Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Admiry odvezla body jen dvanáctka

09.09.2018 | sk

Ligové výběry SK Roudnice se o víkendu představily v Praze, kde se dařilo ktg. U12, která vysoko zvítězila. Třináctka se ale tentokrát vracela s dvanáctigólovým přídělem.

Ktg. U13: Admira - Roudnice 12:2. Branky: Špaček 5, Černohorský 2, Podhola 2, Bánský, Budín, Veselý - Krahula, Kačo.

"Výsledek je samozřejmě jasný, ale myslím, že to po fotbalové stránce nebylo z naší strany tak špatné. První dvě třetiny byly podle mě vyrovnané, jenže na rozdíl od domácích jsme své šance, a že jich bylo, nedokázali proměnit. V poslední části nás za to Admira rychle potrestala několika góly a bylo hotovo. Mrzí mě, že v naší útočné fázi je to pořád trochu laxní a řešíme to špatně. Na tom je třeba stále pracovat. Kladem je ale už slušná rozehra odzadu. Myslím, že to kluky baví a já tam vidím zřejmé posuny," dodal trenér SK Roudnice Tomáš Vecko.      
 
Roudnice: Zemanec - Repka, Fictum, Němeček, Krahula, Kačo, Šimkovič, Soušek, Řechtáček, Kozák, Dlouhý, Mencl, Dvořák, Chromý.
 
Ktg. U12: Admira - Roudnice 0:10. Branky: L. Malina 2, Hubený 2, Kosorič 2, D. Malina, Bulíř, Šafr, Procházka.

Dvanáctka si připsala další výhru a je bez ztráty na první příčce skupiny C. "Byli jsme příjemně překvapeni, jednak tím, že se hrálo na hlavním hřišti a také tím, že jsme si s domácím týmem s přehledem poradili. Přiznám, že jsem to čekal těžší. Podali jsme standardní výkon, kromě drobných chyb jsme to zvládli bez problémů a mohli být asi i střelecky úspěšnější. Tentokrát dávali góly zase jiní hráči, což je další plus," poznamenal trenér SK Rce David Plicka.

Ten vyhlíží další soupeře. "Teď nás teprve čekají týmy, které ukážou, jak na tom jsme. Hrajeme postupně s Jabloncem, Duklou, Žižkovem a Libercem."     

Roudnice: Soušek - L. Malina, D. Malina, Bulíř, Haudke, Hubený, Šafr, Plicka, Mikas, Kubalík, Procházka, Jirásek, Fric, Kosorič, Kočí, Šedivý.


 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS