Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Admiry odvezla body jen dvanáctka

09.09.2018 | sk

Ligové výběry SK Roudnice se o víkendu představily v Praze, kde se dařilo ktg. U12, která vysoko zvítězila. Třináctka se ale tentokrát vracela s dvanáctigólovým přídělem.

Ktg. U13: Admira - Roudnice 12:2. Branky: Špaček 5, Černohorský 2, Podhola 2, Bánský, Budín, Veselý - Krahula, Kačo.

"Výsledek je samozřejmě jasný, ale myslím, že to po fotbalové stránce nebylo z naší strany tak špatné. První dvě třetiny byly podle mě vyrovnané, jenže na rozdíl od domácích jsme své šance, a že jich bylo, nedokázali proměnit. V poslední části nás za to Admira rychle potrestala několika góly a bylo hotovo. Mrzí mě, že v naší útočné fázi je to pořád trochu laxní a řešíme to špatně. Na tom je třeba stále pracovat. Kladem je ale už slušná rozehra odzadu. Myslím, že to kluky baví a já tam vidím zřejmé posuny," dodal trenér SK Roudnice Tomáš Vecko.      
 
Roudnice: Zemanec - Repka, Fictum, Němeček, Krahula, Kačo, Šimkovič, Soušek, Řechtáček, Kozák, Dlouhý, Mencl, Dvořák, Chromý.
 
Ktg. U12: Admira - Roudnice 0:10. Branky: L. Malina 2, Hubený 2, Kosorič 2, D. Malina, Bulíř, Šafr, Procházka.

Dvanáctka si připsala další výhru a je bez ztráty na první příčce skupiny C. "Byli jsme příjemně překvapeni, jednak tím, že se hrálo na hlavním hřišti a také tím, že jsme si s domácím týmem s přehledem poradili. Přiznám, že jsem to čekal těžší. Podali jsme standardní výkon, kromě drobných chyb jsme to zvládli bez problémů a mohli být asi i střelecky úspěšnější. Tentokrát dávali góly zase jiní hráči, což je další plus," poznamenal trenér SK Rce David Plicka.

Ten vyhlíží další soupeře. "Teď nás teprve čekají týmy, které ukážou, jak na tom jsme. Hrajeme postupně s Jabloncem, Duklou, Žižkovem a Libercem."     

Roudnice: Soušek - L. Malina, D. Malina, Bulíř, Haudke, Hubený, Šafr, Plicka, Mikas, Kubalík, Procházka, Jirásek, Fric, Kosorič, Kočí, Šedivý.


 
Aktuální články
V přípravě čeká SK sedm zápasů

Sedm přátelských zápasů odehrají v přípravném období hráči SK Roudnice, kterým patří jako nováčkovi I. A třídy sk. A po podzimní...

 
Novoroční turnaj vyhrál SK Roudnice U11

Roudnický tým kategorie U11 zvítězil v Novoročním turnaji, který v konkurenci dalších pěti výběrů ovládl před FK Ústí a Avií...

 
Halový turnaj pro Drážďany

Vítězem mezinárodního halového turnaje ktg. U10, který v neděli 16. prosince pořádal SK Roudnice v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní,...

 
Po svatbě přišly tři body
 
Na závěr podzimu doma poloviční úspěch
 
Oba žákovské výběry prohrály o gól
 
Po trápení přivezla Roudnice tři body
 
Třináctka vysoko prohrála, dvanáctka uspěla
 
U soupeře vyhrála čtrnáctka SK
 
Parádní vystoupení dorosteneckých výběrů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.11.2018, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Chuderov
4:3 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS