Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctce se trpělivost vyplatila

15.04.2019 | sk

V ligových soutěžích uspěli o víkendu fotbalisté SK Roudnice ktg. U12, kteří porazili Varnsdorf 8:3. Třináctka na svého soupeře nestačila. 

Liga U13

Vysoká prohra s Varnsdorfem trenérovi roudnické třináctky Tomášovi Veckovi vadila z mnoha důvodů. "Výsledek je jasný, deset obdržených branek, žádná vstřelená, to mluví jasně. Opakuji to ale poněkolikáté, bohužel nám chybí takový ten klasický hroťák, střeleckých pokusů máme strašně málo. Ale na druhou stranu jsme si řekli, že budeme mít před zápasy nějaké věci, které chceme plnit - herní odvahu, kombinaci od gólmana. A i když ten výsledek je takhle hrozivý, tak jsme se nebáli hrát jeden na jednoho, byli jsme na míči, snažili se o kombinaci. Oproti soupeři jsme byli fyzicky slabší, měl urostlejší hráče, kteří toho dokázali využít. Dostali jsme góly po autech, standardkách. Domácí samozřejmě vyhráli zaslouženě, ale fotbal to z jejich strany byl takový zvláštní. Když to porovnáme třeba s Admirou, Motorletem, kde jsou vidět odvážní borci, nacvičené věci, tak tady to chybělo. Herně jsme o tolik horší nebyli."    

Varnsdorf - Roudnice 10:0. Branky: Novotný 4, Foretník 2, Grafek 2, Salacki, Kuběj.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš, Kačo, Dlouhý, Štrupl. 

Liga U12

Předposlední celek tabulky v úvodu utkání favorita z Podřipska (aktuálně 2. místo) zlobil. Ve 20. minutě otočil skóre a vedl 2:1. Hosté ale neznervózněli. "Domácí hráli na jednoho hodně vysunutého útočníka, chtěli nás možná překvapit, ale naši kluci byli trpěliví a zvládli to. Postupně přebírali iniciativu a navyšovali skóre," těšilo trenéra SK Davida Plicku.   

Varnsdorf - Roudnice 3:8. Branky: Čepelík 3 - L. Malina 3, Hubený, Mikas, Šafr, Bulíř, vl.

Roudnice: Soušek, D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Dvořák, Kubalík, Procházka, L. Malina, Šafr, Bulíř, Jirásek, Fric, Haudke, Kočí, Šedivý.

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS