Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tým U13 dávali dohromady za pochodu

19.03.2019 | sk

Jedno vítězství zapsali v jedenácti zápasech první části ligové soutěže skupiny C kategorie U13 mladí fotbalisté SK Roudnice. V odvetách chtějí svěřenci Tomáše Vecka uspět mnohem lépe. 

"Měli jsme problémy s úzkým kádrem a také kvalita nebyla úplně dostačující. To nemůžeme zastírat," říká Tomáš Vecko. V některých zápasech Roudničtí výrazně zaostávali, v jiných doplatili na výše uvedené a problém nastal, když tým rychle inkasoval. "Pokud jsme v první třetině dostali tři, čtyři góly, trvalo nám dlouho, než kluci zase zvedli hlavy a dostali se do zápasu. Pokud jsme to ale ustáli v úvodu, kluci měli chuť hrát, snaha byla mnohem větší. Bodů máme samozřejmě málo, ovšem musíme si uvědomit, že jsme mančaft dávali dohromady za pochodu. V té kategorii byli asi čtyři místní, zbytek jsme doplnili za poslední rok. 

I když se při pohledu na tabulku může zdát, že výběr z Podřipska nemá proti konkurenci nárok, trenér si to nemyslí. "Jsou tam samozřejmě týmy, které jsou kvalitou jinde, ale myslím, že třeba se čtyřmi, pěti celky něco uhrát můžeme. Navíc jsme přivedli dva kluky z Lovosic, dva z Pšovky a gólmana z Litoměřic. Věřím, že to pomůže." 

Roudničtí se připravovali na odvety od první poloviny ledna, trénovali třikrát, někdy čtyřikrát týdně, absolvovali i soustředění. "Odehráli jsme několik přáteláků, byli jsme na turnajích v Drážďanech. Jeden halový turnaj se nám tam docela vydařil, sedli nám i soupeři. V tom druhém, kdy tam byli třeba hráči Dynama Drážďany či Aue, už to tak nevyšlo. Patrný byl velký rozdíl v individuální technice, rychlosti, zkrátka byli ti soupeři jinde. V Německu jsme absolvovali také venkovní turnaj, kdy jsme měli oproti otatním docela problémy s aklimatizací. Hrálo se na umělce, na sněhu, v hrozném počasí, ale domácí se s tím vyrovnali mnohem lépe. Byli odolnější."

Jestli něco roudnického kouče trochu trápí, pak je to slabší tréninková morálka. "Máme v kádru nějakých 15 hráčů, ale snad ani jednou se nestalo, že bychom byli kompletní. Chodí nám pět kluků stabilně, zbytek se různě obměňuje. Je možné, že na to někteří nebyli zvyklí, ale je to opravdu potřebné. Nedostatků máme hodně a musíme na nich poctivě pracovat a odstraňovat je.

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Soušek

Nejlepším hráčem víkendu byl podle hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen zvolen brankář Pavel Soušek z ktg....

 
Na Ústí starší přípravka neměla

Ve druhém kole krajského přeboru starších přípravek r. 2010 se na domácím trávníku mladým roudnickým nadějím už tak nevedlo. Porazily...

 
2. sportovně-pohybový kurz

!POZOR! již zítra 19.9.2019 se koná ve sportovním areálu Pod Lipou od 16:00 do 17:00 Sportovně-pohybový kurz pro ročníky 2013, 2014 a...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Patnáctka přivezla alespoň remízu
 
Na Jablonec vyzrála třináctka
 
Kostomlaty si odvezly dvanáctku
 
Nejdříve obavy, pak dva body
 
Starší přípravka byla nejlepší
 
Hráčem víkendu se stal Hlaváček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
1:2 pk (0:1)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
Muži B | Neděle 15.09.2019, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Podřipan Kostomlaty
12:2 (3:1)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FK Bechlín B - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS