Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V divizi dvě vítězství po rozstřelech

23.03.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice přivezli z prvního jarního kola divize B čtyři body. Patnáctka vyhrála na štěrboholské umělce nad FC Háje Jižní Město 2:1 po penaltách. Čtrnáctka porazila domácí výběr 4:3 také až po rozstřelu.  

Divize U15


Do první velké šance se dostal hostující Rafaj, mířil však nad. "Pak šel Zděnda sám na bránu ale ještě někoho hledal a bylo po šanci. Domácí měli snad jen jednu nebezpečnou standardku, jinak asi nic. Ve druhé půli si na přihrávku Klimenta naběhl Rafaj a dostal nás do vedení. Už to vypadlo, že si odvezeme výhru, ale v poslední minutě jsme smolně inkasovali," mrzelo trenéra Roudnice Ondřeje Rohlíčka. V penaltovém roztřelu byli hosté stoprocetní. "Máme alespoň ty dva body, ale myslím, že za dnešní výkon si kluci zasloužili tři. Zápas nebyl herně úplně top, ovšem mančaft makal, nikdo nic nevypustil a to se také cení."     

Háje Jižní Město - Roudnice 1:2 np (0:0). Branky: Tomek - Rafaj.

Roudnice: Tumpach - Skokan, Boušek, Kulhan, Šveňha (58. Strach) - Kokeš, Láska (64. Vavrný), Skřivánek, Zezula - Rafaj - Kliment.

Divize U14

"V první půli byli domácí mnohem častěji před naší bránou, jenže dali jen jeden gól. My jsme za chvíli srovnali a po samostatné akci Kafky jsme dokonce vedli. Ve druhém poločase jsme dostali dva rychlé góly a v tu chvíli byli kluci psychicky dole. Naštěstí pro nás několik minut před koncem domácí chybovali při malé domů a důsledný Karel Láska dával do prázdné na 3:3. Pokutové kopy nám pak vyšly," chválil stoprocentní úspěšnost svěřenců v rozstřelu jeden z trenérů SK Roudnice Pavel Job, kterému se ale výkon nezamloval. "Z naší strany to nebylo vůbec dobré. V utkání jsme byli zbytečně nervózní, jen v několika pasážích to mělo hlavu a patu. Ty dva body jsou zlaté, i když jsme původně chtěli víc."  

Háje Jižní Město - Roudnice 3:4 np (1:2). Branky: Černý, Nykyforuk, Andronikov - Jirků, Kafka, Láska.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Marejka, Čížek (36. Rožec), Balaštík (57. Kubánek) - Jirků, Tošner, Bidlo, Melichar - Kafka, Fidler (36. Láska). 

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS