Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctce se trpělivost vyplatila

15.04.2019 | sk

V ligových soutěžích uspěli o víkendu fotbalisté SK Roudnice ktg. U12, kteří porazili Varnsdorf 8:3. Třináctka na svého soupeře nestačila. 

Liga U13

Vysoká prohra s Varnsdorfem trenérovi roudnické třináctky Tomášovi Veckovi vadila z mnoha důvodů. "Výsledek je jasný, deset obdržených branek, žádná vstřelená, to mluví jasně. Opakuji to ale poněkolikáté, bohužel nám chybí takový ten klasický hroťák, střeleckých pokusů máme strašně málo. Ale na druhou stranu jsme si řekli, že budeme mít před zápasy nějaké věci, které chceme plnit - herní odvahu, kombinaci od gólmana. A i když ten výsledek je takhle hrozivý, tak jsme se nebáli hrát jeden na jednoho, byli jsme na míči, snažili se o kombinaci. Oproti soupeři jsme byli fyzicky slabší, měl urostlejší hráče, kteří toho dokázali využít. Dostali jsme góly po autech, standardkách. Domácí samozřejmě vyhráli zaslouženě, ale fotbal to z jejich strany byl takový zvláštní. Když to porovnáme třeba s Admirou, Motorletem, kde jsou vidět odvážní borci, nacvičené věci, tak tady to chybělo. Herně jsme o tolik horší nebyli."    

Varnsdorf - Roudnice 10:0. Branky: Novotný 4, Foretník 2, Grafek 2, Salacki, Kuběj.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš, Kačo, Dlouhý, Štrupl. 

Liga U12

Předposlední celek tabulky v úvodu utkání favorita z Podřipska (aktuálně 2. místo) zlobil. Ve 20. minutě otočil skóre a vedl 2:1. Hosté ale neznervózněli. "Domácí hráli na jednoho hodně vysunutého útočníka, chtěli nás možná překvapit, ale naši kluci byli trpěliví a zvládli to. Postupně přebírali iniciativu a navyšovali skóre," těšilo trenéra SK Davida Plicku.   

Varnsdorf - Roudnice 3:8. Branky: Čepelík 3 - L. Malina 3, Hubený, Mikas, Šafr, Bulíř, vl.

Roudnice: Soušek, D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Dvořák, Kubalík, Procházka, L. Malina, Šafr, Bulíř, Jirásek, Fric, Haudke, Kočí, Šedivý.

 
Aktuální články
Ve Straškově to lehké neměli

Rezerva starších žáků SK Roudnice zvládla i další mistrovský duel a ve Straškově vyhrála 3:2. Snadné to ale svěřenci Václava Kordy...

 
Body neodvezl ani Mostecký FK

Divizní žákovské výběry SK Roudnice nad Labem navázaly na minulý úspěšný víkend a porazily v domácím prostředí Mostecký FK....

 
Tragický výkon nemohl stačit

Na první příčce se fotbalisté SK Roudnice nad Labem udrželi pouze necelý týden. Po odevzdaném výkonu proti Střekovu, kterému jako...

 
Na memoriál přijede kvalita
 
Rezerva nasázela soupeři patnáctku
 
Upocená výhra, dva zranění
 
Stoprocentní zisk žákovských týmů SK
 
Pod lipou bojovaly přípravky
 
Trenér U12 Plicka: Tohle nás bavilo
 
Po Ústí si v tabulce nepolepšily
 
Zápasy
Muži A | Sobota 13.04.2019, 17:00
Střekov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:0)
 
Muži A | Neděle 21.04.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
 
RSS