Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctce se trpělivost vyplatila

15.04.2019 | sk

V ligových soutěžích uspěli o víkendu fotbalisté SK Roudnice ktg. U12, kteří porazili Varnsdorf 8:3. Třináctka na svého soupeře nestačila. 

Liga U13

Vysoká prohra s Varnsdorfem trenérovi roudnické třináctky Tomášovi Veckovi vadila z mnoha důvodů. "Výsledek je jasný, deset obdržených branek, žádná vstřelená, to mluví jasně. Opakuji to ale poněkolikáté, bohužel nám chybí takový ten klasický hroťák, střeleckých pokusů máme strašně málo. Ale na druhou stranu jsme si řekli, že budeme mít před zápasy nějaké věci, které chceme plnit - herní odvahu, kombinaci od gólmana. A i když ten výsledek je takhle hrozivý, tak jsme se nebáli hrát jeden na jednoho, byli jsme na míči, snažili se o kombinaci. Oproti soupeři jsme byli fyzicky slabší, měl urostlejší hráče, kteří toho dokázali využít. Dostali jsme góly po autech, standardkách. Domácí samozřejmě vyhráli zaslouženě, ale fotbal to z jejich strany byl takový zvláštní. Když to porovnáme třeba s Admirou, Motorletem, kde jsou vidět odvážní borci, nacvičené věci, tak tady to chybělo. Herně jsme o tolik horší nebyli."    

Varnsdorf - Roudnice 10:0. Branky: Novotný 4, Foretník 2, Grafek 2, Salacki, Kuběj.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš, Kačo, Dlouhý, Štrupl. 

Liga U12

Předposlední celek tabulky v úvodu utkání favorita z Podřipska (aktuálně 2. místo) zlobil. Ve 20. minutě otočil skóre a vedl 2:1. Hosté ale neznervózněli. "Domácí hráli na jednoho hodně vysunutého útočníka, chtěli nás možná překvapit, ale naši kluci byli trpěliví a zvládli to. Postupně přebírali iniciativu a navyšovali skóre," těšilo trenéra SK Davida Plicku.   

Varnsdorf - Roudnice 3:8. Branky: Čepelík 3 - L. Malina 3, Hubený, Mikas, Šafr, Bulíř, vl.

Roudnice: Soušek, D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Dvořák, Kubalík, Procházka, L. Malina, Šafr, Bulíř, Jirásek, Fric, Haudke, Kočí, Šedivý.

 
Aktuální články
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě

Zakončili sezonu vítězstvím 4:1 v Libochovanech a bez prohry v základní hrací době ovládli okresní přebor. O tom ale bylo jasno už kolo...

 
Bezstarostný fotbal bez bodů

V posledním kole letošního ročníku I. A třídy domácím ani Roudnici o mnoho nešlo, a tak se hrál z obou stran bezstarostný fotbal. Ze...

 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Roudnice Cup pro týmy ze šesti států
 
Benešov si odvezl jednu výhru
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS