Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Šmidrkal: Věřím, že máme na vrchní patra

24.08.2018 | sk

Krátká letní pauza a jde se na to. Fotbalisté SK Roudnice vstoupí v sobotu do nového ročníku I. A třídy sk. B na hřišti Proboštova, který v loňském ročníku obsadil sedmou příčku. Svěřenci trenérského dua Jiří Šmidrkal - Roman Potočný odehráli šest přípravných zápasů s bilancí 5 - 0 - 1.

"S přípravou jsme spokojeni, i když zápasy jsme asi mohli odehrát s kvalitnějšími soupeři," poznamenal Jiří Šmidrkal, který si pochvaloval tréninkovou morálku. "Zvýšila se konkurence, což se projevilo také na účasti a kvalitě tréninků. Nejvíce kluků přišlo z SK Hrobce, hráli výš a je to znát. Měli by mančaft táhnout. I. A třídu jsme hráli naposledy s béčkem, takže teď o ní nemáme velký přehled, ale v zimě jsme hráli několikrát s celky podobné úrovně a propadáky to určitě nebyly. Věřím, že máme na to, abychom hráli ve vrchních patrech tabulky. Nesmíme ovšem ani zapomínat, že před dvěma lety jsme byli pomalu před rozpadem, takže i po těch dvou postupech musíme zůstat nohama na zemi."
O sestavě má roudnický kouč jasno. "O základu na první zápas ano, pak se ale uvidí."

Na začátku podzimní části jsou spolu s kmenovými hráči v kádru SK Rce i Sailer, Matoušek, Hála, J. Kühn, Kala (všichni Hrobce). Přišel i M. Slavíček (naposledy VOŠ a SOŠ) a z Německa se vrátil Lebduška. "Odešli někteří lonští dorostenci, Horváth do Štětí, Jansa do Rovného, Řehák do Pšovky a Honzajk do Dušník, kde se chce rozehrát i Hyťha. Na odchodu je Voves, pro pracovní zaneprázdnění u nás asi skončí Gažák a opustil nás i Kalous. Naopak se nám podařilo udržet Barcala, Hádka, Pivoňku, Aubrechta, jednáme o Pechovi a Telerovském. A po zranění by nás měl posílit i P. Slavíček," prozradil předseda SK Petr Týma.      

Přípravná utkání: Roudnice - Dobroměřice 1:2 (Šmidrkal), Byšice 7:4 (Lebduška 3, Matoušek, Barcal, Hrebinka, Horváth), Litoměřicko C 5:0 (Kala, Krása, Lebduška, Gažák, Telerovský), Libešice 1:0 (Lebduška), Litoměřicko C 10:1 (Kala 2, Hrebinka 2, Hádek 2, M. Slavíček, P. Slavíček, Hála, Aubrecht), Lukavec 7:1 (Lebduška 3, Barcal 2, Hála, Krása). 

 
Aktuální články
Trenér U11 Srp: Těší mě radost kluků ze hry

Fotbalový výběr SK Roudnice r. 2008 (U11) se představil při satelitu v Ústí nad Labem, kde narazil na domácí naděje, FAPV Děčín a FK...

 
Další body, ale po další dřině

Střekov měl Roudnici "na lopatě",ale dvougólový náskok v zisk bodů neproměnil. Roudnický nováček I. A třídy zvládl i čtvrtý zápas v...

 
Žákovská rezerva si poradila s Dynamem

Starší žáci SK Roudnice B si upevnili vedení v okresním přeboru, když na domácím hřišti porazili v městském derby Dynamo Podlusky 8:3.

 
Bývalý hráč a trenér SK Roudnice Václav Hrdlička zesnul
 
V Litvínově se nezadařilo
 
Derby? Jednou ano, jednou ne
 
Výběr U12 dominoval, třináctka v Jablonci zklamala
 
Divizní celky import nepřipustily
 
Rychle inkasovaný gól Roudnici nepoložil
 
Z Admiry odvezla body jen dvanáctka
 
Zápasy
Muži A | Neděle 16.09.2018, 16:30
SK Roudnice nad Labem - Střekov
4:3 (1:2)
 
Muži A | Sobota 22.09.2018, 16:30
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS