Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Body neodvezl ani Mostecký FK

15.04.2019 | sk

Divizní žákovské výběry SK Roudnice nad Labem navázaly na minulý úspěšný víkend a porazily v domácím prostředí Mostecký FK. Patnáctka vyhrála 4:0, čtrnáctka 6:2. 

Divize U15


Domácí výběr potvrdil doma předchozí výhru s Neratovicemi / Byškovicemi a posunul se před soupeře na šestou příčku. Poprvé skóroval ve 13. minutě, kdy Kafka ze strany prostřelil Behinu. Ve 22. po kombinaci s Poborským a seběhnutí skóroval Kliment - 2:0. Krátce po změně stran se individuálně prosadil Rafaj, který v 64. přidal i čtvrtou branku SK. Nejprve byl nedovoleně zastaven ve vápně a následně proměnil pokutový kop - 4:0.

"Potěšilo mě, že jsme znovu udrželi čisté konto. Kluci dozadu pracují velmi dobře, jsou zodpovědní. No a dopředu si vždycky něco vypracujeme. Soupeře jsme sice pustili hned v úvodu do takové pološance, ale pak už jsme mu nic nedovolili. Navíc už se tam konečně objevily i věci z tréninku, takže já jsem spokojený. Teď máme takovou v uvozovkách repre pauzu, kterou vyplníme víkendovým Memoriálem Vladimíra Betky. Těšíme se na konfrontaci s kvalitními protivníky," dodal trenér SK Ondřej Rohlíček.  
Mostecký kouč Lukáš Fibiger spokojený nebyl, jak prozradil na klubovém webu MFK. "Podali jsme slabý výkon a nedokázali eliminovat silné útočné hráče soupeře především Rafaje a Klimenta. V úvodu utkání jsme si dokázali vypracovat náznaky brankových příležitostí, ale chybělo nám zakončení. Bohužel nás domácí předčili v agresivitě a nasazení a i přesto, že jsme se ve druhém poločase snažili kombinační hrou vrátit do zápasu, tak naše hra postrádala účelnost."

Roudnice - Mostecký FK 4:0 (2:0). Branky: 39. a 64. z pen. Rafaj, 22. Kliment, 13. Kafka. 

Roudnice: Smejkal - Zezula (58. Skokan), Kulhan, Vlček, Poborský - Kafka, Skřivánek, Kokeš (65. Vavrný), Boušek (47. Šveňha) - Rafaj, Kliment. 

Divize U14

Utkání rozhodl bleskový start domácích, kteří vedli po dvaceti minutách 5:0. 
"Ten výsledek je jednoznačný, ale je to dané tím, že jsme tak rychle vedli. Velmi dobře nám zahráli krajní záložníci, bylo tam pár nacvičených akcí. Celkem se mi to líbilo. Hosté měli něco nebezpečnějšího za stavu 2:0, jinak jsme si to pohlídali," poznamenal jeden z trenérů vítězů Pavel Job. 
"Utkání jsme si prohráli individuálními chybami a neproměňováním vyložených šancí. Bohužel jsme do zápasu vstoupili hodně špatně a soupeř trestal každou naší chybu gólem. Už ve 20 min. to s námi vypadalo výsledkově strašidelně, protože jsme prohrávali 5:0. Do poločasu jsme ještě stačili vstřelit gól a do šaten se šlo za stavu 5:1. Ale i za tohoto stavu byla naše hra dobrá. V kabině o poločas jsme si řekli, že zapomeneme na momentální výsledek a půjdeme do druhé půle, tak, jako by zápas teprve začínal s cílem vyhrát druhý poločas. Za druhou půli musíme kluky pochválit s jakou fotbalovostí a zarputilostí jsme se prezentovali, kdy jsme si vytvářeli šance a soupeře pustili jen do dvou. Tato hra byla přesně styl, kterým chceme, aby se tato kategorie prezentovala. Na závěr musíme vyzdvihnout kluky z U13, kteří naskočili do utkání, které nebylo vůbec lehké z pohledu urostlých hráčů soupeře, kdy naši mladíci ukázali všem, jak se má od příchodu na hřiště pracovat ve všech směrech. Pokud budeme hrát tak, jako jsme hráli druhou půli, určitě přijdou krásné zápasy i dobré výsledky," zhodnotili duel na webu MFK trenéři Richard Zelinka a Jan Havlíček. 

Roudnice - Mostecký FK 6:2 (5:1). Branky: 2. a 10. Melichar, 12. a 39. Jirků, 1. Fidler, 21. Marejka - 32. PInte, 46. Málek.

Roudnice: Naimann - Prokop (36. Kubánek), Marejka, Čížek, Balaštík - Jirků, Bidlo, Láska (36. Kafka), Melichar - Rožec (49. Hotovec), Fidler (46. Tošner). 

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS