Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U15 v Mostě těsně padla, U14 vyhrála

01.09.2018 | sk

Poprvé v nové sezoně bojovali o mistrovské body v divizi B žáci SK Roudnice nad Labem v Mostě, kde se z výhry radoval výběr U14. Fotbalisté ktg. U15 domácím těsně podlehli. 

Ktg. U15: Mostecký FK - Roudnice 2:1 (1:0). Branky: Hrdý, Havlíček - Boušek.

Do zápasu vstoupili lépe domácí, ale hosté jejich nápor ustáli. Pak si vypracovali dvě nadějné příležitosti, ale nevyužili je a Most je potrestal tečovanou střelou. Po špatně zahrané malé domů pak svůj náskok zvýšil. Dalekonosný pokus Bouška znamenal jen snížení stavu.

"Most byl fotbalovější, ale žádnou pořádnou akci si nevypracoval, končil před vápnem. My hráli spíš zezadu na brejky a měli toho víc. Bohužel jsme se gólově neprosadili, až pak v závěru. Domácím jsme ty branky nabídli zbytečnými chybami. Kdyby nás Most přejel, tak neřeknu ani popel, ale takhle ta prohra mrzí," přiznal trenér Roudnice Ondřej Rohlíček.      

Roudnice: Soukup - Boušek, Kulhan, Melichar (53. Vavrný), Skokan (62. Tumpach), Kliment, Kokeš, Poborský, Zezula, Kafka, Rafaj.

Ktg. U14: Mostecký FK - Roudnice 2:4 (0:0). Branky: Pinte, Buben - Tošner, Láska, Rožec, Kafka.

"Zápas se mi líbil, měl vysoké tempo z obou stran. Domácí byli asi o něco fotbalovější, my pohyblivější. Měli jsme z toho trochu strach, ale kluci to zvládli, odmakali. Bylo to vyrovnané, vítězství je taková třešnička spíš pro hráče a pro rodiče. My jsme byli s kolegou Zbyňkem Vavruškou spokojeni hlavně s předvedenou hrou," poznamenal jeden z koučů SK Roudnice Pavel Job.  

Roudnice: Hotovec - Marejka, Čížek, Balaštík (43. Černý), Tošner, Prokop, Bidlo, Náprstek, Láska, Záveský (36. Kafka), Rožec (62. Kubánek).

 
Aktuální články
V přípravě čeká SK sedm zápasů

Sedm přátelských zápasů odehrají v přípravném období hráči SK Roudnice, kterým patří jako nováčkovi I. A třídy sk. A po podzimní...

 
Novoroční turnaj vyhrál SK Roudnice U11

Roudnický tým kategorie U11 zvítězil v Novoročním turnaji, který v konkurenci dalších pěti výběrů ovládl před FK Ústí a Avií...

 
Halový turnaj pro Drážďany

Vítězem mezinárodního halového turnaje ktg. U10, který v neděli 16. prosince pořádal SK Roudnice v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní,...

 
Po svatbě přišly tři body
 
Na závěr podzimu doma poloviční úspěch
 
Oba žákovské výběry prohrály o gól
 
Po trápení přivezla Roudnice tři body
 
Třináctka vysoko prohrála, dvanáctka uspěla
 
U soupeře vyhrála čtrnáctka SK
 
Parádní vystoupení dorosteneckých výběrů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.11.2018, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Chuderov
4:3 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS