Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka třikrát vyhrála, třikrát padla

19.02.2019 | sk

Mladší přípravka SK Roudnice nad Labem skončila na turnaji O pohár předsedy OFS Litoměřice na čtvrtém místě. Zvítězil spojený tým Lukavce a Brozan.

Do lovosické haly Chemik v předprázdninovém víkendu nakonec dorazilo jen sedm týmů, které se utkaly systémem každý s každým. Roudničtí třikrát vyhráli, ale třikrát o gól podlehli. Vítězem se stal spojený tým SK Lukavec / SK Sokol Brozany. 


Pořadí: 1. SK Lukavec / SK Sokol Brozany (18 bodů), 2. FK Litoměřicko (12), 3. Dynamo Podlusky (10), 4. SK Roudnice (4), 5. SK Štětí (9), 6. Sokol Hoštka (3), 7. Sokol Malé Žernoseky (2).

Výsledky Rce: Litoměřicko 0:1, Podlusky 2:3, M. Žernoseky 2:0, Hoštka 1:0, Lukavec / Brozany 0:1, Štětí 2:0.  

Nejlepší hráč: Matěj Kalaš (SK Lukavec / SK Sokol Brozany), nejlepší brankář: David Kožnar (Sokol Malé Žernoseky), nejlepší střelec: Jan Zita (Dynamo Podlusky).

 
Aktuální články
Roudnice se trefovala jen v první půli

V prvním přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Krupky 3:7. Zatímco v prvním poločase...

 
V přípravě čekají přáteláky i turnaj

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím...

 
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě
 
Bezstarostný fotbal bez bodů
 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS