Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Doma hrají muži a ligoví žáci

22.03.2019 | sk

Poprvé na jaře budou o mistrovské body bojovat v I. A třídě muži, kteří hostí v neděli od 15 hodin Proboštov. Už v sobotu se doma představí ligoví žáci U13 a U12, v divizi míří kategorie U15 a U14 za soupeři. 

Roudnický nováček přezimoval v A skupině I. A třídy na třetím místě, když získal stejný počet bodů (30) jako druhý Oldřichov. V čele jsou Neštěmice (32). Svěřenci trenérského dua Jiří Šmidrkal - Roman Potočný absolvovali v průběhu zimní přípravy sedm přátelských duelů, šestkrát doma, jednou venku. 


Výsledky: SK Rce - dor. VOŠ a SOŠ Rce 1:4 (branka Neuman), Rce - Litoměřicko B 3:1 (Neuman 2, Hrebinka), Rce - Štětí 0:3, Dobroměřice 2:1 (Slavíček, Kühn), Lovosice - Rce 0:2 (Trejbal, Blažek), Rce - Litoměřicko B 3:4 (Neuman 2, Hála), Rce - Bezděkov 0:3. 

Oproti podzimu došlo v kádru k několika změnám. Ze Straškova přišel Aleš Blažek, opačným směrem zamířil Jakub Novotný. Posilami do ofenzivy jsou Jiří Neuman (na podzim Všestudy) a David Dobiáš, který naposledy působil v teplické juniorce. V týmu už není ani útočník Jaroslav Lebduška. "Podle našich informací nikam nepřestupuje, jen už nechce hrát fotbal," potvrdil absenci kanonýra v roudnickém dresu vedoucí David Lisec. Roudnice zahájí odvety na domácí umělce s osmým Proboštovem (18 b.). Na Teplicku v úvodním kole vyhrála 3:1, když se dvakrát trefil Lebduška a jednou Hádek. Kromě tří bodů si ale odvezla také dvě červené (Aubrecht, Hádek). 
"Nebudeme sice kompletní, ale doma chceme vyhrávat, to je jasné. Co se týče celkových cílů, tak by samozřejmě bylo hezké postoupit, o což se určitě popereme, ale jak jsme poznali kvalitu protivníků, tak hlavně chceme být do šestky," říká Jiří Šmidrkal. Utkání se hraje na nové UMT. "Trénovali jsme na ni celou zimu a navíc na hlavním hřišti se bude ještě pracovat." 

Proboštov vyměnil kouče, místo Wesama Eleyana přišel Karel Chlad. V týmu došlo k několika změnám. Do Dubí zamířili Chabr a Sidor, do Srbic Švábenský. Z Dubí se naopak vrátil Pelc, ze Srbic Proboštovští získali Pokoše. Vzhledem k postavení v tabulce a minimálním bodovým rozestupům čeká Proboštov jaro, ve kterém se zapotí více než v létě. "Každý zápas bude důležitý. Na osmém místě máme na předposledního jen pět bodů. Bude to fuška," přiznal pro Deník manažer Hynek Chalupník.

Divizní žáci SK Roudnice míří v sobotu za soupeři, U15 (8. místo,14 b.) hraje od 10:30 na umělce FC Háje Jižní Město (7., 18), U14 (7., 15) od 12:15 s týmem stejného klubu (10., 9). Na podzim si Pražané odvezli z Roudnice prohry 8:3 a 2:0. 

Ligové výběry SK Rce hostí v prvním jarním kole v sobotu od 10 hodin Admiru Praha. Domácí U13 (12., 3) bude vracet soupeři (6., 19) porážku 12:2 z prvního vzájemného měření sil, dvanáctka (3., 27) v Praze zvítězila (10:0) a tentokrát bude proti Admiře (11., 6) favoritem. 

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS