Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka třikrát vyhrála, třikrát padla

19.02.2019 | sk

Mladší přípravka SK Roudnice nad Labem skončila na turnaji O pohár předsedy OFS Litoměřice na čtvrtém místě. Zvítězil spojený tým Lukavce a Brozan.

Do lovosické haly Chemik v předprázdninovém víkendu nakonec dorazilo jen sedm týmů, které se utkaly systémem každý s každým. Roudničtí třikrát vyhráli, ale třikrát o gól podlehli. Vítězem se stal spojený tým SK Lukavec / SK Sokol Brozany. 


Pořadí: 1. SK Lukavec / SK Sokol Brozany (18 bodů), 2. FK Litoměřicko (12), 3. Dynamo Podlusky (10), 4. SK Roudnice (4), 5. SK Štětí (9), 6. Sokol Hoštka (3), 7. Sokol Malé Žernoseky (2).

Výsledky Rce: Litoměřicko 0:1, Podlusky 2:3, M. Žernoseky 2:0, Hoštka 1:0, Lukavec / Brozany 0:1, Štětí 2:0.  

Nejlepší hráč: Matěj Kalaš (SK Lukavec / SK Sokol Brozany), nejlepší brankář: David Kožnar (Sokol Malé Žernoseky), nejlepší střelec: Jan Zita (Dynamo Podlusky).

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS