Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tým U13 dávali dohromady za pochodu

19.03.2019 | sk

Jedno vítězství zapsali v jedenácti zápasech první části ligové soutěže skupiny C kategorie U13 mladí fotbalisté SK Roudnice. V odvetách chtějí svěřenci Tomáše Vecka uspět mnohem lépe. 

"Měli jsme problémy s úzkým kádrem a také kvalita nebyla úplně dostačující. To nemůžeme zastírat," říká Tomáš Vecko. V některých zápasech Roudničtí výrazně zaostávali, v jiných doplatili na výše uvedené a problém nastal, když tým rychle inkasoval. "Pokud jsme v první třetině dostali tři, čtyři góly, trvalo nám dlouho, než kluci zase zvedli hlavy a dostali se do zápasu. Pokud jsme to ale ustáli v úvodu, kluci měli chuť hrát, snaha byla mnohem větší. Bodů máme samozřejmě málo, ovšem musíme si uvědomit, že jsme mančaft dávali dohromady za pochodu. V té kategorii byli asi čtyři místní, zbytek jsme doplnili za poslední rok. 

I když se při pohledu na tabulku může zdát, že výběr z Podřipska nemá proti konkurenci nárok, trenér si to nemyslí. "Jsou tam samozřejmě týmy, které jsou kvalitou jinde, ale myslím, že třeba se čtyřmi, pěti celky něco uhrát můžeme. Navíc jsme přivedli dva kluky z Lovosic, dva z Pšovky a gólmana z Litoměřic. Věřím, že to pomůže." 

Roudničtí se připravovali na odvety od první poloviny ledna, trénovali třikrát, někdy čtyřikrát týdně, absolvovali i soustředění. "Odehráli jsme několik přáteláků, byli jsme na turnajích v Drážďanech. Jeden halový turnaj se nám tam docela vydařil, sedli nám i soupeři. V tom druhém, kdy tam byli třeba hráči Dynama Drážďany či Aue, už to tak nevyšlo. Patrný byl velký rozdíl v individuální technice, rychlosti, zkrátka byli ti soupeři jinde. V Německu jsme absolvovali také venkovní turnaj, kdy jsme měli oproti otatním docela problémy s aklimatizací. Hrálo se na umělce, na sněhu, v hrozném počasí, ale domácí se s tím vyrovnali mnohem lépe. Byli odolnější."

Jestli něco roudnického kouče trochu trápí, pak je to slabší tréninková morálka. "Máme v kádru nějakých 15 hráčů, ale snad ani jednou se nestalo, že bychom byli kompletní. Chodí nám pět kluků stabilně, zbytek se různě obměňuje. Je možné, že na to někteří nebyli zvyklí, ale je to opravdu potřebné. Nedostatků máme hodně a musíme na nich poctivě pracovat a odstraňovat je.

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS