Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka třikrát vyhrála, třikrát padla

19.02.2019 | sk

Mladší přípravka SK Roudnice nad Labem skončila na turnaji O pohár předsedy OFS Litoměřice na čtvrtém místě. Zvítězil spojený tým Lukavce a Brozan.

Do lovosické haly Chemik v předprázdninovém víkendu nakonec dorazilo jen sedm týmů, které se utkaly systémem každý s každým. Roudničtí třikrát vyhráli, ale třikrát o gól podlehli. Vítězem se stal spojený tým SK Lukavec / SK Sokol Brozany. 


Pořadí: 1. SK Lukavec / SK Sokol Brozany (18 bodů), 2. FK Litoměřicko (12), 3. Dynamo Podlusky (10), 4. SK Roudnice (4), 5. SK Štětí (9), 6. Sokol Hoštka (3), 7. Sokol Malé Žernoseky (2).

Výsledky Rce: Litoměřicko 0:1, Podlusky 2:3, M. Žernoseky 2:0, Hoštka 1:0, Lukavec / Brozany 0:1, Štětí 2:0.  

Nejlepší hráč: Matěj Kalaš (SK Lukavec / SK Sokol Brozany), nejlepší brankář: David Kožnar (Sokol Malé Žernoseky), nejlepší střelec: Jan Zita (Dynamo Podlusky).

 
Aktuální články
Jarní premiéra na jedničku

Do odvetné části I. A třídy sk. A vstoupili fotbalisté SK Roudnice nad Labem vítězně. Na domácí umělce porazili Proboštov jednoznačně...

 
V divizi dvě vítězství po rozstřelech

Starší žáci SK Roudnice přivezli z prvního jarního kola divize B čtyři body. Patnáctka vyhrála na štěrboholské umělce nad FC Háje...

 
Dvanáctka zahájila jasnou výhrou

V úvodním jarním kole ligové soutěže sk. C hostily roudnické výběry pražskou Admiru. Fotbalisté SK ktg. U13 podlehli soupeři 1:7, ale...

 
Doma hrají muži a ligoví žáci
 
Tým U12 stíhá Duklu a Liberec
 
Tým U13 dávali dohromady za pochodu
 
Díky projektu si zalyžovali s hvězdou
 
Domácí trojka od Bezděkova
 
Penalty asi ještě musí trénovat
 
Fotbalový ples 2019
 
Zápasy
Muži A | Neděle 24.03.2019, 15:00
SK Roudnice nad Labem - Proboštov
4:0 (1:0)
 
Muži A | Sobota 30.03.2019, 16:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS