Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Doma hrají muži a ligoví žáci

22.03.2019 | sk

Poprvé na jaře budou o mistrovské body bojovat v I. A třídě muži, kteří hostí v neděli od 15 hodin Proboštov. Už v sobotu se doma představí ligoví žáci U13 a U12, v divizi míří kategorie U15 a U14 za soupeři. 

Roudnický nováček přezimoval v A skupině I. A třídy na třetím místě, když získal stejný počet bodů (30) jako druhý Oldřichov. V čele jsou Neštěmice (32). Svěřenci trenérského dua Jiří Šmidrkal - Roman Potočný absolvovali v průběhu zimní přípravy sedm přátelských duelů, šestkrát doma, jednou venku. 


Výsledky: SK Rce - dor. VOŠ a SOŠ Rce 1:4 (branka Neuman), Rce - Litoměřicko B 3:1 (Neuman 2, Hrebinka), Rce - Štětí 0:3, Dobroměřice 2:1 (Slavíček, Kühn), Lovosice - Rce 0:2 (Trejbal, Blažek), Rce - Litoměřicko B 3:4 (Neuman 2, Hála), Rce - Bezděkov 0:3. 

Oproti podzimu došlo v kádru k několika změnám. Ze Straškova přišel Aleš Blažek, opačným směrem zamířil Jakub Novotný. Posilami do ofenzivy jsou Jiří Neuman (na podzim Všestudy) a David Dobiáš, který naposledy působil v teplické juniorce. V týmu už není ani útočník Jaroslav Lebduška. "Podle našich informací nikam nepřestupuje, jen už nechce hrát fotbal," potvrdil absenci kanonýra v roudnickém dresu vedoucí David Lisec. Roudnice zahájí odvety na domácí umělce s osmým Proboštovem (18 b.). Na Teplicku v úvodním kole vyhrála 3:1, když se dvakrát trefil Lebduška a jednou Hádek. Kromě tří bodů si ale odvezla také dvě červené (Aubrecht, Hádek). 
"Nebudeme sice kompletní, ale doma chceme vyhrávat, to je jasné. Co se týče celkových cílů, tak by samozřejmě bylo hezké postoupit, o což se určitě popereme, ale jak jsme poznali kvalitu protivníků, tak hlavně chceme být do šestky," říká Jiří Šmidrkal. Utkání se hraje na nové UMT. "Trénovali jsme na ni celou zimu a navíc na hlavním hřišti se bude ještě pracovat." 

Proboštov vyměnil kouče, místo Wesama Eleyana přišel Karel Chlad. V týmu došlo k několika změnám. Do Dubí zamířili Chabr a Sidor, do Srbic Švábenský. Z Dubí se naopak vrátil Pelc, ze Srbic Proboštovští získali Pokoše. Vzhledem k postavení v tabulce a minimálním bodovým rozestupům čeká Proboštov jaro, ve kterém se zapotí více než v létě. "Každý zápas bude důležitý. Na osmém místě máme na předposledního jen pět bodů. Bude to fuška," přiznal pro Deník manažer Hynek Chalupník.

Divizní žáci SK Roudnice míří v sobotu za soupeři, U15 (8. místo,14 b.) hraje od 10:30 na umělce FC Háje Jižní Město (7., 18), U14 (7., 15) od 12:15 s týmem stejného klubu (10., 9). Na podzim si Pražané odvezli z Roudnice prohry 8:3 a 2:0. 

Ligové výběry SK Rce hostí v prvním jarním kole v sobotu od 10 hodin Admiru Praha. Domácí U13 (12., 3) bude vracet soupeři (6., 19) porážku 12:2 z prvního vzájemného měření sil, dvanáctka (3., 27) v Praze zvítězila (10:0) a tentokrát bude proti Admiře (11., 6) favoritem. 

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS