Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Šmidrkal: Věřím, že máme na vrchní patra

24.08.2018 | sk

Krátká letní pauza a jde se na to. Fotbalisté SK Roudnice vstoupí v sobotu do nového ročníku I. A třídy sk. B na hřišti Proboštova, který v loňském ročníku obsadil sedmou příčku. Svěřenci trenérského dua Jiří Šmidrkal - Roman Potočný odehráli šest přípravných zápasů s bilancí 5 - 0 - 1.

"S přípravou jsme spokojeni, i když zápasy jsme asi mohli odehrát s kvalitnějšími soupeři," poznamenal Jiří Šmidrkal, který si pochvaloval tréninkovou morálku. "Zvýšila se konkurence, což se projevilo také na účasti a kvalitě tréninků. Nejvíce kluků přišlo z SK Hrobce, hráli výš a je to znát. Měli by mančaft táhnout. I. A třídu jsme hráli naposledy s béčkem, takže teď o ní nemáme velký přehled, ale v zimě jsme hráli několikrát s celky podobné úrovně a propadáky to určitě nebyly. Věřím, že máme na to, abychom hráli ve vrchních patrech tabulky. Nesmíme ovšem ani zapomínat, že před dvěma lety jsme byli pomalu před rozpadem, takže i po těch dvou postupech musíme zůstat nohama na zemi."
O sestavě má roudnický kouč jasno. "O základu na první zápas ano, pak se ale uvidí."

Na začátku podzimní části jsou spolu s kmenovými hráči v kádru SK Rce i Sailer, Matoušek, Hála, J. Kühn, Kala (všichni Hrobce). Přišel i M. Slavíček (naposledy VOŠ a SOŠ) a z Německa se vrátil Lebduška. "Odešli někteří lonští dorostenci, Horváth do Štětí, Jansa do Rovného, Řehák do Pšovky a Honzajk do Dušník, kde se chce rozehrát i Hyťha. Na odchodu je Voves, pro pracovní zaneprázdnění u nás asi skončí Gažák a opustil nás i Kalous. Naopak se nám podařilo udržet Barcala, Hádka, Pivoňku, Aubrechta, jednáme o Pechovi a Telerovském. A po zranění by nás měl posílit i P. Slavíček," prozradil předseda SK Petr Týma.      

Přípravná utkání: Roudnice - Dobroměřice 1:2 (Šmidrkal), Byšice 7:4 (Lebduška 3, Matoušek, Barcal, Hrebinka, Horváth), Litoměřicko C 5:0 (Kala, Krása, Lebduška, Gažák, Telerovský), Libešice 1:0 (Lebduška), Litoměřicko C 10:1 (Kala 2, Hrebinka 2, Hádek 2, M. Slavíček, P. Slavíček, Hála, Aubrecht), Lukavec 7:1 (Lebduška 3, Barcal 2, Hála, Krása). 

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS