Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctce se trpělivost vyplatila

15.04.2019 | sk

V ligových soutěžích uspěli o víkendu fotbalisté SK Roudnice ktg. U12, kteří porazili Varnsdorf 8:3. Třináctka na svého soupeře nestačila. 

Liga U13

Vysoká prohra s Varnsdorfem trenérovi roudnické třináctky Tomášovi Veckovi vadila z mnoha důvodů. "Výsledek je jasný, deset obdržených branek, žádná vstřelená, to mluví jasně. Opakuji to ale poněkolikáté, bohužel nám chybí takový ten klasický hroťák, střeleckých pokusů máme strašně málo. Ale na druhou stranu jsme si řekli, že budeme mít před zápasy nějaké věci, které chceme plnit - herní odvahu, kombinaci od gólmana. A i když ten výsledek je takhle hrozivý, tak jsme se nebáli hrát jeden na jednoho, byli jsme na míči, snažili se o kombinaci. Oproti soupeři jsme byli fyzicky slabší, měl urostlejší hráče, kteří toho dokázali využít. Dostali jsme góly po autech, standardkách. Domácí samozřejmě vyhráli zaslouženě, ale fotbal to z jejich strany byl takový zvláštní. Když to porovnáme třeba s Admirou, Motorletem, kde jsou vidět odvážní borci, nacvičené věci, tak tady to chybělo. Herně jsme o tolik horší nebyli."    

Varnsdorf - Roudnice 10:0. Branky: Novotný 4, Foretník 2, Grafek 2, Salacki, Kuběj.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš, Kačo, Dlouhý, Štrupl. 

Liga U12

Předposlední celek tabulky v úvodu utkání favorita z Podřipska (aktuálně 2. místo) zlobil. Ve 20. minutě otočil skóre a vedl 2:1. Hosté ale neznervózněli. "Domácí hráli na jednoho hodně vysunutého útočníka, chtěli nás možná překvapit, ale naši kluci byli trpěliví a zvládli to. Postupně přebírali iniciativu a navyšovali skóre," těšilo trenéra SK Davida Plicku.   

Varnsdorf - Roudnice 3:8. Branky: Čepelík 3 - L. Malina 3, Hubený, Mikas, Šafr, Bulíř, vl.

Roudnice: Soušek, D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Dvořák, Kubalík, Procházka, L. Malina, Šafr, Bulíř, Jirásek, Fric, Haudke, Kočí, Šedivý.

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS