás v podstatě v ničem neprověřil. Když se domácím asi v 70. minutě zranil gólman, tak to sudí předčasně ukončil. Kluci si alespoň zastříleli, dovolili si víc věcí a potěšilo nás i to, že i za rozhodnutého stavu chtěli dávat další a další góly," poznamenal jeden z trenérů SK Jiří Šmidrkal, kterému tentokrát ještě řada hráčů chyběla.

Roudnice: I. poločas: Doležal - Matoušek, Šmidrkal, J. Kühn, Hála - Aubrecht, Telerovský, M. Slavíček, Matuszewski - Kala, Hádek. II. poločas: Sailer - Kmoch, Matoušek, Kühn, Hála - P. Slavíček, Telerovský (M. Slavíček, Aubrecht), Balcar - Hrebinka, Hádek, Kala.

Aktuální články
V poslední přípravě sedmička Lukavci

Fotbalisté SK Roudnice v posledním přípravném utkání před startem I. A třídy porazili I. B třídní Lukavec na jeho hřišti...

Týma: Kluci tady budou hrát za večeři

S minulou sezonou je sice předseda SK Roudnice nad Labem Petr Týma (na snímku se starostou města Vladimírem Urbanem) spokojený, ale...

Roudnice ovládla memoriál v Křešicích

Výběr SK Roudnice porazil v prvním utkání Litoměřicko C vysoko 5:0, ve finále pak díky brance Lebdušky zdolal i Liběšice.