Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Liberec nedostal body zadarmo

06.10.2018 | sk

Vzdorovaly, ale na favorita, který letos ještě neztratil, nestačily. Roudnické dorostenecké výběry prohrály na domácím trávníku s Libercem B. Devatenáctka o gól, sedmnáctka o dva.

Divize U19: Roudnice - Liberec B 2:3 (1:2). Branky: Halada, Šeba - Provazník, Elbel, Šorsák.

Hosté poprvé udeřili už v páté minutě, kdy se po rohu prosadil Provazník. Byli aktivnější a vytvářeli si i šance, druhý gól přidali ve 33. minutě, jenže před koncem poločasu potrestal chybnou rozehrávku přesným lobem Halada. Když v 73. srovnal Šeba, bylo blízko překvapení. Liberec ovšem vzápětí rozehrál pěkně standardku a Šorsák dával do odkryté branky na 2:3.

"Je to sice domácí ztráta, ale kluci jezdili, bojovali, vrátili se do zápasu za stavu 0:2. Kdyby takhle hráli před týdnem ve Varnsdorfu, nemohli prohrát," poznamenal domácí kouč Jakub Pekař.

Roudnice: Čížek - Pokorný, Málek (21. Zezula), Kuchař, Kříž (89. Juraš) - Šeba, Bozděch (82. Holouš), Rusňák, Čada, Možný - Halada.

Divize U17: Roudnice - Liberec B 1:3 (0:2). Branky: Škoda z pk. - Stibor 2, Šolc.

"Soupeř je trochu někde jinde. Měli jsme sice pár náznaků, ale na druhou stranu nás dnes podržel gólman. Kluci zahráli na hranici možností," zhodnotil duel trenér VOŠ a SOŠ Václav Budka.

Roudnice: Rieger - Studnička, Hubený, Pocner, Černohlávek, Trejbal (46. Škoda), Janouš, Beránek, Tsoka (57. Dvořák), Malý (82. Fraňous), Šebek.

V dalším kole se Roudnice představí na hřišti Litvínova.

Pozápasový rozhovor (Jakub Pekař - trenér Roudnice U19):

Aktuální články
Studená sprcha v babím létě

Chtěli víc, ale mají jen bod. Mladí fotbalisté SK Roudnice divizní duely na domácím trávníku v prosluněné neděli nezvládli. Patnáctka...

Dvanáctka to zvládla, třináctka blízko bodu

Ligové výběry SK Roudnice byly na domácím trávníku úspěšné jen z poloviny. Třináctka podlehla Braníku těsně 2:3, dvanáctka vyhrála...

Proti Bohemce to nevyšlo ani jednomu

Roudnické dorostenecké výběry na body nedosáhly. V domácím prostředí podlehla devatenáctka i sedmnáctka týmům CU Bohemians Praha.